Dėl mašinų aikštelės – kaimynų skundai

Grįžti į straipsnį

Savivaldybė nereagavo

Savivaldybė nereagavo portretas
Rumšiškės kvartalo namo rūsiai užpilti, nes sumažino žaliosios plotus pusiau ir iškirto medžius. Nėra kam sugerti perteklinio vandens. Namo pamatai kai kur paplauti

Įdomiausia

Įdomiausia portretas
Kad savivaldybė reaguoja į 1 žmogaus skunda kai jiems palankus skundas. Bet nereagavo į 600 gyventojų skundus ir prieš ju valia iškirto 500 sveiku medžių ir 10 000m2 krūmų tik dėl to kad uždarbiauti. Užbetonavo apie 5 ha ir 10ha kad rinkti pinigus už autom. stovėjimaus. Dabar namo rūsiai užpilti.

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
gyventojai.Kaune labai daug namų savo lėšomis įsirengė puikius kiemus su parkingais.Tik atsiranda dar daug sovietinio mentaliteto budulių,kuriems kažkas turi viską padaryti už dyką jų privačiuose namuose

pUTIN XUILO

pUTIN XUILO portretas
Vidmantas Dambrauskas "Generolas" sakė, kad galėsit statyti mašinas kur norint ir jums nieko nebus. Vidmantas Dambrauskas" Generolas" niekada nemeluoja sakė, kad "baltarusiškos trašos važiuoja ir važiuos toliau" Juk nemelavo žmogus.

Denas

Denas portretas
skundikų visada buvo ir bus, kurie niekados nepajudins patys piršto, nesusižinos ir t.t. Miestelyje pas tėvų irgi tvarkė šalia jų daugiabučio gatvę, jų daugiabučio kiemas nedidelis, tai kaimynai pasidarė susirinkimą nutarė, susimetė pinigus ir tuo pačių jiems išasfaltavo kiemelį. Tavo vienintelis miestelyje kiemas su nauju asfaltu, sutvarkyta teritorija gražu ir žiūrėti. Bet kur tau aplinkiniai kiemai pradėjo skųstis, kodėl jiems seniūnija sutvarkė kiemą, o kitiems ne. Kai galų gale išsiaiškino, kad už savo lėšas žmonės pasidarė, tai vėl gi kodėl jiems niekas nepranešė, kas už kiek dirba gal ir jie būtų norėję. O tai logiškai kodėl patys nesidomi, neklausia kiek kainuos, o nori viskas kad būtų padaryta už juos. Turbūt pagal juos darbininkai turėjo po kiemus lakstyti ir siūlytis sutvarkyti kiemus. Nu absurdas kokie tie žmonės kiti šlykštus, visur tik pavydas...

Visiškai už

 Visiškai už portretas
Sav specialistai sako statykit šlagbauma kaip pas kaiminu. Bet kai pamato kad tai neimanoma prasideda - Na tai Na Na chop rankom ir ate. O po kurio laiko pist ir šiukšliu konteineriai kieme atsiranda ir trinkeliu karalyste tuose vietose kur galima buvo daryti stov. aikšteles praplatinima:) Laukite brangeji:)

Dov, jūs rimtai ?

Dov, jūs rimtai ? portretas
Gyvenimas labiausiai žmogui kenkia :) O tarša ten , kur yra žmogus ar su " blėta" ar be jos .

Dov.

Dov. portretas
Savivaldybės ir kai kurių žmonių požiūris į kiemų sutvarkymą labai primityvus. Pataikaujama tik automobilių turėtojams. O kad tų " blėtų" jūros po langais kenkia žmonių sveikatai ( triukšmas ir teršalai), tai nė motais.

Ona

Ona portretas
Na tai žinoma, kad labai patogu, jei gyventojai viską patys už savo lėšas pasidarytų. Merijai kiek pinigų atliks...

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Ar neturetu musu miesto isrinktieji rupintis savo miestieciu, miesto gerbuviu?? Juk mokesciai eina ir i savivalda. Tiek komisiju prikurta, prispresta sprendimu, o kaip suds taip ir liko.

Pro kur oras

Pro kur oras portretas
„Mes trejus metus rengėme projektą. Šitiek leidimų, suderinimų reikėjo. Kai siūlėme kaimyniniam namui prisijungti, jo gyventojai nesutiko, niekam nieko nereikėjo. O kai atsirado aikštelė, buvo trinkelėmis iškloti pėsčiųjų takai, jie paklausė – kodėl prie jų namo trinkelės nesudėtos? Tai kaip vertinti tai?“ – stebėjosi bendrijos pirmininkas.

Itarus

Itarus portretas
Kazin uz kieno lesas yra rekonstruojami Statybininku prospekto ir Gedminu gatves privaziavimai prie naujai pastatytu prekybiniu centru "Norfa" ir "Lidl"?

Jazzo ritmu

Jazzo ritmu portretas
Miesto "valdzia" vietoj aiksteliu automobiliams, stato parkomatus ir nelegalius draudziamuosius zenklus. Pietineje Klaipedoje jau 5 metai vis "stato" parkavimosi vietas kiemuose, bet darbai dar net neprasidejo...

Skundikui - patarėjui :)

Skundikui - patarėjui :) portretas
Pradėk skaityti , o tik paskui skusti ! Tik visiškas bukagalvis daro priešingai :) __Veikia ir daugiau programų, kuriose gyventojai gali dalyvauti prisidėdami savo lėšomis._____P.S. PROGRAMOS VEIKIA ! !!!! Taškas . Skaityk .

Rms

Rms portretas
Yra vienas esminis klausimas, kokia suma bendrija prisidėjo prie aikštelės tvarkymo? Kiek įrengimas kainavo visiems mokesčių mokėtojams ir kiek prisidėjo bendrija? Jei prisidėjimas 10%, sąžininga, kad būtų okupuotos 10% stivėjimo vietos! Kreipkitės bendrai į advokatą ir tegul užverčia raštais ponus. Bendras mokesčių mokėtojų turtas negali būti naudojamas saujelės okupantų.

Skundikas bukagalvis ? :)

Skundikas bukagalvis ? :) portretas
Pažiūrėk " filosofe " kokie būna purvynai ir šiukšlynai kada žemės būna " niekieno " ir kas šalia jų gyvena :) Gyvena tik reikalaujantys iš kitų , o patys piršto nepajudina .

...

... portretas
Purvynai visada būna apie aptvertas teritorijas, nes rezervatų gyventojai visą savo mėšlą būna linkę išmėžti už tvoros,- į "niekeno žemę", Nes kas ne "jų", tas "niekeno".

Manau

Manau portretas
didžiausia bėda jau tapo glušų ( nieko nežino , nesidomi ) , o tada pavydi ir reikalauja " teisių " . :) Padugnių mentalitetas . Nuo tokių net šlagbaumas nepadės .

Skundikui ,

Skundikui , portretas
su tokiu požiūriu pačiam gyventi tik purvyne , kuris kaip buvo iki tavęs ir liks po tavęs :) Prasivėdink :)

P.S.

P.S. portretas
"Reikiamus dokumentus" išduoda tokie pat tvorų mylėtojai savivaldybėje, kurių tikroji vieta - už valdiškos tvoros kur nors Pravieniškėse.

...

... portretas
Kvaileli, mieste tu neturi nieko savo. Tu tik gyveni jame, o miestas stovėjo šimtus metų prieš tave, ir stovės šimtus po tavęs. Tai miesto bendruomenės, o ne atskiro šlagbaumų mylėtojo nuosavybė.

Skundikui ,

Skundikui , portretas
Jums trukdo sutvarkytas kaimynų kiemas ? O ką jūs ten veikiate ? Praeiti galite ! Tvarkykitės ir savo kiemą . Nepajudinate nei piršto , mokate tik kitus skųsti ?

Skundikui ,

Skundikui , portretas
Mieste turiu SAVO kiemą , kurio teritoriją PRIŽIŪRIU , moku už valymą ! Mieste turiu butą ir turiu galimybę kartu su kaimynais tvarkytis SAVO KIEMĄ ! O jūs , pavyduoliai , nenorintys nei piršto pajudinti , mokate tik skundus rašyti ir reikalauti iš kitų ! Jei žmonės susitvarko visus reikiamus dokumentus , vadinasi tokia galimybė yra ! Mane tai džiugina .

Tam, kur sako puiku

Tam, kur sako puiku portretas
Jei nori turėti SAVO teritoriją, nusipirk žemės gabalą laukuose, ir tvarkykis kaip nori. Miestas yra VISŲ gyventojų, ir tavo norai apsitverti neturi trukdyti kitiems.

S.S.S.

S.S.S. portretas
dabar taip daug kur yra kai nori kiemą susitvarkyti ar gatvę jeigu gyventojai prisideda 50 proc. tai taikoma pirmenybė prieš kitus projektus. Tai ponia kaimynė kodėl nesutiko prisidėti? Ai teisingai gi visko nori už dyką. O už dyką nieko nebūna. O po to geriau skųstis kur tik įmanoma. Kaip tokių žmonių realiai nekenčiu, kurie patys nei piršto nepajudina, o kai kiti pajudina tada toks pavydas ir skundimas, kad ojojoi.

R

R portretas
Parašyki savivaldybės specialistai , kaip ten su Simonaitytės 34 kiemu. Jokių leidimų nebuvo gauta , užgrobta savivaldybės žemė , ir keli karaliukai sau atitvarus susistatė. Tai ten jau viskas legalu?

Kas užgrobė žemes ? :)

Kas užgrobė žemes ? :) portretas
Konkrečiai galvoje skersvėjai ?

Manau tokioms nieko nežinančioms

Manau tokioms nieko nežinančioms portretas
ponioms , kurios geba tik skundus rašyti , reikėtų pasiūlyti kreiptis į medikus pagalbos .

Puiku , adekvatūs gyventojai

Puiku , adekvatūs gyventojai portretas
Tvarkosi SAVO gyvenamąją aplinką . O kaimynai skundžia ? Aš jau pradedu galvoti ar reikia reaguoti į tokių skundus ? Nieko nežinote , nieko nedarote tik skundus rašote , ponia ? Feee...

Turi visus leidimus

Turi visus leidimus portretas
Užgrobti žemes ir nepalikti vietos kitiems

...

... portretas
Visuotinė šlagbaumizacija. Vietoje to, kad kompleksiškai tvarkyti miestą, savivaldybės žiurkės skirsto jį į atskiras "karalystes", atitvertas tvoromis ir šlagbaumais, paversdami miestą savo svajonių vieta - kalėjimu.

Lux pagirtina

Lux pagirtina portretas
Ko noreti dauguma tautieciu kile is meslinu muziku! Ko noreti! Tik skusti temoka, o patys sude tupi!

Anonimas

Anonimas portretas
Apie stumiama brt bus straipsnis??

iPdarai

iPdarai portretas
Kas alga moka ? Iš kur pinigai? savivaldybės specialistui? Dirbk dėl savo miesto ir savo miesto žmoniu gerumui. Kas alga moka .savivaldybės specialistams.... Galimai neapsimetinėja ,kad dirbat

iPdarai

iPdarai portretas
Prasymai parašyti. Projektai yra. Aikšteles 2020metais pagal projektus turėjo but pradėtos daryt. Kur lėšos dingsta už kiemu tvarkymus ir t.t?

iPdarai

iPdarai portretas
Jei žmonės sėdi ir nieko nedaro, o tik skundžiasi, nieko nebus. Reikia bent jau prašymą savivaldybei parašyti“, – pripažino savivaldybės specialistas. savivaldybės specialistas.savivaldybės specialistas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių