Gerumo karantinas neužgoš: klaipėdietė kviečia pagelbėti uostamiesčio našlaičiams

Nepaisant karantino ir žmonių gyvenimo sąstingio, aktyvi klaipėdietė, laisvalaikio klubo „Aero“ direktorė Loreta Vitkevičienė, ne vienus metus organizavusi moksleivių gerumo akcijas, artėjant šventiniam laikotarpiui, vėl kviečia Klaipėdos vaikus kurti darbelius, už kuriuos gautos lėšos bus skirtos mažiausiems uostamiesčio našlaičiams.

Beveik dešimtmetį prieš kiekvienas Velykas ir Kalėdas L.Vitkevičienė organizuodavo moksleivių gerumo akcijas.

Vaikai gamindavo savo darbelius, kuriuos parduodavo mugėje, o gautos lėšos būdavo skiriamos Klaipėdos kūdikių namams.

Pernai užgriuvusi pandemija tradicijas kiek pakeitė, tačiau klaipėdietė nusiteikusi jas atgaivinti. Žinoma, kiek tai leis esamos aplinkybės.

„Visiems norėčiau priminti, kaip gera būti geriems. Taigi, artėjant šventiniam laikotarpiui, kviečiu visus moksleivius ir visas Klaipėdos ugdymo įstaigas dalyvauti velykinėje gerumo akcijoje. Gaila, kad karantinas šią iniciatyvą buvo laikinai pristabdęs, tačiau bandome judėti iš naujo. Be abejo, renginio formatas bus kitoks, pritaikytas prie šių dienų situacijos, tačiau mintis ir idėja – ta pati“, – kalbėjo L.Vitkevičienė.

Šį kartą gerumo akcija vyks nuo balandžio 1 iki balandžio 7 d. Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, prie centrinio įėjimo.

Moksleivių, deja, nebus, tačiau visi jų darbai bus eksponuojami velykinėje parodoje.

Visos gerumo akcijos metu „Akropolio“ svečiai ar lankytojai galės įsigyti kokį nors moksleivio darbelį.

Kadangi šiuo metu vaikai patys negali prekiauti savo darbais, tai bent jau tokiu būdu jų kūriniai atsidurs žmonių namuose ir primins, kad gerumu dalytis paprasta.

Gerumo akcijoje kviečiami dalyvauti visi 1–12 klasių moksleiviai.

Surinktos lėšos bus perduotos Klaipėdos kūdikių namams.NAUJAUSI KOMENTARAI

ups

ups portretas
kartą bandžiau padėti daugiavaikių šeimų centrui, buvo likę nuo nenusisekusio verslo naujų vaikiškų drabužėlių....kol priskambinau, atrodė, kad tas centras išmiręs, pagaliau šiaip ne taip susisiekiau, paaiškinau, kad atvežti neturiu su kuo, reikėtų pasiimti iš namų, daiktų buvo beveik šeši dideli maximiniai maišai. Iš kalbos pasirodė, kad jiems nieko nereikia, skambinau kelis kartus jau kitu duotu telefonu, kol galiausiai kažkokia moteris atvyko, įsakmiu tonu pareikalavo sudėti maišus į mašiną, nei ačiū, nei viso gero...trinktelėjo durim ir nurūko....taip ir nesupratau iki šiol, kam atidaviau, vaikams, ne vaikams, kokiai mandrai perpardavinėtojai....Ir tas nenoras bendrauti....Atrodo, jie ten visko pertekę...nuo to laiko niekam nieko nebesiūlau, ir jokia labdara nebeužsiimu....

Beširďžiai

Beširďžiai portretas
Sultis kūdikiu išgers

Piktas

Piktas portretas
Bekiause valdzia, 30 metu skurdo ir zmoniu degradavimo.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių