Deficitas – Klaipėdoje nėra nuomojamų butų

Grįžti į straipsnį

Aida

Aida portretas
Stovi jau apie 2 metus naujas , tuščias namas Rambyno gatvėje, kuriame turėjo apsigyventi soc.remtini klaipėdiečiai ir jei tokių nebėra tai gal savivaldybė Ukrainos pabėgėlius apgyvendintu. ?

>Jo

>Jo portretas
pritariu. Taigi pasižiūrėkit prasiėje per Klaipėdos centrą ir aplink. Dauguma pastatų negyvenami. Tai tegu leidžia į juos ukrainiečius. Ar jau net nežino miesto valdžia kam tie namai priklauso?

Jo

Jo portretas
Giruliai, Karklė, turtingi tautiečiai, didžiuliai namai, padėkit broliams ir sesėms haholams.

>Anonimas

>Anonimas portretas
tavo kalba rusofasisto ir dar prisidengi Lietuva

Isskirtines siukles

Isskirtines siukles portretas
Tikra tiesa parasyta. Nereikia nuomoti busto ukrainieciams. Motyvas - joks. Paprastas nera prasmes ir tiek. :) Tai labai geras sprendimas.

Anonimas

Anonimas portretas
Ukrainieciu nacistams Lietuvoje butu NERA. Nezdinkites is Lietuvos banderos zmogzudziai. Lietuvos fasistinis rezimas TURI BUTI SUNAIKINTAS. Uz laisva Lietuva.

Tu ne Tiesa

Tu ne Tiesa portretas
tu tapininis propagandonas

Tiesa tokia

Tiesa tokia portretas
Nepabijokim to, kad nemaža dalis nuomotoju yra VATA kuri taip ir neismoko valstybines kalbos žiuri kiseliovo tryda per iptv, todel ir nenuomoja anot ju “benderovcam”, jie geriau nuomotu kadyrovcams ožkiniams

taigi pasiskelbk

taigi pasiskelbk portretas
tai tuoj pat ukrainiečius pristatys. Aš nieko preiš padėt žmonėm bet patys pagalvokit kap bus toliau.Apie taiką Ukrainoje niekas nešneka, mūsų valdžia patys žinot kokia o ar gal tokis nuomininks tikėtis prasigyvent Lietuvoje kuomet visa laika čia gyvenontis vargsta ir jo vargo galo nesimato?Ar jam yra šansas normalia užsidirbt? Valdžiuka numetė bendruomenėm pradžiai dar duos kažkiek pinigo o paskui žinokitės.Ar pirmas kartas iš tu valdžios pažadu?

Memel

Memel portretas
Kaip šauniai pradėjo darbuotis lietuviški biurokratai , kai ukrainiečiai padus pakuteno. Ir butais susirūpino ir darbo vietomis ir vaikų darželiais ir kultūra ir sveikatos apsauga ir nemokamu transportu ir oriu pragyvenimu. Tik ne saviems. Visiškai svetimiems.

J

J portretas
Kodėl nesiunčiami pabėgėliai į Naujosios Akmenės ? Labai daug tuščiu namų

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tik ne dėl to buvo norima statyti pabėgėlių kvartalą su 40 000 lovų??

Briuselis

Briuselis portretas
Poilsio gatvėje ,jau antri metai stovi naujai pastatytas atseit socialinis daugiabutis,bet jame niekas negyvena ,tikriaisiai rezervuotas saviem. PASIDOMĖKITE,,!

Ką galvoja nekilnojamojo turto vystytojai

Ką galvoja nekilnojamojo turto vystytojai portretas
Surenkamą namą berods per porą mėnesių iki rakto galima pastatyti.

O gal

O gal portretas
Tai stimulas naujoms statyboms. Statykime naujus namų kvartalus. Šiuolaikinius su darželiais mokyklomis. Bus ir butų ir darbo ir darbo vietų.

Būstų yra

Būstų yra portretas
Pats turiu , bet nenoriu niekam nuomoti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių