„Ekranas“ įveikė „Bangos“ futbolininkus

Gargždų "Bangai" nepavyko atimti taškų iš dar vieno A lygos favorito. Namuose žaidę gargždiškiai trumpai netgi pirmavo prieš šalies čempioną Panevėžio "Ekraną", tačiau leido išlyginti rezultatą, o rungtynių pabaigoje praleido lemtingą įvartį ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rašo futbolas.lt.

Gargždų miesto stadionas, 1050 žiūrovų
Teisėjas - Edmundas Gaigalas
Gargždų "Banga" 1 - 2 Panevėžio "Ekranas"
20' [1 - 0] Izrael Awenayeri Douglas
25' [1 - 1] Stephen Ademolu
88' [1 - 2] Dominykas Galkevičius

"Banga": Spiridonov; Urbaitis, A.Ivanauskas, Tamašauskas, Gudauskas; Kura (89' Vaitkūnas), Remeza, Grudys, Lipskis; Douglas (81' Vaniuchinas), Staponka

"Ekranas": Kauneckas; Matovič, Sasnauskas (44' Rahn), Gleveckas (83' Banys), Šarūnas; Arlauskas, Bička, Tomkevičius, Galkevičius; Varnas (75' Trakys), Ademolu

Rungtynes abi komandos pradėjo gana ramiai. Pirmieji rimčiau paspausti varžovus susizgribo svečiai.  Tačiau kažko kvapą gniaužiančio panevėžiečiai nesukūrė, nors "Bangos" vartininkui Igoriui Spiridonovui porą kartų teku atmušti kamuolį po svečių Deimanto Bičkos tolimo smūgio ir Egidijaus Varno bandymu įmušti galva.

Tačiau jau per pirmąją rimtesnę ataką "Banga" uždirbo kampinį, po kurio išsiveržė į priekį. Po Andriaus Lipskio perdavimo kamuolį į "Ekrano" vartus 20 minutę nukreipė Israelis Awenayeri Douglasas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis po ilgesnės pertraukos. Paskutinį kartą A lygoje puolėjas iš Nigerijos buvo pasižymėjęs 2005 metų balandį.

"Ekranas" iš karto atsakė pavojingu išpuoliu. Stephenas Ademolu skersavo kamuolį, bet kam nukreipti jį į šeimininkų vartus, neatsirado. Savo ruožtu po "Bangos" saugo Andriaus Lipskio smūgio Ekrano" vartininkas Tadas Kauneckas buvo priverstas ginti savo vartus

25 minutę svečiai išlygino rezultatą. Po Deimanto Bičkos baudos smūgio, galva taikliai mušė S.Ademolu Po įvarčio "Ekranas surengė dar vieną pavojingą ataką ir "Bangos" gynėjai atmušė kamuolį už vartų linijos. Po kampinio, Nerijaus Sasnausko galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Kėlinio pabaigoje į "Bangos" baudos aikštelę įsiveržusio Dominyko Galkevičiaus smūgį atrėmė I.Spiridonovas.

Antrajame kėlinyje "Ekranas" išlaikė iniciatyvą, bet, kaip ir praėjusiame ture dvikovoje su "Vėtra", "Bangos" komanda gerai gynėsi ir daug progų suskurti bent jau pirmą kėlinio pusę varžovams neleido.  Svečiai galėjo išsiveržti į priekį 76 minutę, kai po D.Bičkos smūgio šeimininkus vėl išgelbėjo I.Spiridonovas.

Vis dėlto iki rungtynių pabaigos likus vos porai minučių "Banga" palūžo. Po S.Ademolu perdavimo, į šeimininkų baudos aikštelę įbėgusio D.Galkevičiaus smūgio "Bangos" vartininkas atremti nepajėgė.

Antrą kartą šį sezoną "Ekranas" mačo finiše išplėšė tris taškus rungtynėse su Gargždų klubu, kuriam ši nesėkmė nutraukė gargždiškių nepralaimėtų mačų seriją.

Kitose rungtynėse Kauno "LKKA ir Teledema" savo aikštėje po atkaklios ir permainingos kovos 3-2 parklupdė Pakruojo "Kruoją".

Vilniaus "Vėtra"  lygiosiomis1-1 sužaidė su Tauragės "Tauru", o Marijampolės "Sūduva" įvarčiu mačo pabaigoje pranoko "Šiaulius".

Šiame straipsnyje: Gargždų Banga