Palangoje koncertuos tarptautinė grupė „KK Pearls“

  • Teksto dydis:

Birželio 21 d. 20 val. „Ramybės“ kultūros centre Palangoje (Vytauto g. 35) koncertuos dainininkė iš Izraelio Reut Rivka Shabi ir pianisto Krzysztofo Kobylinskio tarptautinė grupė iš Lenkijos – boso gitaristas iš Kolumbijos Edis Sanchezas, gitaristas Dima Gorelikas ir perkusininkas Waldemaras Lindneris. Visi kartu tai – „KK Pearls“.

„KK Pearls“ atliekama muzika puikiai išreiškia daugiakultūriškumą, atsiradusį dėl menininkų įvairių šaknų ir jų meno šaltinių. Lyderio kompozicijos palieka muzikantams plačią erdvę improvizacijai. Subtili technika leidžia D.Gorelikui laisvai improvizuoti Ukrainos ir Artimųjų Rytų motyvais. Jo grojimas gitara organiškai dera su bosinės gitaros meistro E.Sanchezo partijomis. Etnodžiazo perkusininkas W.Lindneris atlieka ne tik ritmo funkciją, jo grojimas yra visavertė muzikinių kokteilių, kuriuos sukūrė menininkai, sudedamoji dalis. Kaip pianistas, o čia – kaip kompozitorius ir lyderis K.Kobylinskis intelektualiai išreiškia muzikoje esančias emocijas, suteikdamas melodikai originalių spalvų. O beribis, hipnotizuojantis R.R.Shabi balso žavesys nuskraidina klausytojus į kitą realybę.

K.Kobylinskis – lenkų kompozitorius, pianistas, kelių džiazo, etninės, neoklasikinės ir elektroninės muzikos albumų autorius. Etnodžiazo festivalio „Palmjazz“ įkūrėjas ir prodiuseris bei „Jazovia Centre“ direktorius Glivicės mieste.

Dainininkė iš Izraelio R.R.Shabi vilioja auditorijos širdis dainuodama neįprastai, hipnotizuojančiai improvizuodama. 14-os ji jau debiutavo su Izraelio filharmonijos orkestru. Reut Rivka yra baroko, operos, šiuolaikinės, world ir džiazo muzikos atlikėja, universalus vokalas ir puiki improvizatorė. Nuolat ieškodama naujo įkvėpimo, dainininkė bando vis kitus muzikos žanrus. „Lakštingala, kuri pavogė šou“ („De Volkskrrant“), „unikali ir nepamirštama“ („Collector“), „tikras fenomenas“ („GogolFest“) – tai apie R.R.Shabi.

R.R.Shabi dirbo kaip solistė Amsterdamo „Concertgebouw“, Olandijos nacionalinėje operoje, „Anton Philipszaal“ Hagoje, Samuelio Becketto teatre Dubline, Jeruzalės muzikos centre, Izraelio filharmonijoje ir kitur. Dalyvavo ne viename festivalyje.

Bilietai į koncertą – po 20 Eur, platina „Tiketa.lt“.


Šiame straipsnyje: KK PearlsRamybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių