Gyventojai sukilo prieš ryšio bokštą: prasidėjus statyboms, ėmėsi piketų

Grįžti į straipsnį

Nokia

Nokia portretas
Vietoj žmonių jokių būdų nesirinkčiau tokios įmonės kaip Tele2- kuri lipa per žmonių galvas! Bėkit iš Tele 2 matot kas vyksta!!!! GĖDA! O ŽMOGUS ŠŪDO VIETOJE!

Oho

Oho portretas
Mieli zmones kurie piktinates. Ar nesenai selo zmones del vejo jegainiu, kad bus blogai, kad karvutes piena duos maziau ir kur jie dabar ? Ramiai karves gano ir piena melze. Siuo atveju del tele2 zmones atsibuskyte tas viena bokstas nieko nepakeis Jusu sveikatoje nes tu bokstu jau tiek kad oi oi oi. Ne i tas problemas koncentruojates piketuoti :)

Pritariu Anonimui

Pritariu Anonimui portretas
Kodėl žmonių gyvenamoje teritorijoje, negavus jų sutikimo, kas ką sugalvoja ir tik pyst - jau stato. O gal ir į kiemą jau galima įeit ir daryt ką nori? Po velniais kur mentiaros ir prokurūriai žiūri? Kodėl netarnauja Tautai o pinigų už darbą nori ?

Anonimas

Anonimas portretas
Toks jausmas,kad Tele2 elgiasi kaip Rusijoje. Akivaizdu,kad žmonės prieš bokštą! Tai nieko nereiškia,kad jie nematė skelbimo,kaip matosi iš straipsnio tikrai kažkas negerai buvo su viešinimu? Bet esmė,kad bendruomenė nenori bokšto kaimo viduryje! Grynai kaip in Russian,žmogus ir jo nuomone nesvarbu. Juk bokštas dar nepastatytas,kur žmonių teisės ir laisvės? Subinėje turbūt:)

bronislovas

bronislovas portretas
toks noras ta boksta statyti vidury kaimo,cia tele2 o kas jos direktorius ogi dar vienas masiulis,ir nori parodyt kad zmones yra nuliai,kad zmoniu nora gyvent sveikai yra nusispjauti.

>to Mmm

>to Mmm portretas
tokiam asilui duotų už dyką koki su š ikta telefona tai jis vėjo jėgainę kieme leistų statyt. Ir dar akis draskytu kitiems kad tep nedaro:D))Jeigu jam skalūnai Lietuvoje yra gėris tai apie koki jo lygį čia galima šnekėt?Tundra iš ruskių čiukčijos:D)

to Mmm

to Mmm portretas
dar vienas beprotis,skalunai neuzterse dirvozemio-galime gyventi tose vietose,gerai kad neiskirto dalies giruliu girios,nes jau batios patiketiniai trasu nebeveza-ramu kvepuojam sveikesniu oru,hitachi AE atominiai projektai nei jie buvo,nei ju butu buve isisavino pinigus is ES projektuotojai ,kaip giliavandenis uostas stalciuose guli -isisavintas,Sventosios uosta gilino-pinigai isisavinti ,niekas nesedi o uostelio nera-bet tai nera blogai ramiau,sveikiau.

Mmm

Mmm portretas
Per vienus bepročius netekom skalūnų dujų, per kitus - žlugo Hitachi AE projektas, tretiems trukdo uosto plėtra...Čia vėl.

Anonimas

Anonimas portretas
niekas tu gyventoju NE VARE is miesto. pastys isvaziavo SAVO NORU ! tai ko cia kelia daabar pretenzijas ?!

to>.........

to>......... portretas
...nebėra jokių žmonių teisių , nei konstitucijos , nei...nei...nei... viskas liko praeity ) Turim ką turim...

.........

......... portretas
Tai kur yra žmonių teisės? Ar jos tik homikams?

Ignas

Ignas portretas
Gyvačių lizdas tas tele2... susisiekite jūs tą savo ryšį.. žmonių sveikata ir gyvenamojo aplinka yra pagrindas.

pavydas net ne bambą griaužia.

pavydas net ne bambą griaužia. portretas
Antrą shiknaskylę praėdė, Man irgi bokštas po langais. Per 50 metrų nuo mano žemės.Tai Už du tris arus bokštui statyti visa šeima gavo telefonus. Ir po 800 litų kasmet.

4

4 portretas
Bokštas tai labai patogu, pirma kad ryšys bus geresnis, o dar kad per Kalėdas iš juo galima labai aukšta papuošti eglutę. Nepatenkinti tikriausiai visi ne TELE2 abonentai

to fizikas

to fizikas portretas
Na tai moks poveikis zmogui ? Kodel keiciamos higienos normos??

Anonimas

Anonimas portretas
Avinu banda DDDD

stil

stil portretas
Jie nebijo juk, bet kam statyti gyvenvietės viduryje? ar tai normalu, kai aplinkui turbūt pilna laukų.

geriau statytų

geriau statytų portretas
ne telefono o internetinio ryšio bokštus kuriems Europa jau seniai buvo išskyrus ar ne 90 ,,limonų" Kurie, kaip sako žmonės, dingo nežinoma kryptim:D:D Suprantama, tada int'ryšys būtų visoje šalyje nemokamas visiems, o tai ką tada darytų tie, kurie dabar kas mėnesį visus ,,drožia" už internetą?

šaunuoliai

šaunuoliai portretas
Šaunuoliai , puiku , kad sugeba susiorganzuoti , o ne nuleide galvas linkčioti.

Gargždų pilietis

Gargždų pilietis portretas
Seniai tokių runkelių bemačiau! Jau tokie abeliai , kad net Lukašenkos kolchoznikai protingesni...

Anonimas

Anonimas portretas
Nauji kaimieciai nori rysio bet NENORI leisti statyti ! avinu banda tie N kaimieciai !!! tai sudu smirda tai stoteles reikia ISVAZIOVOTE gyv i KAIMA TUO VISKAS IR PASAKYTA !!!!

Fizikas

Fizikas portretas
Nežino, bet bijo, o bijo, nes nežino, tai užburtas tamsumo ratas. Jei tos antenos taip kenktų jų niekas neleistų statyti. Ir pamąstymui mieste kiekviename name po 100 wifi stotelių prie jų po 10 prietaisų ( 1000 įrenginių PC, TV, Smart gagets ) ir dar plius 400 mobilių telefonų. O jei į kokį PC centrą savaitgalį užsuksite 10000 telefų vienoje vietoje!

Karpis

Karpis portretas
Sodybų tuštėjimo genocidas tęsiasi! Gėda Tele2

Comliet

Comliet portretas
Telefono nerekomenduoja laikyti prie lovos,o čia tokios bangos ir gyvenvietės viduryje. Duokit į teismą tą Tele2. Yra precedentų kad pastytus nugriauna

Eglute

Eglute portretas
Tai tegu stato bokštą Klaipėdos centre:) jei jau taip, o kaimiečiai malačiai. Kodėl kaimo viduryje, tikrai yra alternatyvių kitų vietų. Bangos sklinda kilometrais, kodėl kaip viduryje? aferizmu smirda ir sklinda

pastabėlė

pastabėlė portretas
buvęs pažįstamas apsikeiė butą su vaizdu į Vilniaus bokšta. po pusmečio pradėjo dejuoti sveikata, nemiga ir nervais

Pusprociui,

Pusprociui, portretas
jeigu, be paskaiciavimu, butu galima antenas statyti bet kur, tai jas sukistu i kokia pelke, tai galetumem petelnem skambinti, o ne telef...Taigi...

skiep

skiep portretas
tamsi liaudis,gyven dar viduramziuos.

Na ir kam

Na ir kam portretas
Mums Kaune ta žinia apie bokšto statyba Klaipėdoje????

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
O tai rimtai kodėl tie aferistai negali savo antemos patraukti į nuošalią vietą?!

Šlykštūs

Šlykštūs portretas
Kaimo japai

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tokia situacija yra, kad neišsiklauso vietinių-tai tik Lietuvoje taip yra. Akivaizdu, kad bendruomenė nesutinka su statyba. O prisidėjus prie projektų tai nupirks karstų pigiau:) juokdariai Tele 2. Visiškas žmonių nuomones nepaisymas, apgailėtinai daro verslą. Įmonės įvaizdis katastrofinis:) Teisingai žmonės - nepasiduokite ir kovokite- Jūsų pusėje TIESA.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių