Nusivylęs mokslų kokybe indas: rašau knygą apie Klaipėdos universitetą

Teisybę jis sako

Teisybę jis sako portretas
Gal kas žinote, kaip su juo susisiekti? Mielai padėčiau atnaujinti bylą, nes irgi turiu įrodymų ir esu lietuvė.... ten tikrai baisu, kaip negerbia niekas studentų ir tai ne pirmas atvejis. Grasina, o studijų pažangumą nuleidžia, kad galėtų pasakyti, kad nesimokė, o ištiestų, tai juk pažymius tai jie rašo ir parašyk 10 balų vertą, jie gi spec., nerašys tau tokio balo, kad teisme galėtų pasiskūsti studento nepažangumu... plius, jei tai diskriminacija, tai aišku, kad nerašys, juk rasistai, net savo tautiečiams...

miestiete

miestiete portretas
Šaunuolis indas, tikra šūdo kalvė tas KU. Atsilikę dėstymo metodai ir pavargę nuo gyvenimo dėatytojai. Čia tik aplinkinių rajonų jaunuoliai gali studijuoti, tą lygį tikrai ši mokslo įstaiga atitinka.

Rajesh Narendra

Rajesh Narendra portretas
Stupid litwins are barking on advertisement :D proper advertire is one of key goals in future book distribution compane.

Vytautas Purvapusnis

Vytautas Purvapusnis portretas
Tegul eina keliais atgailaudamas 10 ratų aplink Valdovų Chūtarka in Wilno! Ir te lietuviškai poterius išmoksta. Kipšas.

Liaukadija Lietuvaitytė Knygnešivičiauskienėnė

Liaukadija Lietuvaitytė Knygnešivičiauskienėnė portretas
Anglų kalbos mat užsigeidė. Tegu mokosi gražiausios ir seniausios šnektos pasaulyje. Nu ir kas, kad ta šnekta nieks netauzija apart nykstančios gentelės. Užtat kokia skanbi ir išraiškinga. Pajuodėlis, varyti jį lauk. Teisingsi vadas Kim Jong Unas daro kad neysileidžia visokių prašalaičių. Dalia visai suskydus buvo, nieko Šimonių Onytė padarys tvarką!

To Anonimas

To Anonimas portretas
Teisingai sakote - jeigu žmogus kvailas tai nepadės ir universiteto ar kolegijos suteiktas laipsnis. Bet. Kas liečia jus (nes baisiausiai giriates ir į kitus žmones priešingos nuomonės žiūrite iš aukšto, nacis kitaip sakant), tai jums net ne apie universitetus kalbėti pirmiausiai reikėtų, o apie vidurinę ar net pagrindę mokyklas. Esate beraštis, nekultūringas pienburnis dėl kurio turėtų būti gėda jūsų tėvams. O kas liečia šitą personą straipsnyje, tai tikiuosi, kad byla bus greitai išaiškinta ir šitas jaunuolis galės sėkmingai atgal grįžti į Indiją. Panašu, kad motyvas šiuo metu yra du: atgauti pinigus, ir likti Europos Sąjungos erdvėje.

Kaip amaras

Kaip amaras portretas
Vaikaitė mokosi Anglijoje, Traptautiniame universitete. Už bendrabučio kambarį moka beveik tūkstantį svarų. Nedejuoja, o šis "studentas", panorės atskiro kambariuko darmai, kuris ruošiasi rašyti knygą( įdomu, kokia kalba), tegul trinasi nuomojamame bute ir teisimuose. Vengti tokių 'trečiųjų šalių studentėlių reikia iš tolo... Amaras.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedos ,,universitetas,, zemesnio lygio negu profke. Ir kokio velnio ten stoja ir moka tokius pinigus. Jeigu debilas tai nepades jokie ,,universitetu diplomai,, Protingas zmogus ir be tokiu ,,diplomu,, puikiai dirba ir gyvena. Turiu 450 zmoniu, ne vieno liberasto ir tolerasto. Puikiai sutariam, gerai dirbam visi patenkinti - gerai uzdirba. Biznis labai gerai einasi ir be idiotisku universitetu. Susikiskit i subines savo ,,diplomus. Jeigu reikes - NUSIPIRKSIM. Laisva rinka.

Nori - daug pinigu

Nori - daug pinigu portretas
Indas viska buvo is anksto suplanaves, kol mokesi pretenziju ne buvo - tilejo. Kaip tik gavo diploma - viskas ne gerai. Dabar ji galima apkaltinti - reketavimu.

nuomonė

nuomonė portretas
Šiam Klaipėdos "universitetui" dar toli iki profkės lygio.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Pas mane irgi kairurie destytojai ir anksciau buvo dangstomi del ju seimos problemu, depresiju ar ko tai ir nebudavo paskaitose po menesi ir daugiau, net prisiskambint nagaledavai ir i namus nuvykus duru nedare, o kaip ir ka atsiskaityt? Tipo tavo reikalas. Ir dabar yra tokiu kurie dinge ir ner ju paskaitu, jiem visiskai neaktualu atsiliepti ir ateiti. Kad universitetas merdeja cia faktas.

brainwashed

brainwashed portretas
Hmmm. čia tu debilas ir šiukšlė. tipiškas LT šūdvabalis. Senai aišku, kad Klaipėdos univeras yra pinigų plovykla ir senbezdų karšinimo vieta. Malačius indas. Kiti LT kaimo liurbiai tik dėl diplomo mokosi.

Hmmm

Hmmm portretas
Ar nelaikys tą šiukšle vyt lauk iš Lietuvos

Absurdas

Absurdas portretas
Kokius dokumentus universitetas turi pateikti teismui?Gal keliu metu senumo destymo medziaga?Technologijos ne metais,bet menesiais eina i prieki,zinoma,ta medziaga,kuri tada buvo aktuali,dabar jau pasenusi.Tai kaip i tai paziures teismas?Ar remsis tu metu tendencijomis ar irodines,kad deste senai pasenusius dalykus.Juk dabar taip atrodys.

Tikrai keista

Tikrai keista portretas
Nesuprantu,kodel pretenzijas pradeda reiksti baige mokslus ir gave diplomus,o ne mokslo metu.Jei netenkina mokslo kokybe ,visada galima palikti universiteta ir stoti kitur.Ne kalejimas,is kur neina iseiti.Gal tiesiog tingi patys ko nors siekti,nori,kad jiems sukramtytu ir i burna idetu.Manau pats studentas taip pat turi dometis viskuo,diskutuot su destytoju,dometis pasaulio mokslo pasiekimais.O del knygos,tai galima teisti uz smeizta,juk palaikanciu atsiras vienas kitas.

rsr

rsr portretas
o dar dvigubos pilietybes kazkas prastumt sugalvojo...tai privarys naftininku is visu pasaulio pakampiu,tada galas lt bus!

rrr

rrr portretas
ko ji dar cia laiko toj lt,kas ji cia ileido...lai varo i anglija pas savo babaju...

To Klp

To Klp portretas
Turbut buvote aktyvus seminarose, vaziavote Erasmus, dalyvavote studentu sajungos veikloje, nenusirasinejote, skaitete pranesimus studentu moksliniuose konferencijose. Papasakote apie savo patirti:)

KLP

KLP portretas
Deja, bet to indo zodzius galiu patvirtinti savo patirtimi siame universitete :(

insideris

insideris portretas
nežinau šio atvejo detalių, bet puikiai žinau padėtį šiame universitete bei kai kuriuose pasaulio universitetuose ir galiu pasakyti, kad KU tikrai yra dėstytojų, kurie jokiu būdu neverti dėstytojo vardo. Menko intelekto ir t.t. Liūdna, bet taip yra.

to KLP

to KLP portretas
Tai jis ir jus zemai vertina:)

KLP

KLP portretas
Šaunuolis! Užsienio studentai objektyviai gali vertinti mūsų Universitetus kurie pasaulyje yra vertinami žemai ir tokie skundai Universitetui kelia kartelę

to nu joo

to nu joo portretas
Apibudink kas yra studiju kokybe???

Senis

Senis portretas
Tipiškas aferisto snukis.

Kiek dar toleruosit?

Kiek dar toleruosit? portretas
Šika ant Lietuvos visi, kas netingi! Juodsubiniai strojinti pradėjo!!! Don. Trampą tegu pastriošija...!

Raimonda

Raimonda portretas
Bijau ,bet gali būti ir daug tiesos tose pretenzijose.Kam priimti studentus iš kitų šalių jeigu neturime bazės.Ir nereikia jų lepinti .tegul mokosi taip,kad metų gale nereikėtų verkti dėl neįgytų žinių.

von lauk

von lauk   portretas
dar vieno murziaus reikia kad čia savo reikalavimus keltu

Aaaa

Aaaa portretas
Zefiras iš Ghost Busters:)

kauniete

kauniete portretas
O kokio velnio [tas velnias] jis trenkesi taip toli??? kad jam musu pedagogai ,atidare kvailio makaule , uz 4800 eur.u ishvirkshtu ziniu aukshtojo laipsnio diploma gauti??? ko reikejo taip ilgai cia "kirmyti"??kaip Vingiu Jonui???jis turejo is vykti tuoj pat [be ziniu]

Zao

Zao portretas
Varyti lauk tą indusą, jei buvo taip blogai, kodėl mokslų eigoje nereiškė pretenzijų, reiktų pamokyti džipsį ir reikalauti atlyginti pačiam teismines išlaidas. Sėkmės dėstytojams.

Anonimas

Anonimas portretas
Uzsinorejo atskiro kambario .o kokius jis turi Indijoj? Jei toks turtingas tai galejo nuomotis.Kauk is Lietuvos toki /

dar ne to sulauksit

dar ne to sulauksit portretas
prisileido į Lietuvą visokių pindų, tai dabar šokdina

grūsti lauk iš Lietuvos

grūsti lauk iš Lietuvos portretas
Jo teigimas kad jį mokė ne kokybiškai,tada tegu anuliuoja diplomą ir viso gero.O tai labai mandras nori susigrąžinti pinigus ir diplomą pasilikti ir dar Lietuvoje likti ir visus šokdinti,kas čia per įstatymai,kada baigsis tas keliaklupsčiavimas prieš užsieniečius.

Vytautas

Vytautas portretas
Visų pirma - atimti tokiam studentui magistro studijų diplomą, o po to - keliu į šikną ir tegu mauna iš kur atvažiavęs. Tegu studijuoja tėvynėje, jei čia netinka...

Buvusi studentė

Buvusi studentė portretas
Universiteto dėstytojai yra puikūs, bet kaip ir visur, pasitaiko keli ne kokie. Tačiau tai mažuma. Mano atveju buvo dvi moteriškės dėstytojos, kurios be reikalo trūnija universiteto kabinete užimant ten plotą.... Buvo net skandalas dėl jų sustabdytas, bet čia jau viskas buvo... Jos yra tikra universiteto gėda. Įdomu, gal ir indui "dėstė"? Tokiu atveju gerai, bet būtų gaila, jeigu nukentėtų profesionalai.

Buvusi studentė

Buvusi studentė portretas
Dabar supratau, kodėl mūsų profesorė nežinojo ką daryti su kitataute tamsios rasės studente, kuri siekė magistro laipsnio, bet negebėjo net kelių sakinių darbo parašyti. Dėstytoja negalėjo jos nepraleisti, nes ją pačią tada atleis iš pareigų. Todėl kad kitataučius privalo gerbti. O ta kitatautė verkia, prašo diplomo ir grasina tarptautiniu skandalu. Dėstytoja puikiai kalba angliškai, stažavosi JAV ir kitur. Bet toks atvejis yra baisus. Koks specialistas bus su taip gautu diplomu? Gerbiama dėstytoja buvo pričiupusi ir keletą lietuvių studentų perkančius darbus, tačiau turėjo juos praleisti, nes jie skųsis rektoriui ir apkaltina pačius dėstytojus... Tai yra didžiausia gėda. O anglų kalba specialistams neturi būti privaloma. Tam yra sinchroninis vertimas. Juk kurčnebyliams yra kviečiami į universitetą versti į kurčiųjų kalbą. Dėstytojas turi būti laisvai kalbantis savo gimtąja kalba, tik tada bus kokybiškas dėstymas. O šiuo atveju pats studentas turėtų įrodyti ir savo gebėjimus reikalingu

Šoke

Šoke portretas
Indas padabė į teismą universitetą. O universiteto dėstytojai atsisako teismui pateikti dokumentus pagal kokią programą mokė indą ir visą grupę. Jei indas išloš tai ir visa ta grupė išloš 100% o apie kitas grupes dar klausimas. Dėstytojai net internetinių nuorodų nepateikė o ir tai yra mėgėjiškas mokytojavimas.

Aha, užsimanė-

Aha, užsimanė- portretas
“Neliečiamųjų” kastos atstovas, vietos neranda Indijoj, tai cia draskos. Pabandytų tai savo tėvynėj, tai greit butų patvarkytas, nudvėsusiu karviu oda jam tik lupti ir neburnoti.

Babajus

Babajus portretas
Nekvailas , islos byla!

Gerai

Gerai portretas
Taip, jeigu destytojas, kaip rasoma, nekalba angliskai, tai kodel priima pagal sia Erazmus programa studentus? Labai gerai, atsirado nekvailas, parodys sios prof-kes lygi, apie kuri kalbama pasnibzdomis.

Nu joo

Nu joo portretas
Tokiu atveju puse aukstuju mokyklu turetu grazinti pinigus uz studijas. Nesupratau ir nesuprasiu ko cia erasmusai plaukia srautais, nes studiju kokybe labai prasta. Klaipedoj tai tikrai.

Anonimas

Anonimas portretas
Induse, ispi.sk tuos taip vad. Klaipedos ,,universiteto,, liberastus-tolerastus.

tomas

tomas portretas
Žemiau plintuso: nesugebėjo pateikti prašomų dokumentų.Visas teismo išlaidas turėtų padengti tie žiopliai, kurie nepasvargino paruošti ir pateikti dokumentus, Iš pateiktos medžiagos peršasi išvada, kad KU nėra U, o tik nesubrendėlių grupuotė.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Tik vykit lauk jį, sugalvos mat pasipinigauti, kodėl nesiskundė, kai mokėsi, o dabar ..... Vykit lauk.

spirkit lauk

spirkit lauk portretas
Kas čia dabar per cirkai? Mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas. Nereikėjo kreipti į jį dėmesio ir duoti vizos, dabar tokių daugiau atsiras.

.

. portretas
kaip buvęs studentas, turiu pripažinti, kad bičas ko gero ne iš piršto laužia

Anonimas

Anonimas portretas
Jau ape ta juoda bezdzione jau rasete zurnalistai jau neturite ape ka rasiti?:-)

manau , net velnias pragare

manau , net velnias pragare portretas
geriau atrodo .....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių