Dėl šunų išmatų – gyventojų pyktis: nori uždrausti savo kieme vedžioti šunis

Aš portretas
Skultptūrų parke tipo negalima vedžioti šunų, bet jų ten pilna.

klaipėdieti

klaipėdieti portretas
tu eilinis trolis o greičiausiai sena vieniša ir pikta nusmurgėlė neturinti iš senatvės kur nervų dėti. Niekur niekad daugiaukščio kieme nematau nei vieno šunų ,,turinio" o jūs čia vėl per viešumą burbulą išgalvotą pučiat?Net šunų vedžiojant nesimato.. Nurimkit pagaliau pusdurniai ir geriau žiūrėkit kaip pas jus butuose prišikta

jis

jis portretas
kur problema? Na pradėkite rinkti išmatas, negi sunku? ir visi bus patenkinti.

klaipedietis

klaipedietis portretas
Visur vien ismatos. Zmones su savo augintiniu nuo savo namo iejimo atveda prie sekancio, vos ne prie duru, ir vienodai. Vienai seimininkei buvau kelis kart pasakiusi, kad susirinktu, o ji atsake, mano sunelis labai darznai tustinasi, as jau maisiuku neturiu. O Kuom mes kalti, kodel mes turim ismindzioti. Jeigu neturit sveikatos nuvesti toliau, tai ir neauginkite. Sunims reikia vaikscioti.

užuojauta

užuojauta portretas
šuniukų augintojams. Kai tik atsiranda psichligoniai (gyvūnų fobija)taip ir prasideda pragaras. Antra vertus tų šunų jau beveik nematyt - žmonės neaugina.Atsisako..Tik labai geri ir mylintys žmonės gyvūną augina ir tinkamai prižiūri. __Na o jeigu kur kieme pasitaiko koks kakalas tai imkit į nagą kiemsargius kurie neatlieka savo darbo bet ima algą.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Klausimas rimtas. Ar tik nereikėtų tų, kurie persirgo "covidu" ir auginamus gyvūnus patikrinti ? Jei suserga katinukai, tai gali ir šunys sirgti, juo labiau, kad ten jie laižosi vieni su kitais, miega vienose lovose, valgo vos ne iš tų pačių lėkščių, vaikai juos visaip murgdo, bučiuoja.

pyktis tulzis ir purvas

pyktis tulzis ir purvas portretas
wellcome

Scarui

Scarui portretas
Normalūs augina ką nori, idiotai kišasi į kitų reikalus :)

Anonimas

Anonimas portretas
Yra dalis žmonių be socialinių įgudžių: 1 Mėto nuorukas kur pappuolė, 2 Nerenka šuns kakalų 3 Nesugeba įmesti šiukšlių į konteinerįm stato šalia. 4 Šiukšlina gamtoj, 5 Ir dar yra LOPAI, kurie visai neturi vairavimo kultūros, jiems neveikia posūkiai, staiga atsiranda pabaisa ant kelio (arkliai gal) ima stabdyti ir tt. Gyventi reik nesukeliant diskonforto kitam asmeniui.

pensininkė

pensininkė portretas
Lietuvos gyventojams trūksta kultūros auginti šunis nes savo augintinį laiko ant pjedestalo o gyvenantys aplink kaimynai lyg įkaitai šunų šeimininkų dauguma nerenka savo augintinio "turto' o palieka tik įdomu ar jiems gražu kai randa tokią krūvele ne savo numylėtinio įdomu ar žino kad šunys irgi suserga covidu taip kad gali ir ligą parsinešti į namus

Haters gona hate

Haters gona hate portretas
Uždrausti šunis reikia ir vaikus prie to pačio, nervina triukšmaudami ir šikdami po langais.

N

N portretas
Labai liūdna, bet niekada ši problema nebus išspręsta. Viskas prasideda ir baigiasi pagarba žmogui.

Scar

Scar portretas
Normalūs augina vaikus, iškrypę - šunis.

>

> portretas
" Kiaules, VISUR, suda-mesla ras" .

senelis

senelis portretas
prie vasaros tiek daug mamyčiu su keterkojais vaikučiais,kad baimė ir eiti, be pavadėlio o apie kakučiu surimkimą kalbos ir buti negali

Pritatiu Anti sunis

Pritatiu Anti sunis portretas
Puikiai tinka ziurkiu nuodai is smulkintas stiklas kotletukuose tam reikalui.

Jonas

Jonas portretas
Silpnaprotyste sergančiais laikau ,kurie negali gyventi be šunų ar kačių.Nuproteja atrodo tie kurie rengę visokiais skarmalais,šuo, kate turi savo kailį ir jam jokiu rūbų nereikia,nebet tie kazkokios nesveikos veislės, kurie be kailio ,kazkokie žiurkėnai baisūs.Ligu nešiotojai.

R

R portretas
Pirmojo komentaro autoriaus komentaras perduotas dienraščio redaktoriaus S.Pociaus svarstymui. Jei dienraštis save gerbia , komentatoriaus IP adresas bus perduotas teisesaugos pareigūnams.

Alma

Alma portretas
Koks įstatymas apsaugo zmones nuo šunų,Sąjudzio parke pilna palaidų šunų,kodel nėra zenklų,kad šunis vedzioti tik su pavadeliu,tokie šeimininkai ir išmatų nerenka,nes apsimeta,kad nemato.Kuo išskirtinis Skulptūrų parkas,kodėl šiame parke betvarkė.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Savivaldybes dykaduoniai tengu surenka ,nesugeba tvarkytis ner ko uzimt vieta .

Fufaike

Fufaike portretas
Povojinga givybei,imynus ))))))))

TU Abiem

TU Abiem portretas
Matyt seniai besi įlipęs :)

Anonimas

Anonimas portretas
na taip kai kurie teisus,priviso sunpalaikiu daugiabuciuose,puldineja kaimynus,kelia triuksma,ir buriais tenpe i parkelius tuos sunpalaikius gamtiniu reikalu,o pakeliui visas pakamper apsi s ioja tipo zymi, o savininkai tenpe sunpalaikiu turta i siuksledezes salia suoliuku ir parduotuviu

Baisi

Baisi portretas
tragedija kažkur nuo šaligatvio vaikams nueiti visur "minų" laukas. Nors būna ir tiesiai ant šaligatvio krūvų prikrauta. GĖDA tokiems šeimininkams.

Anonimas

Anonimas portretas
zmogus - zmogui didziausias priesas. Suvaryk peili zmogui i nugara busi isganytas.

Taigi,

Taigi, portretas
Mažvydo aleja tapo šunų tupykla.Visur ten kur veja pilna išmatų. Darykit ką nors Savivaldybės atsakingas skyrius...

to Anonimas

to Anonimas portretas
"Isgamos, jums simta metu yra sakoma kad zmogus - sunio draugas." O žmogus žmogui kas? Tai gal šuva. Gerbkim vieni kitus ir tada visiem bus vietos.

BF

BF portretas
Anonimui patarčiau nuleisti garą ir viešoje erdvėje mažiau grasinti. Eik geriau knygą paskaityk, nes "šunio" draugas esi.

Anonimas

Anonimas portretas
Isgamos, jums simta metu yra sakoma kad zmogus - sunio draugas. Tiems draudikams bus snukiai sudauzyti.

AK

AK portretas
Atsiliepimai vienas už kitą prastesni.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
"Korona" matyt ir čia turės padaryti tvarką. Kai suvoksite, jog per šunų kakalus galite į savo butą parsinešti užkratą, tada ir mąstymas pasikeis. Būtų mano valia - mieste šunų nebūtų. Mentaliteto lygis nulinis, nes visi iš kaimų suvažiavę, o šunis kaip veršio dydžio laiko. Gatvelėse nėra kur kojos padėti, jei ne šuns šūdas, tai pats šuo su šeimininke, kuri tik į telefoną spokso. Turiu kaimyną "degradą", tai aplamai šuo daro ką nori. Iš 4 aukšto tik buto duris atidaro, o visa kita - savieigai...Šunų klausimu - visiška betvarkė.

Abiems ujobams žemiau

Abiems ujobams žemiau portretas
Pametai nuodu skatina, pagausiu tave ir at.pisiu su šluota po to nufotkinsiu ir paleisiu po soc. erdve en tave dar pamakalos o galiausiai i mentura priduos. Kitam valkatai šunis vedžioja ir nesurenka kakalu tai prieik pakelk ir pateiok veiduka nevalyvam šeimeninkui.

>Anti sunis

>Anti sunis portretas
O tu pydare nenoretum, kad tau ijungta lituokli i sikna sukistu?

aga

aga portretas
Ryšininkų g 6, Moteriškė su rudu taksu ir Jaunimas su haskiu, nelabai varginasi rinkti. Visi mato piktybinius kenkėjus

na

na portretas
geras sprendimas ne tik balkonuose rūkyti, bet jau su tais šunimis nuo ryto iki vakaro aplink namus lakstyti...kuo greičiau įvestu tvarką...gal užteks šikalioti kur papuolė.

Anti sunis

Anti sunis portretas
O jus uznuodyto maisto pametykite aplinkui. Is karto nusiramins. As laukinems katems taip antifryzo palikdavau. Is karto sumazejo valkatu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių