Dėl griuvenos Naujojoje Uosto gatvėje – laikinas sprendimas

pensininkė

pensininkė portretas
tai ar tuo griūveną pritrauksime ir išdrįsime parodyti tokį griūvantį namą turistams jei jis toks svarbus kodėl toks avarinės būklės Baltijos kino teatro koks likimas virš 30 metų yra pūdomas kodėl niekas nepriverčia sutvarkyti jis tikrai buvo gražus savo architektūra bet pelija ar toks likimas laukia ir pašto su varpais tokių pastatų parduoti nereikėtų turėtu būti valstybės nuosavybėje ir juos sutvarkyti o dabar gėda kad tokie pastatai atsiduria kažkieno nuosavybėje ir netvarkomi apsaugok dieve nuo tokių vadovavimų nemokame net saugoti ir išlaikyti ką turime gražaus o namas gatvėje nereikalingas visą laiką didės transportas o ponas namas trukdo eismui

Jeigu taip toliau

Jeigu taip toliau portretas
įdomu kuo pritrauksim turistus?Pliku kaip užpakalis Jono kalneliu, piliavietės nykra, nenaudojamais visur kur reik-nereik dviračio takais ar luošais ir kreivais dangoriažiais -,,stakanais"?Ko pas mus važiuoti pažiūrėt?:D)

Anonimas

Anonimas portretas
vaziuokit namo ..grovejai..

Rarzinka

Rarzinka portretas
GRIAUTI, KUO GREIČIAU

asd

asd portretas
na ir klaipėdietiškas paveldas.Kažkas ,kažkada čia gyveno ir tapo vidurį gatvės styrančiu paveldu.

Klaipeda

Klaipeda portretas
Jurines tradicijos puoselejamos. Prie Stulpino kapo gelytes nešam o nama kuriame jis gyveno i šypulius.

GGG

GGG portretas
Daug pliurpiat... jeigu jau toks vertingas, yra technologijos, mokėkite ir patrauks...

Anonimas

Anonimas portretas
Kada ims bausti uz neveiksnuma ir makles?

Jūs visi

Jūs visi portretas
seniai turėjot žinoti šitą Paveldo naikinimo metodą kai pastatai paleikami griūti. Nes reikalinga vieta o ne namas. Štai ir šitas sulaukė savo kelio galone . Ne ne dėl sklypo, o šiaip sau. Daugiametė liberalų valdžia su bestuburių kansevatorių pilkuma ir kitu neįgaliu valdžiukų konglomeratu,nekenčia senovės istorijos, mėgsta niokojimus vadinamus permainomis kurios neša pinigus. Tai jų dievas...Manau kad taip galutinai sugrius ir mūsų senamiestis, ir Karališkasis paštas ir kiti artefaktai išlaikę karus, bet kaip matome, neišlaikantys partinių šutvių valdymo laikmečio.

Tas namas

Tas namas portretas
Trukdo vairuoti tik nemokšoms, o pėstininkams šaligatvis yra kitoje gatvės pusėje, bet jie tingi iki perėjos nušlepsėti, tai lenda po ratais.

Anonimas

Anonimas portretas
tik neKlaipedietis gali siulyti griauti pavelda

jis

jis portretas
"urbanistinė vertybė"... :)))) Nejuokinkite urbanistai. Kur tik paveldosauga, archeologija ar kt. panašūs įsisuka- viskas sustoja dešimtmečiais. Žinoma natūralu- iškasa griovį, o užkasti ar tirti toliau pinigų nebėra. Su pastatais irgi panašiai- koks buvęs senas sandėlys anglims laikyti, staiga kabinama lentelė, kad ten kažkuriais metais žymus Lietuvos veikėjas būdamas paaugliu uždarbiavo kelias dienas anglis kasdamas... ir viskas- precedentas pastatui lentelę kabinti :)))) Jumoras

nuomonė

nuomonė portretas
Tas paslaptingasis namo savininkas matomai tikisi išmelžti iš biudžeto keletą milijonų. Nei pats remontuoja, nei valdžiai jo reikia. Ką reiškia bylinėjimasis teismuose ? - juk tai vėl mūsų pinigų švaistymas. Gyvenimas nestovi vietoje - nusenęs namas trukdo eismui, gadina miesto įvaizdį. Bus kaip su "Baltijos" kino teatru. Nei Dievui žvakė, nei velniui šakė. Buldozeriui šventė. Viskam ateina pabaiga.

NU JO

NU JO portretas
Namus renovuoja,pirmykštės išvaizdos nebelieka,o juk tai irgi to laikmečio paveldas.Ką jūs į tai.Ten taip pat gyveno ar tebegyvena nusipelnę žmonės.Juk užtenka lentelės,bareljefo.

Taip

Taip portretas
Tikra tiesa,viskas turi pradžią ir pabaigą...Dabar su tais "a lia"paveldais visai nušoko nuo realybės.Namai griūva,bet jei žmogus suremontuoja griuveną,negana to,kad sukiša pinigus į remontą,tai dar ir baudas gauna.Geriau lai griuvena stovi kaip stovėjus.

Faktas

Faktas portretas
Valdinikams labai naudinga... pliurpti turi apie ką, rezultatas nerūpi, tik tauškalai, gali didinti etatus saviem tauškaliam

KLB

KLB portretas
Nieko nėra amžino ir kiek saugotume visvien viskas po truputį išnyks.Viskas keičiasi ir pradeda trugdyti.Reikėtų nugriauti,o toje vietoje padaryti identišką maketą,aprašą,įmontuoti tai,panašiai,kaip šilutiškiai padarė,tik gal neįeidžiant į žemę.

Myliu lietuva

Myliu lietuva portretas
Senai jau reikejo ta tvira nuverti.O pastato architektura tikrai idomi ir turi savo bruozu.Reikia issaugoti ta pastata.Per gatve kitas pastatas,jeigu kas nors tai sutvarkytu,butu labai turistams idomus architekturos ansamblis turintis savo idomia istorija.Nugriaut,sulauzit viska galima,o paskui ka?Vel stoves betono ir stiklo pastatai,kuriu visur pilna.Tik visa vaizda gadina.Reikia mylieti savo miesta.

pensininkė

pensininkė portretas
toje vietoje aplink visi baisuokliai tas gatvės griuvena priešais buvęs kalėjimas toliau milicijos pastatas buvęs gal jie ir istoriniai bet toks vaizdas kaip dabar baisus gal reikėtu pridaryti nuotraukų pastatyti parinkus netoli tos vietos kokį atminimo stovą su istorijos aprašymu ir pakaktų o ne gatvės viduryje laikyti pavojingą objektą jei padarys pėstiesiems apeinamą iš kitos pusės tai tada tikrai atrodys kaip likęs nenugriautas Lenino paminklas galėsime nešti ir kloti gėles

Klaipėda

Klaipėda portretas
Griuvena, o ne paveldas, kol neatsitiks nelaimė, tol turbūt stovės. Baisu, tokie pastatai... Griaut reikia, ne dar posėdžiauja, dėl niekų..apskritai ta visa pusė baisi, nesusitvarkę ir miesto, kratinių visai nepuošia

paprastas sprendimas

paprastas sprendimas portretas
Reikia padaryti vienpusi eisma ir suformuoti ziedini apvaziavima,Danes g.-Manto g.-Naujoji Sodo g.-Naujoji Uosto g.. Tada panaikinti kelio juosta kuri salia to namo ir problema isspresta.

Teleu

Teleu portretas
Kodel namas turi vel seimininkus ,juk gyventojai buvo iskelti kaip is avarinio namo ,vel susipirko savi .

Sakau

Sakau portretas
Galima pasakyti, kad Klaipėda be vaiduoklių gyventi negali. Sprendžiasi Baltijos kino teatro vaiduoklio klausimas, tai jį dabar pakeis Uosto gyventojų vaiduoklis, o gal sakau pakaktų ir to vienintelio prie Ryžių malūno vaiduoklio...

Antanas

Antanas portretas
Visiems, visiems, visiems atsieit mylintiems Klaipėda, ške! Kodėl dar nesėdi Masiulis, grigėjo šeimininkai. Kodėl ne atstatytas Baltijos kino teatro pastatas, miesto centre.

Ita

Ita portretas
Daug metu atgal iskele gyventojus ir pastatas tapo savivaldybes ,idomu is kur nauji savininkai ???..........va kaip dirba musu valdininkai......vel kompensuosim naujiems ...........

Kam priklauso?

Kam priklauso? portretas
Ogi bankui. Ir uostui. Kam gi daugiau

Su ši ko

Su ši ko portretas
Klaipėdos Pavelda o dabar ,,griuvena griuvena"..Pigių stiklainiu pristatysit ir bus labai gerai.

Gintai S

Gintai S portretas
Esate žmogus be žinių, be suvokimo, nemylintis Klaipėdos.

Rytis to v

Rytis to v portretas
Tikrai sąvininkas?kurio buto?

Ginta S

Ginta S portretas
Griuvena, gerb.Jūra, tai tikrų tikriausia griuvena. Ir niekam nereikalinga.

v

v portretas
aš savininkas

Metalo detektorius

Metalo detektorius portretas
Tokiuose namuose buna lobiai i sienas uzmuryti. Kai zmones traukesi nuo raudonojo maskvos fasizmo, slepe savo turta, galvodami, kad dar gris... Klaipedoje daug tokiu vietu, tik kazkodel niekas nieko "neranda"... :DDD

jūra

jūra portretas
Na, ne griuvena tai, gerb. Asta. Ne griuvena.

Anonimas

Anonimas portretas
norit pasakyti kad visa Lietuvos istorija sunaikinsim?

Rytis

Rytis portretas
Gal žinot kas sąvininkas?pirkciau jame butą trečiame aukšte. Kiti aukštai irgi domintu

tam praeivis

tam praeivis portretas
Dauguma sunaikinta po karo. Kas buvo apgriauta buvo galima atstatyti, bet tankais buvo nugriauta ir sulyginta su zeme. Nereikia skleisti puterio perrasomos istorijos, nepades!

Praeivis

Praeivis portretas
Viskas sunaikinta per karą, o ne po.... Griauti reikia ta nesąmonė ko greičiau....

stasys

stasys portretas
anonime tu juose ir gyveni nuo seno turgaus kuliu vartu iki bigo

Anonimas

Anonimas portretas
Niekas nekaltas, kad uostas vis labiau pleciasi i miesto teritorija. Po karo, sovietai sunaikino istisus kvartalus, statydami slykscius barakus ir uosto sandelius.

Tarybų aikštės patranka

Tarybų aikštės patranka portretas
Stovės pasmirdėlis, sukrypėlis miesto centre, kol griūdamas ką nors pritrėkš, kaio ir Baltijos kino teatras. Paskui pyksta niršta valdžia, kai kas nors ją pavadina buka.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių