Grąžino į pareigas

Konservatorių partijos Klaipėdos skyriaus pirmininkui Nagliui Puteikiui vėl teks dirbti su senaisiais pavaduotojais, nes Priežiūros komitetas nustatė, kad politikas jų "atsikratė" neteisėtai.

"Klaipėda" rašė, kad kovo 1 d. vykusiame konservatorių Klaipėdos skyriaus visuotiniame susirinkime pirmininku perrinktas N.Puteikis partijos nariams iškart pateikė sprendimo projektą dėl savo pavaduotojų – Nerijaus Čapo, Vytauto Pranciškaus Mickaus, Kęstučio Gabšio ir Mariaus Usonio atleidimo.

Motyvas – nesutampa skyriaus pirmininko ir jo pavaduotojų požiūriai į partijos veiklą ir jos formas.

Susirinkime dalyvavusių partijos Klaipėdos skyriaus narių balsų dauguma senieji pavaduotojai buvo atleisti ir paskirti nauji.

Tokį sprendimą iš pareigų pašalinti pirmininko pavaduotojai apskundė partijos priežiūros komitetui. Šis vakar konstatavo, jog N.Puteikis sąmoningai ignoravo ankstesnį Priežiūros komiteto išaiškinimą dėl pirmininko pavaduotojų atleidimo procedūros. Už pirmininko pavaduotojų atleidimą turėjo balsuoti daugiau nei pusė visų partijos Klaipėdos skyriaus narių. Tačiau susirinkime dalyvavo tik 302 iš 641 nario.

Nustačius tokį pažeidimą, pripažinta, kad sprendimas dėl pašalinimo iš pareigų yra negaliojantis.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių