Benamiui sužibo viltis: klaipėdiečiai neliko abejingi – padės vyrui grįžti į gyvenimą

rip

rip portretas
numire po operacijos

yra puikiu jaunu zmoniu ir be jo

yra puikiu jaunu zmoniu ir be jo portretas
utilizuoti

onutei

onutei portretas
Lengva kalbėti kai nesi jų vietoje. Jaunom šeimom dabar tikrai labai sunku, bet niekas nekalba nes tuoj pasipila va toki ,,tegul eina dirbt", "su kokiais automobilais važinėja, kokius telefonus turi..".O kad niekur neuždirbsi tuose siūlomuose darbuose, kad pardaves tą nejauną automobilį ar telefona gausi nekažkanieks nekalba. Ir dar + negalėsi ne tik iš tėvų namų/ar kokios Dituvos/ rajone važinėt bet ir darbo ieškot/kartais pasitaiko tokiu stebuklu - susirast normalu darba/tai čia nieko tokio?Netikiu kad jauni vyrai ir moterys kasdien nesikankina būdami tokioje ,,an kruopu sėdinčio" ir niekam nereikalingo žmogaus padėtyje.___Mūsų valstybės politika leidžianti nekontroliuoti šalies ūkio, neužkirsti kelio bankų ir verslo plėšikavimui, darbuotojų išnaudojimui ir jų žeminimui mizerine alga, YRA APGAILĖTINA.

Klp

Klp portretas
Vaje kiek ilgesio tarybiniams laikams.nesimate ubagų todėl kad visi buvo ubagai.gal tik geriau buvo išskirtiniams .

JONAS TO Prieš min

JONAS TO Prieš min portretas
teisingai parašė tarybiniais laikais nieks po šiukšliu konteinerius nesiknaisiojo ir dirbti priversdavo o ne ivežtus darbindavo kaip dabar daroma

onute

onute portretas
Valdžia ir toliau gamina valkatu eiles jus ateikit pažiureti i tas labdaros daliimo punktus vien jauni žmones vienas kitas pensininkas net bjauru žiurėti o daugelis iš ju dirba nelegaliai atvažiuoja su gerom mašinom su brangiais mobiliais ar pijokai dar darbingo amžiaus Matyt geras biznis tiems Grybės sukurtiems maisto bankams ir ypač gera paspirtis verslininkama iš ju superka baigenti galioti maista juk dažnai iš kruopu pradeda listi kirminai sausainiai senoliams tik tokie kur neatkasi nors su kirviu kapok Pžiurėkit kaip krautuvėse žmones tikrai aukoja gera maista kava ir kitos fasuokos geros prekės paklauskit ar nors vienas senukas ka nors gero gavo per metus viena karta kavos pokeli kuris jau išleides kvapa Ar tos per tele labdaros metai iš metu renkamos ankstukam tai kiek ju gimsta lietuvoje kad tokia nesibaigenti rinkliava arba kaip dabar renka vaikam kurie tik viena karta dienoje gauna šilto maisto kas ir iš kur lietuvoje tie vaikai gal čia ukrainiečiu vaikai

...

... portretas
Buvo ir tarybiniais laikais tu valkatu. Ir buriais. Nereikia cia pasaku sekti.

Natalija

Natalija portretas
Valkatu buvo ir bus juk tarybiniais laikais prie šiukšlynu žmones nesimaitino gatvėse nesivoliojo tai gal laikas keisti tuos konservu socdemu liberastu išleistus įstatimus juk kaip nori tai ir sveika žmogu padaro bepročiu tai kodel degrada kuris nemasto skaito kad jis gali daryti ka nori Juk tais konservu laikais valdžios poniutės buvo susodintos tu ponu giminaitės daryti tvarka o kad poniutės nevargtu nesitampytun išleido istatima tik savo noru paimamas ir gydomas taip dokumentuose atsirasdavo užrašas pilietis nesutinka poniutė nekalta darbas baigtas algelė poniutei priklauso galima sėdėti ir kavute gerti

Bananistan

Bananistan portretas
Man irgi 36m, žinau koks šūdas Lietuvoje, kur praktiški žmonės renkasi už Norfos atsipalaiduot po darbuko. Turiu ir aš visokiausių "poreikių" bet sėdėti gatvėje, kai esi savo jėgų žydėjime ? ? ?

Rasa G

Rasa G portretas
O Lietuvele ir kitos EU sakys suteikia nelegaliems pabegeliams büstüs dalına ir Savı gatvese gyvena o nelegaliems pabegeliams aferistam kurie kabuta pamete dokumentus isskyrus aifono nepamete issaugojo !!!! Aprupinami butais ir voş ne pilnai islaikomi Atsibuskit sudvaldytojai skystaprociai !!!! A visai smegenis suminkstejo visam tam EU seimui Da jolki palki kas per bordakas şiame pasaulyje Ar isdurnejo visi ar kokio bimbalo Atsibuskis idijotai !!!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Pakysiu taip. nei vienas zmogus Lietuvoje neturi teises netureti gyvenamo busto. Tai privalo buti uzdrausta istatymu.

Šita

Šita portretas
liga išgydoma. O nenorėjimas gydytis yra vinas iš ligos apraiškų. Galima išgydyti tik priverstinai. Ir gydant apie 3 metus..Bet mums ES neleis. Čia bus žmogaus teisių pažeidimas.

kad Lietuvai būtų geriau

kad Lietuvai būtų geriau portretas
Sutinku, kad alkoholizmas yra liga, bet... ar ji pagydoma? Tikrai? Mano įsitikinimu, jiems turėtų būti taikoma savotiška eutanazija. Parinkti apleistą pastatą, į kurį suleisti visus tuos "keleivius" ir visiems duoti neribotą kiekį alkoholio (pagal principą "gerk kiek tik nori") kol nenumirs. Beje, tam panaudoti kontrabandinį alkoholį, kurį iki šiol taip barbariškai sunaikina.

Aš portretas
Ne veltuj tokie-gatvėj.Jie nori ten būti ir kaip nebandytum traukti,vėl grįžta.Yra posakis:,,nebandyk traukti iš šūdo krūvos,nes tai-jo natūrali aplinka".

Olesiai ir kitiems

Olesiai ir kitiems portretas
Jūs nesuprantat kad alkoholizmas yra sunki liga ir ją privalu gydyti kaip išprotėjimą. Priverstinai. Bepročiaui ką beduosi ar begelbėsi nuo to jo galva nepasidarys sveika.

Ona.

Ona. portretas
Kam tiem pasakų kojas dar beveik pries mtus subadė sugerovas.

Ona

Ona portretas
Pirmiausiai šiam žmogui reikia išgydyti galvą, o ne spręsti apie kokias pagalbas. Kadangi jis maišo kitiems žmonėms, gydyti reikėtų per prievartą. Nuvežtų policija i psichiatrinę ligoninę, įzoliuotų ir po dešimt dienų, išsiblaivęs sočiai kalbėtų kitaip. Taip buvo mano kaimyno broliui. Brolis neapsikentęs lygiai tokio elgesio taip sutvarkė reikalus, kad jau dešimt metų ,,valkata" yra patikimiausias jo versle žmogus. Nusipirko butelį Kaune ir moterį padorią susirado. Pats nesupranta iki šiol, kas buvo nutikę su galva. Žinoma, prie visko priveda alkoholis. Kažkas turėtų imtis šio reikalo, kadangi mes nebenorime matyti tokio vaizdo su gyvu žmogum.

Olesia

Olesia portretas
Puikiai pažįstu sitą kadrą...neverta vargti ir padėti...turėjo kur gyventi, bet butelis buvo svarbiau. Gyvenantiems už sienos gyvenimo nebuvo,dėl pastoviu balių ir pastovių svecių,tokių pat kaip jis. Nei biški negaila, pats tokio gyvenimo norėjo. Yra tikrai daug žmonių,kuriems iš tiesų reikalingą pagalba,kurie nori geresnių gyvenimo sąlygų ir duonos kąsnio kasdien,uzdirbto savom rankom ir prakaitu,bet ne tokiam degradavusiam padėti,kuris pats sau duobę kasa ir jam tai priimtinas dalykas..

ta socrūpyba

ta socrūpyba portretas
yra tik butaforija po kuria slepiasi giminėm ikurti etatai ir ,,minkštosios" tai yra tik kalbū lygio priemonės. Išvaikyčiau visas tas gūžtas pakibinimat kaip niekam neatnešančias naudos ir tik ryjančias mokesčiu mokėtoju pinigus.

nuomonė

nuomonė portretas
Tokius nebepagydomus, chroniškus, psichišai atsilikusius vargetas anksčiau patalpindavo psichochronikų internatuose. Juos ten ir maitina, ir gydytojai apgydo, jie turi švarų patalą. Jie nesugeba savimi pasirūpinti. O žmoniškumas turi išlikti prie visų santvarkų. Internatai tebeegzistuoja. Socrūpyba turi sutvarkyti reikiamus dokumentus ir baigti politikuoti. Jis yra medikų priežiūros reikalaujantis pacientas. Baisu pagalvoti, kaip žmogus jaučiasi, naktį miegodamas ant žemės arba ant laiptinės cementinių grindų. Tokio vargetos jokia išmalda neišgelbės. Tai specialistų pacientas. Asmenybės degradacija.

Tai kad toki

Tai kad toki portretas
jau psixiškai suluošinti ir ,,pasi myž..e.", t.y.neturintys fizinių jėgų. Jie jau negali gyvent be alkoholio ir nuolat dirbti. Matau tik vieną išeitį - reabilitacinius darbo centrus, kuriuose galima izoliuotai gyvenančius degradavusius žmones privalomai fiziškai ir dvasiškai gydyti bei pratinti prie dienos režimo, sveiko gyvenimo būdo (Alio, Kepeni!) ir t.t. Deja, to neleis visas tuntas šiaip jau nieko neveikiančių, bet dėl kalinių ar benamių apsisprendimo laisvės tuoj pat kylančių rėkti, Žmogaus teisių gynimo organizacijų.

SOCIOLOGAS

SOCIOLOGAS portretas
KAI TARNYBOS PRADĖS MATYTI NE "SMIRDANTI BOMŽĄ" O PARKLŪPUSĮ ŽMOGŲ TUOMĖT IR ŽMONĖS KITAIP REGUOS. PARKLŪPO, NENORI KEISTIS IR VISUS UŽKNYSO? O ATLEISTI JAM NEBANDĖT? JIS TAI DARO DĖL SAVO SILPTNŪMO. O JUS METAT Į JĮ AKMENYS DĖL KO? JAU BANDĖT PADĖTI, BANDĖT ATLEISTI? ASMENIŠKAI? KIEK KARTU? PETRAS, PRIĖJĘS PRIE JĖZAUS, PAKLAUSĖ: „VIEŠPATIE, KIEK KARTŲ TURIU ATLEISTI SAVO BROLIUI, KAI JIS MAN NUSIKALSTA? AR IKI SEPTYNIŲ KARTŲ?“ JĖZUS JAM ATSAKĖ: „AŠ NESAKAU TAU – IKI SEPTYNIŲ, BET IKI SEPTYNIASDEŠIMT SEPTYNIŲ KARTŲ“. MICHAILĄ PAŽĮSTU ASMENIŠKAI, NENUSTOJU STEBĖTIS JO IR JO BENDRAMINČIŲ VEIKLĄ FACEBOOK GRUPĖJE “STEFANIJA”. TAČIAU PRIPAŽĮSTU - PRIE KIEKVIENO BENAMIO PO ANDRIANOVĄ NEPASTATYSI, REIKIA KEISTI TARNYBŲ MĄSTYMĄ.

Naminis \\\\\.../////

Naminis \\\\\...///// portretas
Valkatų tikrų, nemėgstu.Bet yra žmonės ne savo noru atsiduria gatvėje,įpatingai lianzborgizmo epochoje.---Tik pažiūrėkit anstoliai,baudos,varžytinės,revizijos,drakoniški mokesčiai,kainų pasiutpolkė,šildymas,o algos..........Taip kad netyčia gali atsidurti, šalia tų 'neapkenčiamų'.

Marselis

Marselis portretas
valdininkai išvoge valstybe vagia toliau ir statosi pilis, vargšam benamiu dalia

Nieko

Nieko portretas
Iš tokio nebus, dirbt nenori, jau žlugęs valkata. Tokius tik į aptvarą, kad negadintų nuotaikos, jei norės tam aptvare išgyvens o jei ne... aišku

>Gitanai

>Gitanai portretas
Neįsikalbėk mieloji, nežinai kaip gali gyvenime atsitikti, ne visi žmonės - jaunuoliai yra stiprūs, nematė pavyzdžio vaikinas, taip, daug išsikapsto, o nemaža dalis silpnavalių pargriūva. Gyvenimas labai sunkus ir sudėtingas, o p. Andrijanovui didžiausia padėka bei Pagarba.Gal pasiseks šį, dar jauną žmogų išgelbėti. , bent pagelbėti.

Bronislivas

Bronislivas portretas
Jeigu apsieme Michailas Andrijanovas, didele tikimybe kad viskas pavyks. Apie "Taikos kelia" taip pat girdejau tik gerus zodzius. Sveikatos Arturui, ir Dievo pagalbos visiems istorijos dalyviams!

gitana

gitana portretas
Tik jau nereikia virkauti apie sunkią vaikystę ir t.t. Suaugęs vyras, 36 metai, pats turi (jau seniai turėjo) susivaldyti, elgtis oriai, o ne girtauti. Daugybė žmonių augo be tėvų ar asocialioje aplinkoje ir netapo bomžais - negėrė, mokėsi, gavo specialybes, dirbo, vaikus augino, t.y. tapo normaliais tvarkingais žmonėmis. Reikia turėti valios ir noro, tada nereikės bomžaut. Jis ne vaikas, kad kiti jam padėtų.

Vienos viršininkės

Vienos viršininkės portretas
Pagarba tam mūsų Michailui. Andrijanovui. Jau nebežinai, kas jis-žurnalistas ar socialinis Gelbėtojas Nr 1? Bet, kai visuomenės sukyla, atsiranda ir daugiau pagalbininkų. Mano klausimai tik miesto Tarybai:1. kiek realiai dirbančių su klientais ir kiek viršininkų etatų yra Socialinės paramos centre ? 2. Kas konkrečiai, koks skyrius ir darbuotojas kuruoja tokių, gatvėje atsidūrusių klaipėdiečių, reikalus? Kol media tų benamių neišviešina- tol nė viena įvairių socialinių tarnybų ponios sėdi kabinetuose, stumdo benamius nuo savęs ir vaizduoja "be pulso" dirbančias... O realiai dirba formaliai, praradusios žmogiškumą.Ar ne laikas pakelti, atsiprašau "sėdynės' nuo kabinetų kėdžių, eiti į gatves ir pamatyti užribyje atsidūrusius žmones.

Žiauru

Žiauru portretas
Žiauri istorija. O viskas iš šeimos, apie tėva -nekalbama,motina, kaip supratau girtuoklė. Labai, labai nelaimingas žmogus. O padedantiems šiam nelaimėliui-didžiausia pagarba,padedamas pliusiukas prieš save ir Dievą.

Tokiam padėti, tai

Tokiam padėti, tai portretas
Kaip balandį lesinti. Pripras prie šalpos, pats nieko nebesieškos o tik lauks šalpos.

Optimistas

Optimistas portretas
O gal pasiseks.ir tepadeda jam dievas

???

??? portretas
PR akcija. Mes kartu baigem mokykla , alkoholio vartoti jis pradejo dar mokykloje. Jokio stebuklo nebus , ne vargit.

Pilietis

Pilietis portretas
Pagaliau pradės rūpintis tais , kuriuos valstybės ir antstolių "dėka "padarė benamiais ,bomžais.Pagaliau atsigręžė bi žmogų ,manau vertingiau pasirūpinti tokiais o ne šunimis,katėmis valkataujančiais. Kas sugrąžins butus tokiems žmonėms iš kurių buvo antstoliams padedant ,atimti ir išmesti lauk.Prisipirko savivaldybes tarnautojai,antstolių pažįstami, draugai, būtų pusdykiai,dabar nomuoja juos.

pensininkė

pensininkė portretas
vargiai pavyks iš jo padaryti normaliai mastantį žmogų reikia psichologo pagalbos visų pirma kad suvoktų kad yra ir kitoks gyvenimas antra jei jis po gydymo vėl patrauks pas bomžus tai viskas veltui reikėtu visus benamius vienu kartu imti gydyti kaip sakant kad neliktų "užkrato" o kur dėti po gydymo juos reikėtų apgyvendinti duoti darbo o kas tą padarys verslininkai dabar tokių nenori o jei ir priims tai tik už menką atlygi iš kurio jis nepragyvens ir vėl kelias į praeitį per daug jau daug tokių yra mūsų visuomenėje čia reikia visos Lietuvos mastu sukurti kaip gydyti tokius paklydusius ir įtraukti į normalų gyvenimą reikia tam ir lėšų ir protingo plano nuo A iki Z ir be jokio nesutinka gydytis

Danitė

Danitė portretas
O kaip su ta moterim kur sėdėjo ir sėdi miesto centre su maišais.Savivaldybė sakė kad sutvarkys dokumentus o ji jau metai lei ne daugiau vis dar sėdi....

Anonimas

Anonimas portretas
Tokiu pilna visame pasaulyje.Kai valdo narkotikai ir alkoholis.Nieko nebus,jei pats nenores.

Bus sunku

Bus sunku portretas
Alkoholis ji valdo

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Lietuva ir jos žmonės, naikina

nespjaudau į vandenį

nespjaudau į vandenį portretas
Paskaičiau iki "kasdien girtauja". Daugiau man ši istorija apie eilinį atmatą nebeįdomi.

klp

klp portretas
"Kai socialinė darbuotoja Artūrą vėl susirado, šis pareiškė, kad įstaigos suteikiamos sąlygos jam netinka ir jis į ją negrįš." - žmogus nemano, kad pasiekė "dugną". Jis ir iki mirties to nesupras. Taip kad "gelbėtojų" pastangos yra bergzdžios.

o kas jį išvarė iš gyvenimo

o kas jį išvarė iš gyvenimo portretas
pats išėjo. Pats pasirinko kelią, kuriuo eina dabar.

Stal

Stal portretas
O kam tokie "žmonės" reikalingi? Dar ir dauginasi... čia gi tiesiog parazitas... jokios naudos nei visuomenei nei valstybei nesuteikia, tai kokiu pagrindu visuomenė turėtu tokiu planktonu rūpintis? Suprasčiau jeigu žmogus bent pastangų įdėtų, o dabar... jokios užuojautos bevaliai yra neverti, stengtis reikia gyvenime, siekti, o ne parazituoti.

idomu

idomu portretas
Kas jį padarė tuo benamiu? Šiaip jis pats vieną rytą atsikėlė, ir tarė sau: VA, NUO ŠIANDIEN BUSIŲ BOMŽU, ŠIAIP, SAVO MALONUMUI. Nes valstybė manimi rūpinasi puikiai, tai turiu ir darbą ir namus, ir sveikata rūpestingai prižiūrėta, ir teisiškai viskas sutvarkyta, ir nėra rūpesčių dėl ko kiti prasigertų. Tuo pačiu įdomu pažiūrėt kai manimi rūpinsis avinai, kurie legaliai privalomai išlaiko parazitus, tai turės dar kartą sumest man asmeniškai, nes anuos stumiant nuo lovio- žviegia, o turčiai duoti negali, tai ne jiems.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių