Atgimimo aikštė vėl kelia aistras: kol kas klausimų – daugiau nei atsakymų

Grįžti į straipsnį

Andrius

Andrius portretas
Taupyk netaupes, o sutaupyti centai vistiek nueis ne gyventoju labui, o saksafonistams!

Klpd.

Klpd. portretas
Manau kad tokiu metu kai reikia skaičiuot kiekvieną biudžeto centą, kai viskas brangsta o ateityje dėl padarytų Lietuvai nuostolių ateina tikrai sunkus laikmetis, tikrai NEBŪTINA užsimoti vykdyt kažkieno ambicijas glostančius naujus infrastruktūros projektus.Reikia gerai restauruoti tą ką turime, atnaujinti ką galima ir kol kas užteks. Tai kur kas mažesnės išlaidos už tuos metamus milijonus, kurie dar pradėjus vykdyt projektą paaugs dvigubai.Mažiausia dvigubai:D)

BENDRUOMENES vadukai=seimo kede

BENDRUOMENES vadukai=seimo kede portretas
VISU BENDRUOMENES NARIU TIK VIENAS NORAS - SEIMO KEDE. Labai noreciau, kad aikstes klausimu pasisakytu pvz. VETERINORIU BENDRUOMENE.......APSURDAS bendruomeniu patycios tai visiskai nesuvokianciu zmoniu PLEPALAI. Baikite ta cirka su bendruomenem ir kitais patarejais, isklausyti taip, o sprendimai specam... Kai paziuri bendruomene ir keli jos zmogiukai ir vaduku penketukas....

jo

jo portretas
per tokias puteikienes ,Klaipėdoje aikštės niekada nebus

Ja bijo mat

Ja bijo mat portretas
Kiek dar dešimčių kartų miesto bendruomenėms reikės svarstyt Atgimimo aikštės projektinius pasiūlymus?Tol kol niekas neateis ir eilinį kartą nepasakys kad IKI ŠIOL PADARYTI PROJEKTAI YRA SUDAS IR NIEKAS? Tada bus galima toliau įgyvendinti tumos zadanija jamam aikšte garažams ir pagaliau padaryt tą apverstą bliūdą vidury plikos erdvės?Gerai sako kad kaiulių akys dūmų nebijo o Klaipėdos valdžiažmogiai susicementavę su savo draugeliais viarslininkais neturi JOKIO padorumo

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Bet dūmai, triukšmas, nešvarumai niekur nedings, išsisklaidys visame kvartale, pasieks ir Muzikinį Teatrą. O ar įsivaizduojate, kas nutiks, jei požemyje, neduok Dieve, užsidegs ir susprogs bent viena mašina, o nuo jos ir visos aplinkinės? Taigi iš aikštės beliks tik nuolaužų krateris, nukentės ir aplinkiniai pastatai, neatmetama ir aukų tikimybė. Ar apie tai pagalvota?

Darius;Garzdu sodnas

Darius;Garzdu sodnas portretas
Gerbiami klaipėdiečiai.Neikit į jokius kompromisus.Arba labai gerai,arba tegu dar palaukia.O jei norite pamatyti nevykusio komromiso pavyzdį-jis šalia Gargžduose.Tai skulptura skirta miesto futbolui,komandai BANGA.Jis fanams nekelia jokių emocijų.Tai nė futbolas,tai nė Gargždų futbolas,tai nė mūsu Banga.Neneša jokio emocinio krūvio-prie jo nesirenka sirgaliai po varžybų.Akcentas pačiame miesto centre!Liaudyje vadinamas VIŠTOS KOJA.Tai tiek .Linkėjimai iš Gargždų.

Oi

Oi portretas
Danes gatve yra 2ju juostu. Viena juosta nuo Pilies tilto iki buv Telekomo skirkit laikinam parkavimui 2-4val. Teatro lankytojams vietos užtektu.

Ar

Ar portretas
Po Sajudzio ivyko piliecio,valstybes,teises,tiesos ,teisingumo atgimimas.Pasakai pasaku aikstes nereikalingos....

Geriau jau daugiabuti pastatykite nei tas nesamones

Geriau jau daugiabuti pastatykite nei tas nesamones portretas
Zemelapis, menulis...... ka JUS ten rukot ir geriat....Visiskas šūdas.... Paprastos aikstes su veikla MIESTELENAM renginiam vaikam susiburimui susitikimui, koncertam sokiam.....IR LAIVELI gali pasiismti tie TIPO architiektoriai....Tikiuosi zemelapyje LAIVELIUI vieta parinko?

A.V

A.V portretas
Tegu Lenino paminklą atstato, jei tiek laiko šikinėja ir nesugeba tą numatytą projektą padaryti.

Ir vėl žemėlapis

Ir vėl žemėlapis portretas
Žiūriu atėjo mada gaminti buvusio miesto žemėlapius, kur tik nesugalvojama ká įkišti. Mieste jau 2 vietos, kiek prisimenu, kur pagaminti buvusio miesto vaizdai, čia bus dar vienas.

Buras

Buras portretas
Jokio garazo ir is kosmoso matomu vaizdu. Tegul Vilniuj ar Kaune stato, is kur ten "architektas"?

to 4

to 4 portretas
Griovėjau....pirma išmok statyti Ir kurti. Ne tik pinigai įsisavinti.

4

4 portretas
O kol griaus ir statys namus, į teatrą žmonės gali kaip ir anksčiau ateiti pėsčiomis arba miesto autotransportu, ne tiek jau ir daug ir ne taip jau dažnai bus tu žmonių.

4

4 portretas
O vietoj tu sugriautų manų prie pat būsimo teatro, bus pilna vietos ir stovėjimo aikštelei ir dar daug kam. Galvoju ir perkelti žmonės bus patenkinti ir miesto centras pasidarys į miestą panašus

4

4 portretas
Sugriaukite tuos baisius daugiabučius nuo pat naujo muz. teatro į rytus iki pat Gulbės, o galima netgi ir su ja, o tu namų žmonėms, pristatykite gražių, naujos statybos namų, kaip naujas Bangų 7a namas, už Jono Kalnelio į rytus iki pat tilto ir Trinyčio fabriko teritorijas, visur ten baisu ir gadina miesto centrą

miesto aikste

miesto aikste portretas
aikste turi islikti neuzstatyta, juk ji aikste, kad turetu zmones kur susirinkti minejimams, sventems ir pan. Kokie dar garazai, brrrr

Praktiška ir patogu

Praktiška ir patogu portretas
Ten labiausiai tiktų dar viena maxina.. na bent jau būtų labai Klaipedietiška su liberališku stiliumi

Klp

Klp portretas
Niekas cia nieko nedarys dar desimtmeti, ateina krize...

Anonimas

Anonimas portretas
Netinkamai sprendimai. Ypač juoda spalva. Garažas. Miesto centre ..be komentarų

Keista ,

Keista , portretas
Ar niekas nemate,kaip vargo 2metus statybininkai kol sutvarke iskasus Muzikinio Teatro priestato duobe su vandeniu. Bus ir cia tas pats.

ABSURDAS

ABSURDAS portretas
ABSURDAS, Dramos teatras iki šiol veikė be aikštelės ir toliau gali veikti.. Klaipėdos viešbutis turi vidinį parkavmą, kuris pustuštis :) Baikite pataikauti Viktorijai. Daukanto 11, parkavimo aikštelė panaikinta. Kas kada kodėl leido pakeisti paskirtį?????

Buras

Buras portretas
Gal uzteks is tos aikstes daryti cirka? Ir miesto rotuses neuzstatykit kokiais "kvadratais"!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių