„Grigeo Klaipėda“ byla: įtarimai – buvusiam direktoriui, dviem darbuotojams ir įmonei

ALGIRDAS

ALGIRDAS portretas
SODINKIT GENTVILA PASKUI SKILSBET NE NUO TO GALO .KAIMIECIAI PALIEKA KALTI.KLAIPEDOJE KALTI NETUTEISIAMI.

deinis

deinis portretas
Ilai galvojau kas tas grigeo o pasirodo CBK ,kaskas siule nubausti ta kombinata ,bet juk tai nukentes dirbantieji ,valstybes izdas , gal reiketu biski papleksnoti per uzpakali kurie zinojo isakinejo sukineti tas sklendes o nebausti valytoja ,kuri neturejo zalio supratimo apie virsininku afioras ,juk zuvu neprikelsi o tie meldai atsigaus jei neters daugiau

Nei etikos, nei moralės

Nei etikos, nei moralės portretas
Šioje istorijoje labai išryškėjo vienas verslo bruožas, kuris būdingas ne tik Grigeo. Deja, toks jau yra tas "nacionalinis" verslas - įžūlus maksimalios naudos išspaudimas bet kokia sąskaita, tarsi turimi žmogiškieji ar gamtiniai ištekliai būtų begaliniai. Pasekmės nerūpi, už jas tegul moka varguoliai.

Kodėl

Kodėl portretas
nei viena valytoja neapkaltinta nevalytų nuotekų išleidimu į Kuršių marias?

Danutė

Danutė portretas
Nepiskit proto. Prokurorai. SYKALIAI žurnalistai.

nuomone

nuomone portretas
cia kaip toj mislej ,dvi sesutes per kalneli nesueina ,Klaipedos ir Grigeo VAMZDIS ,GALI TARNAUTI SESEM

galimai

galimai portretas
idomu kas pelna pasidalino ,paleistu nevalytu nuoteku,negi Pangonis nezinojo ,kad pinigu yra per daug ,matyt pats neeme tu pinigu ,o isdalino konservatoriu ir liberalu partijoms

tam RK

tam RK portretas
Nereikia skleisti sąmokslo teorijų. Tokios teorijos dažniausiai naudojamos dėmesio nukreipimui ir iš to sekančioms nereikalingoms diskusijoms.

Saulius

Saulius portretas
Įdomu viena,- kiek dešimtmečių turi praeiti, kad gamta apsivalys nuo viso to brudo, kuri išpylė Grigeo į marias? nusikaltėliai turi būti nubausti. Gyventojams turu būti kompensuota padaryta žala sveikatai, kurie uostė tą brudą, valgė sugautą žuvį, maudėsi užterštame vandenyje.

RK.

RK. portretas
Ačiū už klausimą, jis leido man pagalvoti. Mane paprastai užkabina temos, kuriose yra melas ir manipuliavimas žmonėmis. Rašymas man padeda sudėlioti savo mintis ir susiformuoti savo nuomonę - tam reikalinga diskusija, faktų paieška, jų analizė. Šioje byloje labai daug neaiškumų. Keista detalė - aplinkos ministro pareiškimas, kad jau prieš pusę metų žinojo apie teršimą. Tuo tarpu prokurorai pateikė įtarimą tik vienam operatoriui - reiškia jie neturi duomenų apie ilgą laiką vykdytą neteisėtą veiklą. Kitas faktas - prokuratūra po visų Klaipėdos mero pastangų tik rugsėjo pabaigoje buvo priversta pradėti tyrimą. Taigi prieš pusę metų aplinkos ministras negalėjo turėti duomenų iš prokurorų. Bet turėjo. Kas jį informavo? Kodėl? Ką ministras darė su šia informacija? Klausimai, klausimai, klausimai....

klp

klp portretas
bausmes rimtos tik kazin ar nors vienam is ju bus pritaikytos.... 5mln idomu kaip isskaiciuos tos milijonus??? 5-6 metai kalejimo - jokina tie prokurorai, o vat kad likviduotu imone tai butu isties gerai

tam RK

tam RK portretas
Tamstai patinka diskutuoti apie vamzdžius, bet ne apie teršalus. O aš nematau skirtumo pro kokį vamzdį paslėptą ar nepaslėptą tekėjo teršalai.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje direktoriai ir burzujai NEKALTI. Kaltas santechnikas kuris prisisproges sukinejo kraniukus ir valytoja kuri stovejo ant zekso. arba PUTINAS ir RUSAI puolaaaaaa.

to RK

to RK portretas
klausimas.. kodel taip rupi si tema?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ponai, Grigeo Klaipėda yra ant marių kranto. Kam būtų tiesę ilgiausią slaptą vamzdį iš Dumpių, jei galėjo tokį įtaisyti pas save ir brudą pilti tiesiai į marias? Aišku, kad Dumpiuose naudojo visiškai legalų avarinį vamzdį, ir teršalai išplaukdavo Klaipėdos vandens nuotekų vamzdžiu. Keista, kaip Klaipėdos vanduo, jo siurblines aptarnaujantys nieko nematė ir neužuodė!

MAUZERIS

MAUZERIS portretas
PER ILGAI TRAUKE? NUOTEKOS PROKURATUROJE.!?

operatorius

operatorius portretas
Turbut turejo daugiausia naudos is viso sito,o kiti siaip sau,nieko nezinojo

RK.

RK. portretas
Stebėjau prokurorės pasisakymą per TV - ji aiškiai pasakė, jog niekada nėra teigusi, jog nuotėkos buvo išleidžiamos nelegaliu, paslėptu vamzdžiu. Taigi arba prokurorai jau traukiasi, arba žiniasklaida nuo pat pradžių skleidė melą. Nelegalaus, paslėpto vamzdžio nebuvo.

Anonimas

Anonimas portretas
KO negali LIETUVOS PROKUKORAI TA GALI KLAIPĖDOS PROKURORAI PASODINTI GENTVILAS, TARASKEVICIAUS, GRUBLIAUSKAS. MAKUNAS. GRIGEO SU ATSISKAITYDAVO. NESUPRANTU KĄ GIEDA PROKURORAI. GĖDA PROKURORAMS.NESIRODIKIT VIEŠUMOJE.

Kl

Kl portretas
Apmaudu, kad visas kartis nori sukrauti paprastiems darbuotojams kurie tiesiog vykdo direktoriaus nurodymus

.....

..... portretas
Tomas Eikinas toks įžūlus gaidžiukas., kalba taip tarsi prokurorai būtų vaikų darželio auklėtiniai..

Tata

Tata portretas
Tai o šeimininkas tos vonizmos ne prie ko?tai aš tersiu kaimina butą ir būsiu ne prie ko?juk mane į gabalus sudraskis tas kaiminas,o čia ne prie ko! Dvigubai standartai! Šeimininkas turi žinoti viską apie savo turtą ,jio saugoti,pagal galimybes apdrausti ir atitinkamai atsakyti pagal LT įstatymus.

Itarus

Itarus portretas
Tai pries 2013 birzeli ir po praeitu metu geguzes menesio gamta ir zmones nebuvo nuodijami ar kaip?

nuomonė

nuomonė portretas
Kaltininkas yra tas, kuris gavo tiesioginę naudą (pelną) iš to, kad nemokėjo už teršalų valymą - per metus maždaug apie 1 milj.eur. O vykdytojus reikia teisti už paklusnumą kaltininkui.

Taigi

Taigi portretas
Grįžtam prie Grigeo. Žiūrėkite PressJazz TV, ,,Firmą Grigeo" siūloma nacionalizuoti "

KLP

KLP portretas
kazkaip abejoju, kad buvusi vadova imanoma nuteisti, jei tuo metu nebuvo nustatyta pazeidimo, nebent uz kokius kitus smulkius pazeidimus skirs koki 5000 € bauda is viskas

Hana

Hana portretas
Jis liepė jie daro ,seimą maitinti reikia ,vadovai kalti ,o ne darbuotojai

Juokas

Juokas portretas
Nukentės valytojai hahahaaa
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių