Į Etikos komisijos posėdį atvyko su filmuotoju

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kas jie komisijos nariai ?Nepanašu . Nemate dokumentų , neįsigilinus į padėtį , mėtosi replikomis kurios panašios į padlaižiavimą merui . Tai kas jie .

Emma23

Emma23 portretas
Kviečiu jus į privatų sеkso klubą - www.vplan.com/emma23 Tai geriausia vieta susirasti sеkso partnerį!

Tikiuosi komisija įskaitys -

Tikiuosi komisija įskaitys - portretas
BŪTŲ GALIMA ĮTARTI..... Mano nuomone ponui Straupui reikėjo pagalvoti , nes aš pradedu įtarti norą ,, užtildyti ,, miesto tarybos narę L.Girskienę .

Na kas dėl balticumo , jei

Na kas dėl balticumo , jei portretas
ne ši jų savininkų piaro akcija , tai gal dar būčiau grįžusi kaip žiūrovas , bet dabar , ponai , mano kaip miestiečio, akyse žlugote ir tai padarėte savo rankomis , o ne Girskienės . Reputaciją susidirbote patys . Žurnalistų tai neliečia . Tai ,,kvarbatai ,, - balticumas,,, gauna,, pinigus iš savivaldybės t.y MŪSŲ MIESTIEČIŲ pinigai , o Girskienė yra išrinkta tų pačių miestiečių į miesto tarybą , todėl balticumo ponai ir turi aiškintis kam iki cento naudoja ir MANO lėšas , man tas jų ,,užsišokimas ,, ir sukėlė abejones dėl skaidrumo . Girskienė teisi , palaikau . Gavai klaipėdiečių pinigų tai ir pasiaiškink kur išleidai . Norėjote skandalo - turite , bet praradote dar vieną jūsų paslaugos pirkėją .

PREZIDENTINIS VALDYMAS

PREZIDENTINIS VALDYMAS portretas
reikalingas Klaipedoje ,del korupcines smarves.Viskas valdziai zinoma ,nes visur yra parasai ir tvirtinimai ,ir Seime buvo primti smarves istatymai ,kur tada buvo liberalai ,juk smarves standartai tai neatitinka Europos Sajungos standartu.Griausiai tai pakviesti nepriklausomus ekspertus ,kad jie pripumpuotus smarves maisus nuveztu i Briuseli ir parlamente ten ja paleistu.Jk normu tai nevirsij a,gali pauostyti.Ir greiciau visa mero komanda i atsarga.Kas atlygins zmoniems padaryta sveikatai zala.Juk jautriausi tai mazi vaikai ir nescios mamytes.O jie cia vis suka uodegas.Pasodino patareju vandenu direktoriu ir nei gedos nei sarmatos ,kaip liaudis sako.Kur dingo skirti pinigai nukenksminti smarve.Matyt ne vienas limuzinu prisipirko ar vila susirente ,gal kokia ir pana aprupino gyvenamu plotu.Dar ramina kad prades kokius tai stogus daryti nuo smarves ,juokdariai ,reikia Vilniui isikisti ir Prezidentui.Jau apsilo kojas ,ka jis nezino ,kad ir siaurineje dalyje smirda ir metalai laksto i buta

???

??? portretas
Lerva.

Kvarbatai

Kvarbatai portretas
tu net teksto nesupranti ? Kur nors sakinys , kad Girskienė anot tavęs ,,spjaudo ant žurnalistų .. ? Aš supratau , kad ,, savų,, būrelis , kurie sėkmingai sotėjo nuo klaipėdiečių pinigų , pajuto pavojų , kad ,,,draugystė gali būti suskaičiuota ,, . Todėl ėmė vadukai ir apskundė ? Kodėl nesikreipė tiesiai į Girskienę dėl situacijos ? Manau , todėl, kad jiems nereikia ,,išsiaiškinti,,, o reikia viešai Girskienę patampyti ir miestiečiams demonstruoti ,, kokia bloga tarybos narė,, . Pinigai visagaliai ir noro jų atsisakyti nėra ? Elementaru .Žurnalistai čia iš vis ne prie ko , jei nesupratai ? Jiems dėkojama .

Oi kvarbata

Oi kvarbata portretas
ilgaliežuve , kur skaitei kad STT aiškino ,, Balticumo ,, ryšius ? ) ? Girdėjai , bet nežinai apie ką ? Ir dar kalbi apie teisinę valstybę ?

kvarbata

kvarbata portretas
Ligita Girskienė iš STT yra gavusi atsakymą, jog savivaldybės veiklos viešinimo sutartis su Balticum yra skaidri, be korupcinių rizikų. Bet ši Klaipėdos miesto tarybos narė vis tiek iš minimos bendrovės posėdyje reikalavo ataskaitos, jog atlieka užduotis sąžiningai ir sutarties nepažeidžia. Taigi, žiniasklaidos priemonė Girskienei asmeniškai turi įrodinėti tai, ką jau įrodė STT. Ponia užmiršo teisinės valstybės principą - kol nėra įrodyta priešingai,galioja nekaltumo prezumpcija. Jei Girskienė viešai kaltina nebūtais dalykais žiniasklaidą(dabar "Balticum", anksčiau- "Klaipėdą"), turi pati pateikti visuomenei ir miesto tarybos Etikos komisijai neginčijamus jų kaltės įrodymus. Kitaip - ji tuščiagarbė ilgaliežuvė, vardan savireklamos viešais pasisakymais spjaudanti ant žurnalistų.

paplauski

paplauski portretas
tikiesi ant skandalo su smarve ir Ligita išvažiuoti i platesnius savo gerovės vandenis taip kaip Maldeikienė išvažiavo ant andronovos traukinio sprando?

as

as portretas
Idomu kiek Baltikum te.moka ne viso proto Tapinas ,jei jis nebus pasalintas is ekrano tiesiog susikuoperuosim ir nutrauksim sutartis ir jiokiu netesybu nemokesim nes negalime ziureti ir klausytis to durnelio

Gediminas Paplauskas

Gediminas Paplauskas portretas
youtube > tZE5LzCCnlk - Etikos komisijos video protokolas

?

? portretas
is salies ....ten kur tikra tiesa ..2 ?))) Aš remiuosi faktais , o neginu , bet tau bukenai nesuvokti ? Nesudėlioji elementarių dalykų , tai gal ne tas knygas skaitei ? Pradėk nuo lietuviškos abėcėlės )))

jop

jop portretas
turi teismo nutartį su tokiais teiginiais? jei ne , turėtum keliauti į teismą dėl šmeižto , o Girskienė galėtų tave nupurtyti kaip griūšią . Bet tu gi bailys , net savo vardą bijai parašyti , o šmeiži ? Paskui tokie guodžiasi , kad policija pradeda tyrimus .

is salies ...

is salies ... portretas
Kiek vienas zmogus manipuliatorius uzvire zmoniu galvose neteisingo mastymo, kad tiesiog nemastant, bukai ja ginti. Manipuliatorius , ta ir daro.Nebeatrenkama, kur tiesa , kur melas ? Smegenys sumanipuiuoti.Kad suvokt ir mastyt protingai, ne viena knygele reiktu paskaityti. Bepigu, vienaip ar kitaip komentuoti, kai esi anonimu,taves niekas nemato. Protingu portalu savininkai leistu tik su tikromis pavardemis, kai , kurie jau ta daro.

Pagaliau , vakar

Pagaliau , vakar portretas
vyko ir Kontrolės komiteto posėdis , pirmininkė Girskienė jame buvo kalbama ar efektyviai naudojami miestiečių pinigai viešinimo sandoriams ir pavesta atlikti kontrolę . Ačiū komiteto nariams , kad pagaliau imtasi ,,skaičiuoti,, miestiečių pinigus.

jop

jop portretas
Girskiene 100% aferiste ir melage.

)))

))) portretas
Na kai pragydai apie ,, rusus,, Grigeo ....supratau , tokių nuskriaustų likimo - dvasios ubagų, teikia gailėtis ir jei dar įmanoma gydyti , o ne dislaikinti )))) ir kaip siaurapročiai moka rėkti ir kokiais skambiais žodžiais ,, tikra tiesa,, ....silpna galvelė labai silpna )))

Tu ne ,, tikra tiesa ,, o

Tu ne ,, tikra tiesa ,, o portretas
ATVIRAS MELAS , nes VAKAR seime vyko pirmas balsavimas dėl aplinkosauginių įstatymų pataisų projektų ir seimas pasakė ,, už ,, . Vyriausybė,, valstiečių, jei buki nežino , jau buvo pritarusi liepos mėn . Liko dar vienas balsavimas . Nebuvo konservatorės Bilotaitės ir socdemės Šiaulienės , rinktų Klaipėdoje . PAKEITIMAI VYKSTA ir išdrįso tik ši valdančioji dauguma . Buvę net piršto nepajudino . Taigi , niekingi šmeižikai ir bukiai , jūsų ,,proto ,, galios man akivaizdžios

Oi nelengvas bukų gyvenimas

Oi nelengvas bukų gyvenimas portretas
Oi nelengvas ) Prasivėdinkite nuo neapykantos padoriems žmonėms ir paskaitykite kokias priima pataisas , jos taikomos VISIEMS TARŠIEMS verslams . Bet ne , bukenos sugeba tik purvu taškytis . Mano nuomone į politiką ir turi eiti tie žmonės , kurie dirba kaip ponia Girskienė . Ačiū jai , o ją dergiantys - duskite savo neapykantoje ir smarvėje .

tikra ties 2

tikra ties 2 portretas
Visi kazkaip pamirso pagrindine tema, kad imone Grigeo smardina Klaipeda, kad valstieciu zaliasis rajono meras sia tema visai vyniojasi, kad su tuo susijes ir , kad apskritai visa aplinka pradedant aplinkos ministru ir kitais is Vilniaus... sia tema nori numuilitiir tam padeda Girskiene, kuri uzsiima pliatku bobu lygiu, kur tda viskas pakasta? Suinteresuoti asmenys viska uzglaisto, kad tema nueitu i antra plana. Na, dabar komentuokite ir dislaikinkite, kad , tai netiesa.

Palaikom

Palaikom portretas
Saunuole, kad atsivedė filmuotoje, nes žurnaliūgos paskui nesąmonių prirašo ir kapstytis. Dabar žodis į žodį parašyta.

Raugintas Šūdas

Raugintas Šūdas portretas
Kažkaip tai reikia gi pasireklamuoti, juk nauji rinkimai ateina. Ir į Seimą gali pavykti prasmukti, ir dar kokį pažaliavusį saviškį į mero kėdę prakišti, jeigu dabartinį pavyktų išversti. Nors vargu bau, bet mėginti juk galima, jei gerus kozirius pasirinkus ;). Oi, nelengvas tų politikierių gyvenimas, oi, nelengvas kryžius - tarnystė liaudžiai.

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
Kazkaip visi pamirso, o to ir siekia si moteriske, kad sitos imones, kurios smardina Klaipeda butu pamirstos, kad demesys nusikreiptu kitur, gal vykdo aukstesne valstieciu uzduoti, nes kiti punigeliai, o jei gerai vykdys, tai gal ir vietele Vilniuje atsiras. Tokius skandalus mokejo visos rusu tarnybos. Nepamirskite pagrindiniu smardintuju ir neusivelkite manipuluatores pinkles, nes cia kiti siekuai.

TIKRAI

TIKRAI portretas
Si moteriske valdoma valstieciu gaujos to ir siekia, kad Vaitku pastatytu ir valdytu miesta Karbauskio rankomis, kad apskritai maisytu smegenus klaipedieciams, ko siekua visa valstieciyu partija vedama Karbauskio.

Anonimas

Anonimas portretas
Sekmadieni visi i mitinga prie savivaldybes pries Grubliausko liberastine gauja. Vyti ta atmata is mero kedes. Tiek metu mes jam mokam tokius pinigus (+ dar kysiai is ,,verslinyku,,) o jisai NIEKO NEDARO miestieciu savo rinkeju labui. VYTI ZIURKE. I mitinga.

Akivaizdu ,

Akivaizdu , portretas
kad TIK BENDROMIS jėgomis galima pasiekti rezultatų ! Sakoma : daug rankų didżią naštą pakelia.. Kiek metų buvo smardinama Klaipėda ir visi tik rankomis skėsčioti tegalėjo ,kol nesusibūrė grupė aktyvių żmonių ir tūkstančiai juos palaikančių.

Ačiū, ponia Girskiene,

Ačiū, ponia Girskiene,  portretas
Šiandien seime buvo padarytas dar vienas žingsnis aplinkosauginiams įstatymo projektams . Seimas pritarė , dar liepą vyriausybės pritartiems pakeitimams . Iš Klaipėdoje rinktų seimūnų nebuvo konservatorės Bilotaitės ir socialdemokratės Šiaulienės . Kiti balsavo ,,už,, . Laukiame antro balsavimo . Na ir kas gali paprieštarauti , kad susivienijimas ne jėga . Ačiū visiems dalyvavusiems eitynėse .

Ar ne GĖDA

Ar ne GĖDA portretas
komentatoriui rašyti ,,LOTI "?Gal vis dėlto NUSTOKIME pagaliau vienas kitą bent viešojoje erdvėje įžeidinėti ?! Kiek ilgai p.LIGITA bus terorizuojama dėl savo aktyvios veiklos ir principingumo ?!

Neverk RK ,

Neverk RK , portretas
atėjo ir pačio eilė būti ,,suskaičiuotam )) Bijai , todėl dergi ? )))) Bijok , o mes Ligitą palaikysime , gana ,,draugauti ,, už mūsų pinigus .

RK.

RK. portretas
Na ką, istorija kartojasi kaip farsas. Pirmoje savo kadencijoje skandalingai pagarsėjusi Girskienė toliau eina melo ir populizmo keliu. Apgailėtina....

Laikykis, Ligita

Laikykis, Ligita portretas
Jau tas Judas Alvidas geriau patylėtų, o dirbtų savo KOMITETE, nes kol kas kaip politikas ir komiteto pirmininkas yra PONAS NULIS... O dar ir nulinė moralė. Ligitos komanda , jo bendraminčiai puikūs, o miestiečiai jau nebe tie "akli kačiukai". mato, kais kaip Taryboje dirba.. Amžini seni nepakeičiami Mentoriai Klaipėdos valdžioje.

Na ir ,, žurnalistika ,,

Na ir ,, žurnalistika ,, portretas
Kur pažeidusio įstatymą Grubliausko komandos nario Razbadausko nuotraukytė ? Kur žurnalistinis objektyvumas ? Ar negėda ?

Faktams , juokaujate ar nesuvokiate ?

Faktams , juokaujate ar nesuvokiate ? portretas
Nuo kada SAVIVALDYBĖS komiteto nariai gali PRIVATAUS uab prašyti dokumentų ? ) Privatūs iš menuomenės , gaudami finansavimą iš miesto biudžeto , drįsta prisidengti konfidencialumu )) Negirdėjote ? Aš supratau L.Girskienė kaip komiteto pirmininkė dokumentus GAVO SAVIVALDYBĖJE . Taigi , dabar Straupas tegul ir paaiškina kas buvo atlikta už tuos pinigus , miestiečių pinigus ) Elementaru .

?

? portretas
negimsta puteikis 2?

pirma pasitikrinkit faktus

pirma pasitikrinkit faktus portretas
Pakalbėkime faktais. Jeigu Ligita taip susirūpino viešinimo pinigais, tai kodėl prieš komentuodama nepaprašė informacijos iš Balticum TV kaip Kontrolės komiteto, Tarybos narė? Kodėl pirmiausia yra "postinama", o po to vartomasi, kad "ne taip supratau, man pasirodė". Televizija ir prašo įvertinti ar toks elgesys buvo ETIŠKAS. Pirma reikia faktus susitikrinti, o tada žiūrėti, ar gali LOTI, o ne atvirkščiai.

Man kaip klaipėdiečiui ir

Man kaip klaipėdiečiui ir portretas
rinkėjui ši reportažas labai reikalingas , pone Šimkau . Aš noriu ir girdėti ir matyti kaip politikai dirba , man keista , kad nesuprantate . Dar man keista , kad poniai Simonavičiūtei , ilgametei savivaldybės darbuotojai , tarybos narei nei karto nekilo minčių dėl savivaldybės viešinimo sandorių. Deja netikiu , kad nežinote apie ,, savų ,, būrelius puoselėjamus abipusiai naudingomis sutartimis . Labai gerai , kad Ligita viską filmuoja .

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip, visą savivaldybės komandą su Grubliausku priešakyje nebegali toliau vadovauti miestui. Pareikšti nepasitikėjimą ir nauji rinkimai būtini.

Turbūt filmavo

Turbūt filmavo portretas
toks gedimnas?Vietoj Ligitos juo nepasitikėčiau.Labai nekoks žmogus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • „Blusų“ turgaus prekeiviams stinga erdvės?
  „Blusų“ turgaus prekeiviams stinga erdvės?

  Šeštadienį Senajame turguje jau kaip tapo įprasta dūzgė vadinamasis „blusų“ turgus. Turgaus lankytojai už nedidelę kainą čia galėjo nusipirkti įvairių rankdarbių ir kitų originalių prekių. ...

  3
 • „Švyturio“ arenoje šurmuliavo sporto ir būrelių mugė
  „Švyturio“ arenoje šurmuliavo sporto ir būrelių mugė

  Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nuo ryto vyko sporto ir būrelių mugė. Šeimoms skirtoje mugėje tėvai galėjo užrašyti atžalas į įvairius būrelius, o vaikai išbandyti dominančias veiklas. ...

  1
 • Rudeniški orai neatgrasė – klaipėdiečiai traukia prie jūros
  Rudeniški orai neatgrasė – klaipėdiečiai traukia prie jūros

  Nors šeštadienio popietę pūtė stiprus gūsingas vėjas, būrys žmonių suskubo pasigrožėti banguojančia jūra. ...

 • Policijos darbas – ir melstis?
  Policijos darbas – ir melstis?

  Šios savaitės pradžioje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai meldėsi Šilinės atlaiduose. Visa tai vyko darbo dieną darbo metu. ...

  13
 • Klaipėdos „Sodrai“ – naujas vadovas
  Klaipėdos „Sodrai“ – naujas vadovas

  Naujuoju Klaipėdos "Sodros" skyriaus vadovu tapo Mantas Bagočius. Jis šias pareigas eis artimiausius penkerius metus. Oficialiai uostamiesčio "Sodros" skyriaus vairą M.Bagočius perims pačioje rugsėjo pabaigoje. ...

  10
 • Sovietinę sistemą palaikė draudimai
  Sovietinę sistemą palaikė draudimai

  Nostalgija sovietiniams laikams šiandien kelia nuostabą jau vien todėl, kad tarybinė sistema besižavintys žmonės nenori prisiminti ne tik baisių anų laikų nepriteklių, bet ir žmogaus žodžio laisvės ribojimų, taip pat visuotinio sekimo, sk...

  95
 • Uostamiesčio kiemams ieškoma europinių pinigų
  Uostamiesčio kiemams ieškoma europinių pinigų

  Uostamiesčio taryba turės apsispręsti, ar pritarti daugiabučių kiemų tvarkymo projektui, kuriam įgyvendinti prašoma europinių pinigų. ...

  16
 • Klaipėdiečiai šiemet negrybaus?
  Klaipėdiečiai šiemet negrybaus?

  Tikriems grybautojams šis ruduo pajūryje kelia tik liūdesį – dėl sausros miškuose grybų nėra. Net speciali mikologų grupė, atvykusi į ekspediciją Neringos miškuose, savo tyrimams tesugebėjo rasti vos penkis grybus. ...

  4
 • V. Žukova: akmuo turi sielą
  V. Žukova: akmuo turi sielą

  „Mes manome, kad akmuo yra negyvas. Klystame. Toji paslaptinga gyvybė kalba kita kalba ir žadina žmoguje kitokius pojūčius. Jis kažką tau nori pasakyti arba tu kažką jame gali pamatyti pats“, – teigia savita kūryba stebinanti menini...

  1
 • Pajūryje – it gūdų rudenį
  Pajūryje – it gūdų rudenį

  Artėjančią savaitę orai privers pamiršti vasarišką šilumą – pūs gūsingas vėjas, pliaups kaip iš kibiro, bobų vasara net nekvepės. ...

Daugiau straipsnių