Dėl leidimo – kančių keliai

Taip

Taip portretas
Gedos neturi tie plesikai vos ne visas miestas pavirto senamiesciu.Visam sviete yra mokamos ir nemokamos aiksteles, O cia .....durniu laivas.Pajurys t.pat ,sveciai atvyke is kitu saliu amo neteko , kaip musu savi...dybe plesia .Linkiu ,kad visi ju sugalvoti mokesciai labai skaudziai jiems atsirugtu

to klaipedietis

 to klaipedietis portretas
Gyvenu rajone, anksčiau automobiliu važiuodavau iki p.c. Studlendas, dabar iki Rimi, palieku aikštelėje automobilį ir iki centro važiuoju autobusu. Grįždama apsiperku tame p.c. prie kurio palieku auto ir nėra problemų dėl parkavimo centre.

klaipedietis

klaipedietis portretas
teisingai, visi masinas i lauzyna ir vaziuojam visuomeniniu.... taip kalba zmones kurie nesusidure nei su visuomeniniu tr. nei toli dirba nuo namu.

Anonimas

Anonimas portretas
teisingai Vaiva pasiūlė ,darbuotojai nuomininkai važiuokite į darbą viešuoju transportu . Negi sunku suprasti , kad lengvatiniai leidimai išduodami tik gyventojams t.y. deklaravusiems tame bute gyvenamą vietą . Jūs kaip supratau nesate to buto gyventoja , o tik nuomojate darbo vietą . Jei pradės visiems duoti lengvatinius leidimus tai jie iš vis praras prasmę , kam tada reikėjo daryti zonas.

Vaiva

Vaiva portretas
Jei esate kirpėja, tai važiuokite į savo darbo vietą visuomeniniu transportu. Nereikės galvos sukti dėl leidimų

Anonimas

Anonimas portretas
Anonimui - 72 eurus sumokėjome. Tai parašykit kiek mokėjo antra, trečia kirpėja, kuri nuomojasi darbo vietą tokiame pat bute įkurtoje kirpykloje?

Jule

Jule portretas
anksciau jokiu leidimu nebuvo ir state kaip norejo ,neduoda leidimu laisvai nors ir butas tavo vardu nu nesamone gryniausia.Atvaziuoji vaiko aplankyt i vaiku ligonine irgi mokek.Kada jie baigs lobti musu saskaita?

Anonimas

Anonimas portretas
taigi prašyta kiek kainuoja lengvatinis antro automobilio leidimas - Pasak Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus vedėjo Rimanto Mockaus, lengvatinių leidimų automobiliams statyti išdavimo tvarką yra patvirtinusi miesto taryba. Pastarojo kaina gyventojui pirmam automobiliui, nepriklausomai nuo zonos, siekia du, antram – 72 eurus per metus.

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia purkštauti. Perėmė reikalą Nėniškis, vadinasi, bus sutvarkyta ir išspręsta.Nėr ko čia pergyventi.

Centro gyventoja

Centro gyventoja portretas
Klausimėlis - kiek kainuoja automobilio parkavimas miesto geltonojoje zonoje, jei 1) tu esi kirpyklos darbuotoja? Ir kiek, 2) jei esi deklaravęs gyvenamą vietą, bet šeimoje (butas didelis) gyvena ne vienas šeimos narys ir nori įsigyti antrą ar trečią leidimą? Kaip norėčiau pamatyti sprendimus priimančių žmonių aritmetiką :)

RK.

RK. portretas
Taip, tvarka yra visiškai teisinga. Buto savininkas nebūtinai yra gyventojas, o leidimai statyti automobilius yra skirti būtent gyventojams. Pralinksmino buto savininkės mintys, kad jei butą išnuomotų, tai jau tikrai neleistų deklaruoti jame gyvenamosios vietos. Vien už tokias mintis turime ją pasmerkti kaip įstatymų laužytoją ir asocialią ypatą.

?

? portretas
Savininkas turi teises jei deklaruoja butą kaip savo gyvenamą vietą . Labai teisingai rašo , gyvena užmiestyje - deklaruoja gyvenamą vietą ir turi butą centre kaip savininkas . Kodėl miestiečiai savo biudžetu turi gerinti sąlygas užmiesčio gyventojams ? Labai gerai, kad kelių butų savininkai , kurie turi teisę gauti lengvatinį leidimą , jį gauna tik deklaruotos gyvenamos vietos adresu . Kas negerai ?

o aš manau ,

o aš manau , portretas
kad viskas čia gerai su ta tvarka . Kaip kitaip "suskaičiuoti" gyventojus ? Deklaravai - gauni , nedeklaruoji - ne . Išvažiavai , tavo problemos .....- Pagal patvirtintą tvarką lengvatinį leidimą gali gauti tik asmenys, kurie yra deklaravę gyvenamąją vietą centrinėje miesto dalyje.- taip ir su darželiais su mokyklomis ? - elementari tvarka turi būti .

Gyventojas

Gyventojas portretas
Liberalai, deja, tik kisenes prisikrove ir nieko gyventojams nepadare gero. Tvarka idiotiska. Savininkas neturi teisiu lygiai tip pat kaip ir atvykelis..... Absurdas. O jei jau taip, gal savivaldybes aikstele reiktu apmokestinti visiems klerkams? Kiek metu zada sutvarkyti problemas su auto parkavimu? Padaryti sprendimai nei kiek nenaudingi klaipedieciams. Geda. Duda pucia tusciai.

Nenusiminkitui

Nenusiminkitui portretas
Vaistus verčiau išgertum, užuot savo minčių tryda rytine čia visus apdergęs...

Nenusiminkit

Nenusiminkit portretas
anksciau ar veliau bus perziuretas didziuju stalciuose uzstriges pokarinis Vokietijos Rytprusiu bei okupuoto ir kolonizuoto Kionigsbergo ir Memelando klausimas.Matyt bus pakeitimu ir siuo ,visiems rupimu klausimu.Juk istorija eina spirale,kartojasi,apsivalo,atstato teiybe ar prispaudzia kenkejus Amzinybes bausme....

seklys

seklys portretas
atsaukti stovejimo mokesti miesto gyventojams !!!!!!!!!!!

absurdo

absurdo portretas
Teatras. Pagaliau miesto klerkai tiesiai pasake - pinigai renkami pelnui krauti. Nors idėja buvo graži, apmokestinti kiemuose stovinčius gyventojų automobilius , kad jie rastu ten sau vietos. Bet išėjo kaip išėjo, nors esi buto savininkas , esi niekas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių