Dėl eilių kompensacijoms – įniršis

Grįžti į straipsnį

>E

>E portretas
Pritariu. Kauno rajone taip pat stengiasi, kaip tik neskirti. Jei šildaisi namus malkomis, tai turi tik jomis- jokių briketų, ir atvirkščiai. O katilas turi būti naujas, su didesniu už 0,7 naudingumo koeficientu, būtinai jo instrukciją nusiųsti. O ką tada daryti tam, kas šildosi Petro sumūryta krosnimi, kur jos naudingumą rasti? Žodžiu, moterėlės aktyviai taupo biudžetą mūsų sąskaita ir apsirūpina sau darbo vietas ilgam.

Niekam

Niekam portretas
nekompensuoja,o pinigu biudzete - mazeja! Ai,gi algos neblogos,tu kompensaciju skirstytoju...

Dauguma

Dauguma portretas
tose eilese - be reikalo! Visaip stengiamasi tu kompensaciju neduoti ir retas jas gaus,jei be pazinciu ir dovanu! Panevezyje neskyre kompensacijos pensininkui ir neigaliajai,nes name registruotas ir ju sunus,nors negyvena. Nepadejo nei sunaus darbo ir nuomos sutartis ir pazyma apie ten sumokamus mokescius!

Anonimas

Anonimas portretas
Negalvokit lietuviski uteleti muzikai kad jums skubes landzbergio fasistinis rezimas dalinti pinigus. Jeigu jums duos tTAI KA PATYS VOGS ar DUOS CHOHOLAMS. Choholams matot Amerika per mazai milijardu duoda. Lietuvos ubagai pasidalins.

kai bus normalios algos ir pensijos

kai bus normalios algos ir pensijos portretas
šitas procesas bus nulinis ir visokios klerkos ir pyzdos tarpukojyje smirdančiom silkėm jums rūpės mažiausiai, tai yra niekinės amebos, sukurtos tam, kad pistu jus per visas skyles

E

E portretas
Svarbiausias šios kontoros klerku uzdavinys ne padet kad gautu, bet daryt viska kad negautu...

Ona

Ona portretas
Skaičiuojamos faktinės žmogaus pajamos.paskambino kaimynui istarde kad pas manęs vyras kažkoks būna.esu išsiskyrusi draugas užsienį gyvena.kai grįžta užsuka.siandien aš draugauju rytoj gal ne.kompensacijos negavau.turiu neįgalumą.

Betvarke ir

Betvarke ir portretas
eiline nepagarba saviems zmonems

Anonimas

Anonimas portretas
eiline AFIORA pavare P y D Ra SAI !!

Galerijos

Daugiau straipsnių