Vaikų vasaros stovykloje karaliaus kūrybinė dvasia (programa)

 • Teksto dydis:

Nuo birželio 9-osios iki rugpjūčio 1-osios VšĮ „Meno menė“ kūrybinėse dirbtuvėse Klaipėdos rajono savivaldybės J.Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Žemaitės g. 5, Gargždai) jau trečius metus vyks kūrybinė vaikų vasaros dienos stovykla.

Kaip ir praeitais metais, į stovyklą kviečiami 6–12 metų vaikai. Stovykla vyks kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 17 val. (esant būtinybei – 8–17.30 val.).

Kiekvieną dieną stovyklautojams bus siūloma nauja užimtumo programa: pažintys su menininkais, ekskursijos į retai lankomas, įdomias vietoves, profesionalų vedami kūrybiniai užsiėmimai, turistiniai žygiai bei iškylos gamtoje ir kt. Mokamos stovyklos vaikų grupių užsiėmimai vyks pamainomis –  po penkias darbo dienas.

Stovyklaujantys vaikai gaus visas kūrybos priemones, pietaus kavinėje, valgys pavakarius, užkandžiaus, troškulį malšins gaiviaisiais gėrimais. Lankysiantiems kelias pamainas (nuo antros pamainos), broliams ir sesėms stovyklavimas kainuos mažiau.

Vietų stovykloje skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. 8 650 37370 ir el. p. info@menomene.lt

Šiemet stovykloje planuojamos ekskursijos į gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės“ (Klaipėda), „Dausakalių“ kalvę (Šilutės r.), privačią duonos kepyklą „Manto duona“ (Klaipėdos r.), šaltojo karo požeminį balistinių raketų bunkerį (Plungės r.), Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilę (Klaipėda), unikalų zoologijos parką „Ţvėrinčius“ (Telšių r.) ir kitur.

Į stovyklą atvyks menininkų iš Klaipėdos: Klaipėdos lėlių teatro aktorė Renata Kutaitė ir režisierė Gintarė Radvilavičiūtė, muzikos grupės „Old City Band“ vadovas, muzikantas Tadas Jurėnas ir grupės nariai, pantomimos teatro „A“ aktorius ir vadovas Aleksas Mažonas, dizainerė Laura Tunik (Klaipėda) ir kiti. Menininkai ne tik dalysis su stovyklautojais savo kūrybine patirtimi, bet ir praves jiems kūrybinius užsiėmimus.

„Mūsų stovyklos tikslas – suteikti žinių, gebėjimų ir vertybinių nuostatų apie mus supantį pasaulį, gyvenamąją aplinką, kultūrą ir meną; ugdyti bendrąsias kompetencijas – komunikuoti, pažinti, būti kūrybiškiems ir socialiai aktyviems, pasižymėti tolerancija, išradingumu ir iniciatyvumu; susipažinti su profesionaliomis kūrybinėmis priemonėmis, išmokti jomis naudotis, įsisavinti tradicines kūrybinės raiškos technikas bei išmokti improvizuoti, ieškoti novatoriškų raiškų ir technikų savo idėjoms perteikti, – vardijo  stovyklos organizatorė menotyrininkė Danguolė Ruškienė. – Stovykloje ne tik kursime, bet ir žaisime įdomius žaidimus, rengsime įsimintinas iškylas į gamtą ir turistinius žygius Minijos slėnyje ir kitur.“

Stovyklai vadovaus grafikė, edukologė Ieva Litvaitytė, dailininkė, fotografė, edukologė Aurelija Valutytė ir menotyrininkė D.Ruškienė. Vadovėms padės stovyklos savanoriai – moksleiviai Evelina Šimkutė, Erika Mušauskaitė, Gerda Muldarytė ir Matas Muldaris.

Stovyklą organizuoja VšĮ „Meno menė“, remia bendrovės „Minijos nafta“, „Liskandas“, „Mida LT“ ir „Daily art“.

Stovyklos partneriai: Klaipėdos r. savivaldybės J.Lankučio viešoji biblioteka, bendrovės „Mars Lietuva“ ir „Print-It“.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių