Atgimimo aikštės atnaujinimas – vis dar popieriuose

Nustebintas ir šokiruotas

Nustebintas ir šokiruotas portretas
remiantis turimais dokumentais parašiau teisinga komentara apie irodytas aferistu aferas, prokuraturos nurodymu policijos tyrejai isiverze i namus nedelsiant ir areštavo, nepateikdami jokiu paaiškinimu.

to Keista

to Keista portretas
Jeigu taip tikrai daroma, tai tikrai keista..Man įdomiausia kad jokios institucijos nesidomi tokiais darbeliais.Nei vyriausybės atstovė, nei kontrolės komitetao ar STT, nei prokuratūra..Tiesa, ar mes turime prokuratūrą? Ir ką ji veikia?

Keista

Keista portretas
2015 balandžio 1 d nebuvo jokių požeminių garažų, žmonės pageidavo fontano. Na dar jūros tematika Atgimimo aikštėje. Tačiau prieš metus, jie rodo galimai perdarytus popierius ir aiškina, kad žmonėms tinka tie požeminiai garažai. Čia melas, nesąmonė, yra liudininkų, apie 70 žmonių dalyvavo, griežtai pasakė, kad jokių garažų!

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Apklausa yra buvusi. Ji nepasisekė, nes dauguma pasakė "Ne" požeminiam garažui, todėl tuoj pat buvo pamiršta..

Klp

Klp portretas
Ar kas nors klausė žmonių, kokios jie norėtų miesto aikštės? NE ! Galėjo paleisti apklausą savo savivaldybės puslapyje, kituose miesto dienraščiuose, susumuoti žmonių balsus ir išrinkti tą projektą, kuris susilaukė daugiausiai balsų iš miestiečių, o ne verslininkų. Gaila, kad gražiausias ir mylimiausias miestas yra tokioje padėtyje ir matomai niekas nesikeis, kol rinksim tuos pačius asmenis į valdžią, po galais, reikia žmonių, kurie dirbtų miestui ir miestiečiams, kad ir jaunų, bet su dideliu užsidegimu ir noru prikelti šį miestą !

Klp

Klp portretas
Kas darosi su Klaipėdos miestu yra nesuvokiama, net negaliu patikėti, kad tokie dalykai vyksta mūsų nuostabiame mieste. Beveik visas miestas smirda, smarvės skleidėjai yra žinomi, bet miesto valdžia apsimeta durneliais ir sako, kad reikės ieškoti smardintojų, nors jie žino kas ir kaip, tiesiog pinigai viską daro, žmonės, kurie turėtų ginti miestiečių interesus ir dirbti jų labui, dirba verslininkų labui. Miestas apstatytas taršia pramone, miesto centrą dulkina ir nuodija uosto įmonės. Gatvės užgriozdintos sunkiasvorių transportu, keliai tvarkome, nesutvarkome, viskas numetama ir paliekama, žmonės turi gyventi kaip apkasuose. Negana to dar ir miesto centro nesugeba sutvarkyti, negaliu patikėti tokiu miesto valdžios neveiksnumu. Kad Atgimimo aikštę reikia atnaujinti – faktas ir kuo skubiau ! Bet viskas daroma tik ten įsikūrusių verslininkų labui.

Budulis

Budulis portretas
Tiesą sakant, lėšų net nėra, tai pagal kokią sutartį vyksta muzikinio darbai? Galimai suma numatyta į priekį, dirba dykai, gaus po kelių metų kad ir kas bebūtų savo milijonus. Neblogai....

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Muzikinio teatro rekonstrukcijai leidimas galimai išduotas neteisėtai, nes pagal statybos įstatymo nustatyta, kad turi būti suderintos parkavimo sąlygos. Ar buvo suderintos? Ar tai suderinama? Atgimimo aikštėje daryti Parkavimą muzikiniui iškertant visus medžius ir dar trūkstamą vietą parkavimo įrengti Danės gatvėje iškertant visus medžius. Čia normalu? Normalioje valstybėje tokie sprendėjai atsistatydintų.

Apatiniam

Apatiniam portretas
Jokiu zydu.

senasis klaipėdietis

senasis klaipėdietis portretas
Negi mes, Klaipėdiečiai, negalime rasti, išsirinkti tikrą šeimininką, tikrą žmogų mylintį savo darbą,miestą ,žmones.Atsidavusį miestui kaip Žalys kad buvo žmogų. Siūlikime , rinkime ,palaikykime,jei tokį matote savo aplinkoje, kažką panašaus į MIKELĮ. Kol žmogus tvarkė, kaip viskas suklestėjo,jo neliko ir vėl gyvens ,kol viską nugyvens ir t.t.

baudų mokėtojas

baudų mokėtojas portretas
Mes,gyventojai, reikalaujame viešai,paskelbti,kur naudojami ,panaudoti, iš mūsų, mokesčių mokėtojų surinkti pinigai, baudos. Kiek jų surinkta ir kur naudojami, ar privati firma,kuri dabar renka gali švaistyti, nekontroliuojama leisti milijonais mūsų visų pinigus. Juk ji nė cento į miesto tvarkymą neįdeda,kur ,visa tai dingsta , negi tiek daug rinkimams išleidiama ,kad savo pakalikus nusipirkti. Paaiškinkite žmonėms. Teko lankytis pas ponus,kurie mums leidimus neišrašo, nes aikšteles pastatėme mes, verslininkai, o jas ekspluotuoja labai galinga ponia,kuri sėdi kokio 100 kv.m. kabinete ir yra labai galinga, nes mes jai,jiems,tokiais leidžiame būti.

Budelis

Budelis portretas
Tik Tadas Blinda gali ivesti tvarka Lietuvoje. Kitaip nieko jau nebus, siurbeles giliai isisiurbusios.

Mokesčių mokėtojas

Mokesčių mokėtojas portretas
Šlykštu klausytis visokių pasiaiškinimų,papostringavimų ,vis svarsto ir svarsto ,bet nieko nenutaria ir taip jau 30 m. kai niekas Klaipėdoje nevyksta.Nu taip negaliu sakyti ,vyko šis bei tas, kol miestą pasidalijo visokie Žalų , Taraškevičių , Cibauskų klanai ir eilė kitų ,kurie ir po šiai dienai parcelioja miestą. Jei naudingo sandorio nepasiūlo ir dabartiniai klėrkai pasitenkina,tik iš projektų gaunamų lėšų, nes smegenų kaip tvarkytri miestą pas šiuos nukvakėlius nėra ir būti negali. Šie nukvakėliai mūsų visų miestą pavers bomžynu, pagal savo supratimą, jie iš prigimties visokie trūbačiai,pionierių vadovai,nevykėliai žurnaliūgos ir eiliniai va..... Miestas prieš rinkimus ,kad parodyti, kad ponas turi daug veiklos išraustas, išknistas, žolėmis apžėlęs,šaligatviai ir visas miestas nuo tarybinių laikų nėra matęs šeimininko.Viskas likę nuo Tarybinių laikų nekeista ,netvarkyta. VYTI IR kaip galima greičiau visą Tarybinių laikų šutvę iš savivaldybės,

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Apie vietinius liberalus nerašysiu, eina jie velniop! Bet ir Kauno nepergirkim. Buvau šią vasarą. Laisvės alėjoje viskas išversta, darbams galo nematyti, nors pradėjo, regis, senokai.O kas yra Kaunas be Laisvės alėjos?.. Išvažiuojant pavakary - tragiški kamščiai. Įsivaizduokit mūsiškį kamštį prie Baltijos prospekto, bet prasidedantį miesto centre. Autobusas nuo Kauno stoties iki Devinto forto važiavo daugiau kaip valandą!

Aš į Kauną

Aš į Kauną portretas
negaliu nuvažiuot - pavydas tiesiog gniuždo: visur vyksta veiksmas, viskas atnaujinama, gražinama, tvarkoma. Kas antras žingsnis..O pas mus tik įvažiuojant, nuo estakados, deda baisus dvokas, toliau-pašiuręs Baltijos prosp.pilnas furų, dar vėliau baisi Taikos ir Baltijos prosp.sankryža ,,Kryžių pakalnė"..Šilutės plentas užsikišęs..Artėjant prie centro vaizdas visai apmires senamiestis lyg vaiduoklis, tik kavinės ir knaipės, kur net pavalgyt neįmanoma normaliai. Kitokio judėjimo čia nėra.Nematau ir reikalingų pokyčių šiame ,,Atgimimo aikštės atnaujinime".Jau seniai vyksta triukšmas dėl šių tik biznieriams reikalingų projektų, bet savivaldybės bondzos nuo savo kėslų nesitraukia nei žingsnio.

M

M portretas
žiauriai gaila, kad mūsų miestas taip degraduoja.. Neįtikėtina, kokie neveiksnūs žmonės yra sulindę miesto valdžioje

klp

klp portretas
gėda

Norim

Norim portretas
Bliuda/menuli kad nuo jo atsispindintys saules spinduliai matytusi ne tik žuvedrom bet ir lektuvu pilotams,keleiviams ir gal but pačiam "aukščiausiam" Tobulas marketinginis sprendymas:)

labai liūdna

labai liūdna portretas
Jau ir svečiai pastebi Klaipėdos nušiurimą. Sako: buvau prieš 8 ar 10 metų. Tada Klaipėda buvo ne tokia niūri, ne tokia apšepusi.

puteikis

puteikis portretas
runkeliai,pirmiausiai ateikit balsuoti mero rinkimuose,o paskui putokit

naglas

naglas portretas
puteikiene loja-karavanas eina

Makas

Makas portretas
Nubirusiose vietose reikia dazais uzrasyti "JAZZ" ir gerai bus. Dar galima lempa uz 15000 euru pastatyti.

nuomone.

nuomone. portretas
Tikrai Liudna , kad betvarke Musu Klaipedoje. Nuo naujo turgaus darbai atliekami su Trupuciu , link Big einant . Statybininku pr. einant link Varpo mokyklos kruva medziu saku - nuo pavasario puva. Prie stoteles galines 40 autobuso pieva nesienauta ,atzalos bujoja...Zardes Centras sutvarkytas , pora zingsniu yra parkelis nedidukas su eglem -nesutvarkytas , kai kituose rajonuose ir vaikams supuokles net po du variantus - Debreceno prieigos, O cia isklype suolai. Ar cia negyvena Mamos su vaikais?

Pinigas

Pinigas portretas
grazinkit Lenina i vieta imontuokit triuba i dantis bus didybes paminklas idėjiniam merui

Nupušeliai

Nupušeliai portretas
atnaujinkit savivaldybę, išvaikykit aferistus sedinčius daugybe metu ir kuriančius mieste betvarkę ir beprotybes

to Šiaip

to Šiaip portretas
gali čia neputoti su savo,,už ką balsavot'.Visi miestiečiai yra ant tiek pasipiktinę betvarke, melu ir žmonių nuomonės bei prastos gyvenimo aplinkos nepaisymu, kad NEINA BALSUOTI. Ir va čia partinis kontingentas (liberastai+konservai) Klaipėdoje išrenka tą, kas jiems pasakyta rinkti. Lietuvos pilietis šia prasme yra filosofas - jeigu mato kad rinkiminiam sąraše vieni fufliakai, jis nereaguoja ir nebalsuoja. Būna ir išimčių kaip pvz. su karbauskiniais...Taip ir išrenka 20% partinių lūzerių kontingentas mums valdžią dirbančią tik sau, verslui ir bankams

asd

asd portretas
Ne aikštę reikia atnaujinti,o atstatyti pokariu nugriautus namus.

brainwashed

brainwashed portretas
mėšlasmegeniai padarys "kaip priklauso". pagal visus nomenklatūros kanonus. lenino anūkai

Šiaip

Šiaip portretas
Grubliauskas juokingas šioje situacijoje, o kur buvot jūs miesto patriotai kaip vyko balsavimas. Kainą turime dabar, iššvaisytos lėšos, prarasti metai. Laikas pabusti ir pareikalauti miesto valdžios atsistatydinimo kartu su meru priešakyje.

komunistas

komunistas portretas
Grazinkit Lenina i vieta :)))

Kada baigsis jazas? užkniso negyvai

Kada baigsis jazas? užkniso negyvai portretas
Miestas griūna. Kur pažvelgsi aplinkui apleisti namai, išsikraipę šaligatviai, pradėti ir nebaigti remonto darbai, miestas, kuriame nesinori gyventi. Meras su savo šutve, kurie nesikeičia dešimkmečiais, nieko nedaro tik švaisto pinigus fejerverkams ir blizgučiams.

Biiiooo swolaciai :D)

Biiiooo swolaciai :D) portretas
Tas atnaujinimas toks kad nušluoti plikai visa aikšte, po apačia pavarant privačius pozeminius garažus o centre isabacinti užvožta mėnulį(čia matyt paminklas tiems nuolatiniams miesto piketuotojams ir maištautojams:D). Dabar jau mato kad visur per Lietuvą nuskambėjo, kad miestiečiai labai nepatenkinti ir triukšmauja, tai pristabdė vadžias. Galiu nuraminti - miestą valdo tokia valdžia kad ta niekšybė tikrai bus padaryta. Čia jų braižas - pristabdyt o paskui vistiek padaryt. Merui su parankiniais į žmonių nuomone nusispjaut. Kaip visada
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių