Palangoje koncertuos muzikantai iš Teksaso

  • Teksto dydis:

„Ramybės“ kultūros centre Palangoje (Vytauto g. 35) liepos 24 d. 20 val. muzikuos Keeganas McInroe ir Mattas Tedderis – du dainų autoriai ir atlikėjai iš Teksaso valstijos (JAV).

Folk stiliaus gitaristas ir dainų kūrėjas K.McInroe remiasi giliomis bliuzo šaknimis, o M.Tedderis yra naujosios JAV bliuzo kartos atstovas. Drauge šie gitaromis apsiginklavę vyrai atlieka įvairiausias originalias folk, bliuzo, country žanrų dainas ir klasikinių visų pamėgtų kūrinių versijas.

Dainų autorius, atlikėjas ir rašytojas K.McInroe, unikaliu balsu bei požiūriu apipindamas ankstyvąjį country, bliuzą ir folk, kuria originalų pamatinės JAV muzikos audinį – žemišką, atvirą ir lyrišką. Keeganas Teksaso universitete yra baigęs religijos ir filosofijos studijas. Vėliau jis pradėjo solinę karjerą. Pastaraisiais metais bemaž pusmetį praleidžia Europoje, keliauja po festivalius. O rašytinė K.McInroe kūryba – kelionių užrašai, istorijos, eilėraščiai ir politikos kritika – publikuojama įvairiuose laikraščiuose bei žurnaluose.

K.McInroe jaunasis kolega M.Tedderis sublizgėjo populiariame JAV televizijos šou „The Voice“. Matto amžių lengva pamiršti, klausantis jo balso. Daugelis sako, kad jis turi seno žmogaus sielą, nes jo kūryba stipriai primena Tomą Waitsą ar Jacksoną Browną, jam patinka Ray Charlesas ir „The Rolling Stones“. Kita vertus, scenoje Mattas atsidūrė anksčiau nei kiti bendraamžiai – 14-os jau buvo įkūręs profesionalią muzikos grupę, su kuria koncertavo Valstijose, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, yra pasirodęs ir legendiniame Orfėjaus teatre.

K.McInroe ir M.Tedderis – tai jauni, bet brandūs, nuoširdūs atlikėjai, žavintys atvirumu ir artumu klausytojams. Kartu su teksasiečiais muzikuos bliuzo veteranas, grupės „The Road Band“ įkūrėjas ir lūpinės armonikėlės virtuozas Aleksandras Belkinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių