Centralizuota šiluma Klaipėdoje prilyginta atsinaujinantiems ištekliams

kiek galima?

kiek galima? portretas
kodėl rašoma, kad es privertė isivesti A++ reikalavimus statant naujus namus? kodėl kai kurios kitos šalys dar jų neisivedė? briuselis jų nereikalaują?

močiutė

močiutė portretas
Man tai įdomu, kodėl lig šiol leidžiama įvairiems pastatams pastatukams ir nuosaviems gyvenamiesiems namams, esantiems šalia daugiabučių, įsivesti kieto kuro šildymą?Nori gyventi nuosavame name mieste-junkis prie bendro šildymo katilo....Kiek dar leis visokiems garažėliuose įsikūrusiems privatininkams teršti orą mieste? Kai prasideda šildymo sezonas, negali žmogus net lango atidaryti, visur smogas.....

...

... portretas
Ah: "Biokuras yra iki trijų kartų pigesnis už gamtines dujas" - čia tas 'iki' LABAI reikšmingas, taip būna TIK tuomet kai deginami mieste (savivaldybės lėšomis) nupjautus medžius; šiaip pats biokuras yra BRANGUS (kokio velnio jį pigiai pardavinėt?), o ir brangsta kasmet po 30%, o kur dar jo kaloringumas. MELAS ir čia: "Vis dar gajus mitas, kad biokuras yra labai taršus" - DEJA, tai JAU įrodyta; aišku, lyginant su kaimo grytele (kur tuo pačiu dar ir seni kaliošai sudeginami), tai pramoniniai deginimo agregatai efektyvesni, BET - žinom kaip su tais filtrais būna: "Tik nereikia jų įjungt!". DAR reikia nepamiršt kad Centralizuoti tinklai SAU pasilieka 'ne daugiau 30%' (o kiek realiai?), o 'EFEKTYVIOSE šildymo trasose nuostolius pavyksta (!?) sumažint IKI 13%" (Vilniaus šildymo tinklų pagyrūniškos kalbos), taip kad REALIAI mums šildymas kainuoja 2-3 kartus DAUGIAU nei tuo atveju jei mes tas EKOLOGIŠKAS dulas degintume pas save! (o ir šildytumėmės KADA norim ir KIEK norim). NE baudžiavai!

VIDAS

VIDAS portretas
GAL JAU LAIKAS IŠMESTĄ CO2 SURINKINĖTI ? O NE 'SUOKTI' APIE TRADICINIO ŠILDYMO GĖRĮ... TURIT 17M PAKEISTI TECHNOLOGIJAS !!! VĖLIAU BUS VĖLU - NEPADĖS NEI GRAUDŽIOS 'KROKODILO' AŠAROS ...

Sūkos

Sūkos portretas
'Geoterma' galėjo žymiai papiginti viso žemaitijos regiono šilumos kainą bet valstybiniai nusikaltėliai kad būtų geriau Fortumui išdraskė ir subankrotino tokią įmonę! Būtų apsoliučiai ekologiška gamyba..Nėra pas mus tikrų teisėsaugininkų kaip ir nėra teisingų įstatymų pajėgiančių padaryti galą tokiems akiplėšiškiems nusikaltimams.Tai ir vargstam visi.. galo nesimato..O aplink ES šalyse žmonės gyvena oriai ir be kasdieninės kančios baiminantis kad nepajėgiant išsimokėti butą išvaržys o tave patį į gatvę išmes

j

j portretas
Šnekėkit ką norit, tačiau žiemą butuose turi būt šilta, deja...už- lango O, bute šalta. Lietuva-labiausiai šaldo savo piliečius.

Piotr

Piotr portretas
Naivuoliai nori, kad viskam brangstant 2-3 kartus šiluma pigtų. Naivuoliai. Atlyginimus mokėti dar reikia. Ir taip graudi situacija kai 2017 metais teko lankytis klientų aptarnavino centre, kad pasirašyti naują sutartį. Atrodo kad laikas ties 1997 sustojęs. Sėdi močiutės su diedukais ir dėlioja lapus iš vienos krūvos į kitą. Ir ką daryt? Kaip pakeist situaciją?

Kainų reguliavimo komisijos info

Kainų reguliavimo komisijos info portretas
Biokuro kaina vidutiniškai 160 eurų ( čia jau su pabrangimu), dujų kaina vidutiniškai 450 eurų.... Tai naudojant biokurą ant kiek turėjo atpigt šilumos gamyba ir koks realus rezultatas ?................................. Nustatyti 2019 m. vasario mėn. AB ,,Klaipėdos energija“ šilumos kainos dedamąsias (be PVM): 1.1. šilumos (produkto) gamybos savo šaltinyje vienanarę – 5,72 ct/kWh; 1.1.1. šilumos (produkto) gamybos vienanarės kainos dedamąsias: 1.1.1.1. vienanarės kainos pastoviąją dedamąją – 2,57 ct/kWh; 1.1.1.2. vienanarės kainos kintamąją dedamąją – 3,15 ct/kWh; 1.1.2. šilumos (produkto) gamybos vienanarę kainą už rezervinės galios užtikrinimo paslaugą – 0,10 ct/kWh; 1.2. šilumos (produkto) gamybos (įsigijimo) kainos dedamąsias: 1.2.1. vienanarę – 4,06 ct/kWh; 1.2.1.1.vienanarės kainos pastoviąją dedamąją – 0,75 ct/kWh; 1.2.1.2.vienanarės kainos kintamąją dedamąją – 3,31 ct/kWh; 1.2.2. dvinarės kainos dalis: ir taip toliau..............

kainų statistika

kainų statistika portretas
Vidutinė šilumos kaina (ct/kWh) 2015 m. – 4,66, 2016 m. – 4,50, 2018 m.-- 5.10. vertinant Klaipėdos energijos pateikiamą informaciją šiluma brangsta nors pati šilumos gamyba pinga. Taip pat pažymima: Mažiausiai už šilumą moka naujos statybos ar visiškai renovuotų namų gyventojai, kurie gali reguliuoti šildymą savo būstuose ir taupo. BŪTENT: PIGIAI UŽ ŠILUMĄ MOKA TIE KURIE TURI GALIMYBĘ INDIVIDUALIAI REGULIUOTI IR JĄ TAUPYTI.

RKK

RKK portretas
Nu laukiam dabar kol sueis visi brudai pasiskųsti dėl to, kad reikia už šildymą mokėti. Tai iš karto sakau, parduokit butus senuose namuose ir eikit kraustykitės į individualius namus ir šildykitės po 100 eur į mėnesį savo kiauras trobas. O dabar džiaukitės kad klaipėda ant centrinio šildymo palyginus su situacija kaune ir vilniuje laikosi tikrai labai gerai.

fantastikui

fantastikui portretas
biokuras per metus pabrango 30 proc. kiek tau pabrango siluma?

Fantastika

Fantastika portretas
Biokuras 3 kartus pigesnis nei dujos ir Klaipėdos energija šilumos energijos pagaminimui jau naudoja iš visų naudojamų šaltinių biokuras sudaro apie 28 procentus, tačiau vietoj to, kad šildymas pigtų jis vis brangsta. Taip tik Lietuvoje- šilumos gamyba pinga, o šilumos vartotojams jos kaina tik kyla.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių