Dėl garbės – į prokuratūrą

Zvonkus

Zvonkus portretas
Ir BAUMILA,VAIDO BAUMILOS tėvas buvo saugumietis!

ir

ir portretas
sis ....bergerloimas ir parodo zmogaus /verte/ savo /sultyse/.......

gulbino teismas

gulbino teismas portretas
Kai man iskelta smeizto byla buvo nutraukta, V.Landsbergiui pageidaujant, tyrimas vel buvo atnaujintas, tesiamas dar apie menesi ir po to galutinai nutrauktas. Kaip nebutu keista, V.Landsbergiui bylinejantis su a. a. rasytoju Vytautu Petkeviciumi, paties V.Landsbergio iniciatyva i teisma buvo pakviesta liudyti ta pati Tardymo skyriaus vadove D.Bukeliene. Triju teiseju kolegijos bei teismo saleje susirinkusiu zmoniu akivaizdoje V.Landsbergis paklause D.Bukelienes: „Kaip cia suprasti, gerbiama pareigune, kodel jus nutraukete V.Gulbinui iskelta byla uz smeizta mano paties ir mano tevo atzvilgiu?“. O Bukeliene jam atsake: „Gerbiamas pone V.Landsbergi, visu pirma, ne as nutraukiau sia byla. As tik surinkau visa medziaga ir labai daug kas pasitvirtino, tegul ir netiesiogiai. Tos bylos medziaga perdaviau i prokuratura ir prokuratura nutrauke tyrima, NESANT NUSIKALTIMO SUDETIES“. O tai reiskia, kalbant neteisiniais terminais, viskas, ka as kalbejau „Lietuvos ryto“ publikacijoje, o po to ir

ŽIŪRĖKIM Į PRIEKĮ

ŽIŪRĖKIM Į PRIEKĮ portretas
TIEMS KAM VIS VAIDENASI KGB ŠMĖKLA,REIKA PRIMINTI,KAD DABAR JAU 2019 ,O NE 1950,KAS VYKO APLANKYTI SAVO ARTIMUOSIUS IR NETURĖJO PAŽISTAMŲ AUKŠTESNIUOSE SLUOKSNIUOSE ,TAI DAUGELIS TURĖJO PASIŽADĖTI PARAŠYTI SU KUO SUSITIKINĖJO.TIK TIE KURIE NEBUVO PRARADĘ KARO METU SAVO ARTIMŲJŲ TO NESUPRANTA TO PRARADIMO JAUSMO IR NORO PASIMATYTI SU ARTIMAISIAIS,KLAUSIMAS JIEMS--O KODĖL JŪS NEBUVOT DISIDENTAIS,O TIK DABAR ESATE "DIDIEJI" PATRIOTAI PRIE KOMPIUTERIO?

Regina

Regina  portretas
Didžiausia kiekvienos tautos vertybė yra ŽMONĖS. Net prezidentas nesugebės padėti sukurti jokios "gerovės valstybės", kurioje negerbiamas ŽMOGUS

RT

RT portretas
O kaip ten reikaliukai su Grybauskaite??? :)))

Jonas

Jonas portretas
Tik didžiausias niekšas galėjo apšmeižt mirusius garbius žmones, garsinusius Lietuvą visam pasauly, o tokių dvasininkų kaip V.Sladkevičius dabar nėra, tai begalinio gerumo ir erudicijos šviesus žmogus.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Žinau tik vieną atvejį ir jį reikėtų pagarsinti. Klaipėdietis Kazys Stirbinskas dirbo krovėju. Jo brolis , gyvenantis Australijoje atsiuntė iškvietimą apmokėjimą už kelionę. Kad išvykti ,galutinį leidimą turėjo duoti KGB . Apsilankius tenai , Kaziui pateikė dokumentą ,kad teks pasirašyti bendradarbiavimo su KGB sutartį. Kazys pasakė ,-kaip aš galėsiu pažiūrėti broliui į akis jeigu važiuoju jo šnipinėti pagal pateiktą dokumentą. Nepasirašysiu. Tada KGBšnikas jam pasakė -tu tamsus , beraštis , juodadarbis , negalima tokio leisti į užsienį. Ir žinau begalę atvejų ,kur buvo maloniai leista vykti. Ne visi žmonės stiprūs dvasiškai, o tas menkas parašiukas , noras bet kokia kaina pamatyti pasaulį,padaryti karjerą ir paversdavo skudurais. Garsesniems ir karjerą padariusiems gal ir nebereikėdavo daryti ataskaitų ką tavo broliai ir seserys galvoja , kur eina , ką veikia , bet Judui sielą ir sąžinę parduoti gali tik vieną kartą -kitos nebeturi.

>

> portretas
Juk nemazai zmoniu ,del "garbes",buvo pardave okupantams dusia,cia tik keli is ju?Gimines ... ?

Gal

Gal portretas
Nu bet TSRS artisto garbės vardą reikėjo kažkaip atidirbti?

nordland

nordland portretas
kodel lansbergis nesikreipia i prokuratura ?? juk viesa paslaptis, kas jisntoks.

Broileris

Broileris portretas
Sianialis, mano mielas, mielas sianialiiis, tik jis vienas taip uzsislaptinti gaaalyyyy...

ww

ww portretas
O kur dingo tikri sistemoje dirbę KGB darbuotojai,kurie persekiojo,tardė,kankino kitaip mastančius nepristaikančius prie bolševikų filosofijos žmones? Seni viską matę žmonės nesupranta kur jie pasislėpė ,jei nei vienas po 1990m už savo juodus darbus buvo nenuteistas? Žmogus kurį KGB darbuotojas tardė,nepriklausomybės metais savo tardytoją sutiko jau sėkmingai besidarbuojantį muitinėje,tai gal visi su savo vaikais anūkais ir toliau ramiai dirba ir tik įtakingose vietose, Aišku kokie žmonės ėjo dirbti KGB struktūrose.Ir niekas pasaulyje mūsų nesupras kai ieškome tokių nusikaltėlių žmoniškumui kitose šalyse,kai savo šalyje leidome kgbistams toliau kaip niekur nieko ramiai gyventi. O apdergti mirusiusus tai jau didesnės gėdos ir būti negali.neaišku kas iš tikro tokiam centrui vadovauja,gal maskuoja tikruosius nusikaltėlius.

Poetas

Poetas portretas
Čia Lietuva. Čia kagėbistais lyja...

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Gaila, jau negyvensiu, kai paviešins V.Landsbergio KGBystę. Labai įdomu būtų pažiūrėti jo fanatikų reakciją :)

Anonimas

Anonimas portretas
ko gero, taip galima suprasti visi sovietmecio laiku, meno zmones, kurie turejo rysi su rusais yra KGB agentai, is kokio cia fantastinio filmo paimtas scenarijus? butu idomu pasiziureti. kazin kas cia taip sugalvojo? tai reiskia sovietmecio laiku zmones irgi kgbistai, o karta gimusi po nepriklausomybes, tai jau ne. apsurdas.

O

O portretas
lianzborgas,gybosenka,cekistas,adamkevic ir t.t.......????????

Nuomonė

Nuomonė portretas
Aš manau, kad čia buvo taip vadinami "skiepai" dabarties elitui. Juk kada nors, gal net greitai, gali paaiškėti, kad jų biografijose yra ryškus KGB pėdsakas. Tada bus galima pasiteisinti- tokie laikai buvo, antai net Sladkevičius neatsilaikė...

bloga ta baskiene

bloga ta baskiene portretas
Pasirodo, ir todel, kad V.Cmilytes-Nielsen tevas Viktoras Cmilis – buves KGB rezervistas, o tai jau savaime blogai ir pavojinga. Tai Seimo pirmoji vicepirmininke Rima Baškiene antradieni per frakcijos posedi primine R.Karbauskiui.

arjums ir taip neaisku

arjums ir taip neaisku portretas
koncervatorius be kgb koncervatorius be ateities

<safyras portretas
Skelbti ir kuo greiciau. Sitie parazitai ir dabar tebedirba savo seimininkui.

aisku kas tie stribu palikuonys

aisku kas tie stribu palikuonys portretas
Po pateikimo už kagebistu paviešinima balsavo 55 Seimo nariai, „prieš“ buvo 34 ir 9 susilaike. Tarp balsavusiuju „už“ nebuvo ne vieno konservatoriaus ir liberalo. Projekto pateikimas vyko jau trecia karta per pastaraji menesi (vienas vyko pernai), o scenarijus buvo beveik identiškas ankstesniems, išskyrus tai, kad konservatoriai nepraše daryti pertraukos. Nebegalejo prašyti, nes statutas neleidžia toje pacioje - pateikimo - stadijoje prašyti dar vienos pertraukos“, - paaiškino parlamentaras Arturas Skardžius, kuris kagebistu paviešinimo klausimu yra vienas aršiausiu liberalu ir konservatoriu oponentu.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Sėdi seme arba aukštas pareigas užima,, mentai ar stribas tas pats

Safyras

Safyras portretas
Nesuprantamas yra tokio viešinimo tikslas, nes laiko pasukti atgal negali. Tikėti visokiausiais "dokumentais " žmonių, kurie rašė tuos raštus neaiškiomis aplinkybėmis, gaudavo atlyginimus už darbą, kurio negalima buvo patikrinti, tai yra tiesiog absurdas. Tačiau kažkam labai patogu kiršinti žmones, nes tada galima "nematyti" dabartinės valdžios klaidų... Kiek žmonių žuvo per I , II pasaulinį karą, kiek liko vaikų be tėvų, giminaičių, žmonių be pastogės, maisto, kiek buvo sužalotų žmonių fiziškai ir dvasiškai, tačiau iš šių istorinių pamokų reikia mokytis, o ne kerštauti... Niekas neleidžia medicinos studentui iš karto operuoti žmogų be žinių ar patirties, o su istoriniais faktais kai kas bando žaisti labai negražius žaidimus, kai nesveikos ambicijos svarbesnės už blaivų protą..

Blinda

Blinda portretas
Tegul stribai atskleidzia sarasus. Ir pasibaigs visos nesamones!

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Kuo patys kvepia, tuo kitus tepa.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Todel stribu pslikuoniai savus isslaptino 75 m.nieko baisaus koloboravo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių