Į talką veržiasi vis mažiau klaipėdiečių

nu

nu portretas
Koks savivaldybės požiuris i žmones toks ir žmoniu poziuris i savivaldybės visokias akcijas

kažkaip kvaila

kažkaip kvaila portretas
kapitalistinėj visuomenėj taikyti socialistinius principus, matyt iš įpročio. Deja , praėjo tie laikai, kai visi dirbo bendram labui, ir kuo toliau tuo bus tik blogiau. Vis mažiau atsiras durnelių veltui plušėti tam, kad kažkoks savibledybės valdininkėlis už tai gautų algą ir premiją metų gale.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Kažin talka darom priskiriama prie nelegalaus darbo ir ar visi darom darbininkai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų per akciją darom

Vėtra

Vėtra portretas
Pritariu jums, kad miestas labai labai prastai tvarkomas. Kiemsargiai kaifo ir nepajus , nes jie ( kiemsargiai) - optimizuoti . Nuo ko pradedami mažinti etatai ? Nuo tų pačių mažiausių , žemiausios grandies dirbančiųjų. Kiemsargių plotai - didžiuliai , štai kodėl jie nuo žemės pakelia tik didžiausias šiukšles , gerai būtų jeigu nuorūkas rinktų. Ar matėte jų rankose šluotą ?

Vėtrai

Vėtrai portretas
Kod4l gi to kaifo nejau2ia kiemsargiai. Jie net gi alg1 gauna, bet netvarko nieko. Tik matomas nuor8kas ar popieriukus surenka. Ir tai ne visus. O jau i66luoti pakra62ius - ti jau ne. U= k1 jiems mokame?

Jūra

Jūra portretas
Visus pašalpinius prievarta išvaryti į gatves šiukšles rinkti, kitaip pašalpų nemokėti.

MR

MR portretas
Aš tris metus rinkau šiukšles prie marių, prie "pistoleto". Sekančiais metais jų vis tiek pat būdavo, ne mažiau. Eičiau ir vėl rinkti šiukšlių jei savivaldybė ir aplinkosaugininkai griežčiau gaudytų ir baustų šiukšlintojus. Dabar ši akcija graži, bet mažai veiksminga.

Talkos- sovietinis palikimas

Talkos- sovietinis palikimas portretas
Praejo seni sovietiniai laikai -leninines talkos. Dabar uz viska mokame pinigus. Neliko niekieno vietoviu. Taigi privalo patys savininkai tvarkytis, o priziuretoju - pilnas Liepu gatveje namas.O jeigu nesugebama pareikalauti, tada reiketu patiems ""darom"'.Beje, ka veikia darbo birzoje stovintys zmones, uz nieka pinigai mokami is mokesciu moketoju, kurie i jokias talkas nebesiruosia.

Anonimas

Anonimas portretas
Ko čia rypaujat. Juk senia žinoma, o ir čia rašoma, kad akcija - SAVANORIŠKA. Niekas jūsų su šautuvu neverčia tvarkytis.

Vėtra

Vėtra portretas
Kad miestą ir priemiesčius reikia valyti - faktas. Pinigai skirti miesto tvarkymui kažkur išgaruoja pakeliui. Matomai daromos studijos , projektai , apklausos - kaip reikia miestą nuo šiukšlių išvalyti . O Klaipėdai ta misija ypač sunki. Talkos geras būdas bendruomeniškumui skatinti . Visai malonu , kai susirenka namo , kiemo , mokyklos , bendruomenė ir apsivalo susitvarko savo aplinką. Nereikia talkose įžvelgti politikos . Padirbėti lauke kai geras oras su gerais žmonėmis - kaifas .

islaikitiniai,

islaikitiniai, portretas
mes valisim o kai kas pinigus skaiciuoja,prejo tie laikai tegu patys savivaldybes darbuotojai pasidarbuojas,metu gale sau tukstantines premijas sau issiraso,tegu pajudina siknas nors viena karta per metus,tegu parodo kad dar iseina i aplinka ,mes uz tai mokam pinigus kurie situ neverti,

M

M portretas
nes be kažkokios akcijos "mėlynojo proveržio" miestui surinkti šiukšles yra misija neįmanoma. Šimtai tūkstančių MŪSŲ pinigų yra iššvaistoma visokiom "galimybių", "vizijų" studijom, bet aplinkos tvarkymui kaip visada lėšų nerandama. Liūdna, kad Klaipėdoje tiek daug nenuovokių žmonių, kurie ir vėl perrinko tą niekam tikusį merą.

darbo zmoniu prasymu

darbo zmoniu prasymu portretas
vis neiseiname is raudonsnukiu komuniagu laiku,aisku dabar vadovauja ruzavi komcomolcai.Visai neseniai visi verzesi i Leninines talkas,nese rastus,kase griovius ir vis dekojo Didziajam Vadui,kad duoda parabotat za darom.Nedingsta is lietuviu proteliu Leninines talkos ,gerai sovietai imuso i galvas,demokratiniame ir laisvame pasaulyje tokiu veju su ziburiu nesurasi

Anonimas

Anonimas portretas
Uz dyka mums ir verslininkai nieko neduoda, tegul skiria maziau lesu dziazui, o sumoka kas ta darba atliks. Kodel mes turime nemokamai valyti kazkieno siuksles, juk ir namu bendrijoms mokame uz teritorijos tvarkyma. Tai savivaldybei skirtas lesas teritoriju valymui reikia tikslingai panaudoti. Uz viska dabar mes ir taip susimokame. I gamta paprastai neatvaziuosi pirma atvaziavus aprinksi siukles o tik po to galesi ilsetis, tokia pas mus dabar tvarka....

močiutė

močiutė portretas
o kur tiksliai nueina tie pinigai, skiriami tiesioginiams valymo darbams atlikti? nesu numetusi popierėlio ant žemės, taip auklėjau ir vaikus, dabar anūkus, tai kodėl turiu dalyvauti kažkokiose akcijose? gal tegul kiekvienas atlieka darbą sąžiningai.....per "darom" padarysim-pinigėlius nusirašysim ir viskas čiki-piki :).....

Jonas

Jonas portretas
Teisingai už darbą turi būti mokama juk už viską mokame mokesčius ,o čia nori kad dirbtume veltui .Juk už viską sumokame taip pat ir už miesto tvarkymo darbus tai kodėl turėčiau eiti rinkti kažkieno šiukšles.

as

as portretas
Už kiekvieną darbą turi būti mokama . Valdininkas atėjęs pažiūrėti kaip vyksta darbai visada užsirašo darbo valandas ,o jūs durneliai dirbkit nemokamai .

butinai

butinai portretas
į šią talka įjungti visus pašalpinius ir sėdinčius zonose ir KPZ

Tika

Tika portretas
tai jeigu valdininkas atostogauja su šeima užsienyje, tai ką jis dabar turi mesti viską ir grįžti. Manau yra ir kiti atsakingi žmonės, kurie jį pavaduoja. O kad vis mažiau žmonių domisi akcija "darom", tai manau žmonės užkniso atlikinėti savivaldybės darbus. O savivaldybė tik ir laukia, kol bus akcija ir bus aptvarkytas miestas.

klp

klp portretas
"Akcijos koordinavimu ne pirmus metus besirūpinantis Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Administracinės veiklos poskyrio vadovas Marius Poimanskis atostogauja, į darbą jis grįš po talkos savaitgalio." - aiškus VALDININKO požiūris. Juk jam net mintis nekyla, kad būdamas suinteresuotas akcija, galėtų net atostogų metu prisijungti prie neabejingų žmonių. Blogiausia, kad VALDININKO požiūriu jau užsikrečiama genų lygyje, todėl nebėra nieko, kas galėtų tokiems "valdininkas" spirti į subinę.

Anonimas

Anonimas portretas
Mokėkit pinigus, tai ir valysim. Nemokamai net į nosį neduoda.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių