Tęsiamas istorikų paskaitų ciklas: 1923 m. Klaipėdos prijungimas

Emma Baron

Emma Baron portretas
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n

Muachachacha

Muachachacha  portretas
Čiaupkis čia žmogum apsimetantis parazite :DDD Rikiu dar mat pasivadins :DDDD

Prusijos Skalvijos zemiu RIKIS

Prusijos Skalvijos zemiu RIKIS portretas
Lietuviski vyzoti zmogeliukai OKUPAVO Prusijos siaurines Skalvijos zemes. Taciau 1939 m. kovo 22 savo valia grazino uzgrobtas Prusijos zemes Vokietijai be jokiu pretenziju ateityje i Memelio Krasta. Grazinimo Sutartis GALIOJA IKI SIOL. Stalino dovanojimai svetimu zemiu yra NIEKINIAI ir NETEISINIAI. Taigi Memelio Krasta REIKES GRAZINTI Prusijai kuria valdo Rusija peremusi SNO mandata is TSRS valdyti Prusija. Okupantai nezdinkites is Memelio Krasto.

Geras pasiūlymas

Geras pasiūlymas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėneesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ...........................>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

Anonimas

Anonimas portretas
Baudžiauninkai, jūs tokie primityvūs, kad net nesuvokiate apie ką kalba :) Tema yra apie istorinius faktus, bandote juos iškraipyti , nuslėpti arba ignoruoti - nepavyks, o teritorinis vientisumas yra ir bus, tai kita tema.

Tituškoms Ononimams

Tituškoms Ononimams portretas
Apie ką galima diskutuoti su vatiniais troliais?

to anonimas

to anonimas portretas
Tik siaip idomu ar yra lietuviu kurie noretu, kad Lietuva prarastu dali teritorijos ? Del to ir idomu del tavo tautybes, nes jei tu rusas viskas ok. O diskutuot , tai tu pats pradejai , nieks taves neverte.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar turėčiau diskutuoti su mažo raštingumo , menko intelekto , bei kultūros stokojančiai individais kuriems taip ir norisi iškraipyti istorinius faktus pritaikant juos esamai politinei konjunktūrai? Atsiprašau - ne.

to anonimas

to anonimas portretas
Tik vienas klausimas : tu rusas ar lietuvis? Siaip idomu ar lietuviu buna tokiu dalbajobu?

Tpfu anonimui

Tpfu anonimui portretas
Nusižudyk, ubliudke.

Anonimas

Anonimas portretas
> Nuj Kionigzbergas jau antrą kartą Rusijos sudėtyje- prijungtas Potsdamo sutartimi , taip kad viskas in ordnung, . Tema kita, tema apie Memel.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir lenkams, kad Mozūriją gražintų? ...dar Alzasą ir Lotaringiją ir apskritai , Nezabitausko klumpės tokios kietos, kad visą Europą sutrypti gali.

Nuj > jo

Nuj > jo portretas
Dar nebandei rašyt čekams, kad Sudetus Vokietijai grąžintų?

Nuj > smalsu

Nuj > smalsu portretas
Geriau pasidomėtum, kokiu pagrindu Koenigsbergas/Karaliaučius buvo prijungtas prie rasiejos.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai liūdna, kad istorija ar jos tam tikri epizodai yra kintantis objektas ir istorikų yra traktuojami pagal tuo metu vyraujančios politinės konjunktūros reikalavimus, o ne pagal istorinius faktus .

Anonimui

Anonimui portretas
Jie negali dekoti "TIRONUI" del to tenka vartytis ir ijungineti durnelio režima.

Anonimas

Anonimas portretas
Sėdi kanopinis ir skirsto kuris parašas galioja, kuris negalioja. LT atsisakė bet kokių teritorinių pretenzijų į Memel - taškas, dabar tegu istorikai neraudonuodami paaiškina kokiu būdu Memel po 1944 buvo vėl prijungtas prie Lietuvos.

to jo

to jo portretas
Pagal jūsų logiką, Lietuva pati pasirašė, kad įstoja į Sovietų Sąjungą, kurios visas teises dabar perėmusi Rusijos Federacija. Ne kiekvienas parašas galioja...

to Nezabitauskas

to Nezabitauskas portretas
Taip, Vokietija rėmė,bet rėmė ir sovietai ginklais,pinigais ir Memel buvo inkorporuotas į Lietuvos teritoriją su tam tikru autonomijos lygiu.Potsdamo sutartimi BE TERMINO perduodama Sovietu Sajungai 1/3 Rytų Prūsijos šiaurinė dalis.

>

> portretas
Neprimins, jam lėtinė demencija, bet lozungų ir manifestų gali priraityti , kaip koks Iljičius :)

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
Nepriminsi koks punktas Potsdamo sutarties nuruodo 50metu laikotarpi? Nerandu.

jo

jo portretas
> Neuman. Taip, Vokietija rėmė labiausiai, nes buvo tuo suinteresuota, rėmė visi išskyrus į Memelį pretendavusią Lenkija, Visi galvojo apie perspektyvą teritoriją susigrąžinti ar užgrobti iš mažos ir silpnos LT , kas vėliau ir įvyko. Svarbiausia, Lietuva pati pasirašė sutartį kad gražina Memel Vokietijai ir neturi jokių teritorinių pretenzijų , taip kad 1939 teisiškai Memel buvo Vokietijos, o kokiu teisiniu pagrindu buvo prijungta prie LTSR klauskite "ūsuoto dėdės su pypke" arba istorikų, tik vargu ar jie norės atsakyti.

jo

jo portretas
Mažiau gerkit, nesivaidens Memelio sukilimai, išvadavimai bei prijungimai laisva gyventojų valia. Labanakt šizikai :)

Neumann

Neumann portretas
Mano galva, komentaruose yra ir teisingų pastebėjimų. Tik jie be reikalo įvertinti neigiamai. Galiu tik pridurti, kad Klaipėdos krašto sukilimą Vokietija rėmė ginklais ir pinigais. Kaip manote, kodėl? O kas puls ginčytis, rašau iš karto — nemačiau, ale skaičiau.

jo

jo portretas
Galite nurodyti kur konkrečiai paminėtas 50 metų terminas? Gal šizofrenikas nezabitauskas ruošiasi perbraižyti Europos sienas? Tiesa, tada tektų ir Memelio kraštą bei Mozūriją gražinti, nes tiek Jaltoje, tiek Potsdame tai buvo vientisa teritorija dalijantis įtakos sferomis tarp Sovietų sąjungos Britanijos bei USA. Viena bėda, niekas nepretenduoja ir pretenzijų nekelia :))))

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Vania, vri, da nė zavirajsia! Laikinai administruoti ne Klaipėda, o Karaliaučiaus kraštas buvo atiduotas. Terminas - 50 metų - jau praėjo. Taip kad rūpinkis ne Klaipėdos, o Karaliaučiaus teisiniu statusu ir ateitimi.

jo

jo portretas
p.s. šaunuolis , nepamiršti pats save "palaikinti" :) Oi kokie apgailėtini, menko intelekto ir mažo raštingumo individai :)

jo

jo portretas
Pats tai iki šiol basakojis, vis iš išmaldos, dotacijų , paskolų ir emigrantų perlaidų minti :)))

>jo

>jo portretas
Taip taip, daug cia jusu vyzociu nuo 1945 m. sausio suguzejo...

jo

jo portretas
Supratau, gali nors auksinėmis ES dotacijų trinkelėmis iškloti Memel , Pagegen, Nidden, Heydekrug...kol bus nors vienas okupantas, ten vis vien dvoks vyžotų baudžiauninkų mėšlu.

>jo

>jo portretas
jus galit nors auksu Kionigsberga iskloti. Bet kol ten bus nors vienas okupantas, ten vis vien dvoks meslu. Ar supratai, vatini?

Ai

Ai portretas
Sniečkaus paprašytas Stalinas nusprende- kelkit LTSR veliava. Vadui buvo px ant ambasadoriu ir kitokiu konferenciju. Tai kad džiaukimes ka turim nepra3.14skim ka gavom.

smalsu

smalsu portretas
p.s. šiaip iki Antro Pasaulinio karo Memelio kraštas turėjo plačią autonomiją, o LT tik laikinai administravo, taip kad kas buvo prieš karą , tas buvo prieš karą, juk atidavė atgal Vokietijai be JOKIŲ pretenzijų, tai užfiksuota sutartimi.

smalsu

smalsu portretas
Užimtos? Buvo kariniai veiksmai ? Tiesa, o Potsdame ar Jaltoje buvo nutarta Memel gražinti Lietuvai?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ir to jau klausei ne kartą, Vania. Visos Hitlerio užimtos teritorijos grąžintos tiems, kam jos priklausė iki 1938 metų.

jo

jo portretas
Buvai? :))) Jei buvai prieš 10 metų, tai nuvažiuok dabar, vizų nereikia, jos elektroninės . Nevažiuosi, nes apmaudas apims :))) 1923 metais buvo tik toks skirtumas, dėl kurio visos pusės išskyrus PL sutiko perduoti kraštą LT administravimui, nes visi suprato, kad lygiai taip pat lengvai bus galima ir pasiimti, kas ir nutiko.

Tikrai

Tikrai portretas
Jau geriau but okupuotiem Lietuvos, nei rusijos. Kas buvo kaliningrade sutiks.

Anonimas

Anonimas portretas
"Sukilimas", prijungimas, užgrobimas o gal tiesiog okupacija susiklosčius palankioms aplinkybėm kurios metu net patys okupuojamieji norėjo, kad juos okupuotų silpniausias žaidimo dalyvis?

smalsu

smalsu portretas
Kelintais metais tie ambasadoriai rinkosi? :))) Klausimas atviras, kokiu teisiniu pagrindu, visuotinai pripažintu tarptautiniu susitarimu ar panašiai 1944 metai Memel buvo perduotas Lietuvai, tuo metu LTSR? Man tikrai įdomu, istorikai turėtų žinoti...tikiuosi.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Daug kartų jau klausei, "smalsusis" Vania. Atsakymą puikiai žinai. Ne tau, bet vienam kitam dar nežinančiam pakartosiu, kokiu pagrindu Klaipėda prijungta prie Lietuvos - Ambasadorių konferencijos nutarimu.

smalsu

smalsu portretas
Tikiuosi istorikai bus sąžiningi ir atvirai papasakos kokiomis sąlygomis Memel buvo inkorporuotas į Lietuvos teritoriją, plačiai nupasakos autonomijos lygį, kokiomis sąlygomis vėliau perdavė Vokietijai ir kur nors suras bent menkiausią teisinį dokumentą kuriuo remiantis Memel vėl buvo prijungtas prie Lietuvos, tuo metu LTSR.

pastebejimas

pastebejimas portretas
Nebuvo tada jokios Klaipedos,Memel 1923 m.užėmimo operacija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių