Į Klaipėdos vakcinacijos centro vietą persikrausto jaunimo centras

Į pagrindinio Klaipėdos vakcinacijos centro vietą Paryžiaus Komunos g. 16A persikrausto Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro (KKJC) Atviras jaunimo centras.

Veiks nuo pirmadienio

Pasak KKJC direktoriaus Ramūno Kaubrio, šiuo metu vyksta patalpų ruošimas, o nuo vasario 7-osios centras oficialiai pradės veikti.

Centro atidarymo ceremonija buvo planuota vasario 22-ąją, tačiau dėl išaugusio susirgimų skaičiaus ir griežtų saugumo reikalavimų, ceremonijos datą nuspręsta perkelti į kovo mėnesį.

Šiuo metu valomės, tvarkomės, vėdiname, dezinfekuojame. Nuo vasario 1-osios, mano manymu, trejetą dienų vyks ūkinis procesas, kad būtų galima kuo greičiau priimti interesantus.

Tikslesnė data bus suderinta ir paskelbta veikiausiai vasario pabaigoje.

Planuojama, kad kitą savaitę atsidarysiantis centras dirbs nuo pirmadienio iki šeštadienio, nuo 13 iki 20 val.

„Tos patalpos mums yra perduotos Klaipėdos savivaldybės. Ji tikisi iš mūsų, kad mes savo veiklomis atliepsime savivaldybės projektą, kurio dėka tos patalpos ir buvo įrengtos, gautos lėšos iš Europos Sąjungos. Mūsų veiklos orientuotos į du dalykus – į jaunimo politikos įstatymo ir į savivaldybės projekto įgyvendinimą. Šiuo metu valomės, tvarkomės, vėdiname, dezinfekuojame. Nuo vasario 1-osios, mano manymu, trejetą dienų vyks ūkinis procesas, kad būtų galima kuo greičiau priimti interesantus“, – sakė R. Kaubrys.

Ramūnas Kaubrys: todėl manau, kad rasime erdvės veikloms visiems, kurie širdyje ir sieloje – jauni.

Leis išbandyti virtualius akinius

Jau yra sutarta ir dėl veiklų. Nuo pirmadienio bet kuris atvykęs į centrą jaunuolis galės pasirinkti norimą veiklą – stalo tenisą, stalo žaidimus, išbandyti virtualius akinius. Taip pat bus teikiamos konsultavimo paslaugos.

„Mūsų darbuotojai galės bendrauti su kiekvienu jaunuoliu, norinčiu individualaus pokalbio ar jo poreikių aptarimo. Sporto salėje bus galima sportuoti, jau turime nusipirkę tam tikrą inventorių. Bus galima lankyti ir krepšinį. Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras ves įvairias treniruotes. Pradėsime organizuoti diskusijas apie saugų internetą ir kitas jaunimui aktualias temas. Bus organizuojamos ir filmų peržiūros“, – minėjo direktorius.

Siekiant užtikrinti saugumą, bus ribojamas žmonių skaičius.

Bus laukiami visi

Manau, kad rasime erdvės veikloms visiems, kurie širdyje ir sieloje – jauni.

Centre galės apsilankyti asmenys, kurių amžius 14–29 m.

Jaunesni nei 14 m. turės atvykti su juos lydinčiais suaugusiais.

„Jaunas žmogus Lietuvoje skaitosi iki 29 m., bet juk sieloje mes visi jauni. Todėl manau, kad rasime erdvės veikloms visiems, kurie širdyje ir sieloje – jauni“, – priminė R. Kaubrys.

KKJC Atviras jaunimo centras toliau tęs veiklą ir I. Simonaitytės g. 24.

KKJC Atviras jaunimo centras bendradarbiaus su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių