Įtarimai dėl smarvės Klaipėdoje nepasitvirtino

X

X portretas
Jei pazeidimu nerandat, nereiskia, kad ju nera, tiesiog nemokat (nenorit) laiku ir tinkamai reaguoti. Ne kiekviena diena gi smarve pasiekia Mogiliovo ir Laukininku rajonus. Vadinasi ir tirti reikia tada, kai smirdi.

Gytis

Gytis portretas
Myza zmonems ant galvos ir tikina kad tai tik lietus... Taip ir zinojau kad taip bus...

Seimas

Seimas portretas
Kvapai yra toks dalykas, kad jie nepsiduoda objektyviam tyrimui, vieniems smarvė, kitiems kvepas. Meras, jo savivaldybė, higienos centras vienos nuomonės, dalis miestiečių kitos nuomonės. Šiuo atveju reikia arbitro. Kvapų mėginius turėtų ištirti seimas.

>> mogiliovas

>> mogiliovas portretas
koki atlygį turi gauti nuodytojas, kad tai darytų ir tylėtų. Kokia nuodytojo ir jo gimines Karma nuodijant zmones

mogiliovas

mogiliovas portretas
Ponai issiaiskinkit ,kuris is LEZO imones darbininku naktimis atsuka sklendes ir isleidzia chemines oro sankaupas, nuo kurios naktimis ir dienomis vemia vaikai, serga suauge tevai. Nebeimanoma gyventi.Tyrimas nesibaige, zmones budi.

Cassidy44

Cassidy44 portretas
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. . Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

gyventoja

gyventoja portretas
Jei jau nustatyta, kad nesmirdi, tai nenugincijamai kvepia nekompetencija ir korupcija. Kyla klausimas, kaip vienu metu gali smirdeti ir Ketvergiuose ir Klaipedos pietiniame r. Juk priklauso nuo vejo krypties. Kaminu aukstis irgi ne paskutineje vietoje...Todel apsauginese zonose nukrypimai nuo normu ir nenustatomi

nebesvaikit gal

nebesvaikit gal portretas
jojo strazbura, trumpui dar pasiskuskit.

kantrus zmones

kantrus zmones portretas
sakyciau ciniskai tyciojasi is zmoniu. Kantrus padaras tas Lietuvis.

AnnWendt75

AnnWendt75 portretas
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. . Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
tai ko tylite, jeigu iš Jūsų tyčiojasi? Rašykit į Strasbūrą, į Vilnių. Skūstis reikia, o ne komentaruose verkšlenti.

Geras

Geras portretas
Yra pirkti oro kokybės detektorių ,kvapų testeri kainuoja pagal jūsų nors,psmatuokit padarykite foto ir į teismą Klaipėdos dudoriu,o jus Pakistan Ka nors ,kad išsaugotų save ir bus aišku kas kaltas

:)

:) portretas
čia kaip sako RK , matyt "miesto nekentėjus" kankina haliucinacijos :) Niu , o meras ką ? Kam jam svaigstantys miestiečiai , kurie jį išrinko , gal todėl ir nori prijungti slengius , nes tai tikrai "myli miestą ' nori prisijungti ir kvapų problemos nebus ? :)

gerai kad paaiškino

gerai kad paaiškino portretas
trečdalis (o gal ir daugiau) miesto gyventojų kankina haliucinacijos. kažkokie šižofrenikai. einu gydytis..

Anonimas

Anonimas portretas
gal prades dalint oro aerozolius???

Nusikalstamas aplaidumas

Nusikalstamas aplaidumas portretas
Matyt kol Klaipėdos aplinkos apsaugos departamento direktoriui, miesto merui, susirinkusiai minia nepradės daužyti kabineto langų, tol nepajudins savo riebių pasturgaliu.

Jų principas

Jų principas portretas
Daug kartų pakartotas melas virsta tiesa.

Imituoja darbą

Imituoja darbą portretas
Tikrina darbo valandom, smarvė sklinda vėlai vakarais ir naktį, bet kas tau naktį matuos ne darbo metas gi. Šiltuoju metu laiku smarvė intensyviausiai.

Laima

Laima portretas
Vakar 21.15 išėjau į balkoną, blin tokią šudų smarvę užnešė. Gyvenu prie Bigo. Ir tai būna dažnai.

RR

RR portretas
Bijau kad Klaipėdoje įsiveis radikalai. Čia yra tendencija. Kai vyksta tokie reikalai mieste, kai žmonės jau buriasi dėl smarvės (ar teršalų, triukšmo), o jiems vis sako, kad normos ribose arba kad negali būti, tai atsiranda kraštutiniai dešinieji arba kairieji.

Smardintojai gerai užmokėjo

Smardintojai gerai užmokėjo portretas
O tai iš kur smarvė Klaipėdos pietinėje dalyje?dar pasakykit ,kad žmonės durniai ir išsigalvoja.Smardintojai gerai užmokėjo,todėl ir kvepia valdininkams,o gyventojams smirdi.

Davai visi į mitingą.

Davai visi į mitingą. portretas
17d.Atgimimo a.11val.

Audrius

Audrius portretas
Kai vejas pucia is pietryciu ir dvokas ateina i miesto pietine dali.

ne tik

ne tik portretas
Gručeikiai, Toleikiai, Ketvergiai, bet ir iki Šernų kaimo smarvė ,,atklysta"

Ot ir smirdėjo.

Ot ir smirdėjo. portretas
Vakar vėlai naktį. Simonaitytės-Laukininkų- Vyturio g.rajone

Anonimas

Anonimas portretas
reikalaukit ,vienykites,nepasiduokit ar norit ,kad vaikai po kurio laiko veziu sirgtu Tegu ta tyreja ateina irr prie visu akiu tiria,kai paskambinsit,kad smirda Mera atsiveskit,ko ten po odesas laksto,tegul miestieciais rupinas

SMARVE

SMARVE portretas
Smirda Mogiliovo gatveje pastoviai. Ypac naktimis ir paryciui... ir per iseigines dienas... O matavimai vyksta dienos metu. Lapkricio 6diena vyko tarsos matavimai Minijos gatveje...Todel tokie ir rezultatai ,viskas isjungta... paleisim nakti...

klp

klp portretas
nebeisivaizduoju, kaip turi tada smirdėti, kad nieko tarnybos neranda o žmonės vemia nuo smarvės. sumontuokit ir palikit tyrimų įrangą pusmečiui ir tada darykit tokias išvadas. O dabar prieš mėnesį prasinešė kad tirs, ir dar tikisi objektyvių rezultatų. Naivu arba buvo panaudoti "super geri" įrangos filtrai.

Dainius Kazragys

Dainius Kazragys portretas
Manau kazkam gerai pamoketa,todel niekas nieko ir neras

Ramus

Ramus portretas
Gal aplinkosaugininkams reikia iskviesti vaiku teises? Jums yra kilusi reali gresme nuo miestieciu uz neadekvatu elgesi su gyventojais.

Vietinis

Vietinis portretas
neapsikenčkau komentarų, išėjau ką tik į kiemą ir tikrai SMIRDA.....

hmmmmm

hmmmmm portretas
nerandu ataskaitu... matavimai matavimais, negi galvojate kad pus Klaipedos miesto gyventojo kvailiai..

r

r portretas
Liepu g. nepasiekia - reiskia Klaipedos nepasiekia.

hara

hara portretas
Laikas skustis i tarptautinius teismus. Vietiniai is zmoniu tyciojasi.

INTERNETE

INTERNETE portretas
Galima registruoti smarve.Ziurekite svetaine SMARVE.BANDUZIZIAI.ORG

Vėl žurnalisto fantazijos

Vėl žurnalisto fantazijos portretas
Jau buvo straipsnis,kad smarvės šaltiniai pasitvirtino, tačiau smarvė neviršija leistinos normos Žmogus užuodžia kvapą esant 1 vienetui, o maksimali norma 8 vienetai. Tai įsivaizduokit kokia smarvė turi būt, kad viršytų leistiną normą. Tad toliau kvėpuosit ir kaifuosit nuo visokių aromatų.

T

T portretas
Naujakiemi nieko neuzuodziu..seniau buvo mesos kombinatas tai jo budavo.. dabar nieko

paziuresim kas remia vagis ir aferistus Lietuvoje

paziuresim kas remia vagis ir aferistus Lietuvoje portretas
Vakaru Europa veza i Klaipeda utilizuoti nuodingas atliekas. Jus lietuviai jiems esat treciarusiai gyvuliai. Tikriems patriotams vakaru Europos sudas NESMIRDI. Smirdti tiktai sovietikams, Kremliaus ir Rusijos agentams. Visi zino kas vagia is Lietuvos milijardus, bet oficialiai kysiu ir vagiu NERA. NEPATENKINTI, - nezdinkites is Lietuvos. Jeigu tiki kad valdzia meluoja kad nesmirdi - spausk ZALIA. Jeigu tiki kad valdzia sako viskas gerai ir smarves Klaipedoje nera - spausk RAUDONA.

R.

R. portretas
Nepasitvirtino, Nepasitvirtino,-- bet SMIRDI !! Gal kažkas kažką kai kam, ir NEBESMIRDI . O kodėl ne, LIETUVOJE tai įprasta.

oi-oi ai-ai...

oi-oi ai-ai... portretas
o gal tikrai nesmirda?

To dar nebuvo

To dar nebuvo portretas
tiesiog gėda skaityt. Įdomu, kodėl, pvz., vakar paryčiais (apie 3.30 ryto), teko keltis ir uždaryti orlaides Smiltelės g.???? Nei atsakomybės prieš savo miesto piliečius, nei sąžinės....

Tele

Tele portretas
Ar ilgai busim paklusnus ,nesmirda jei mes jau gyvendami prie Baltijos ziedo kartais jauciame kvapus ,geda geda geda ,reikia visus metus tirti is kur kvapai nieko nesakius kad tai tyrimas gal tada .......geda geda geda nebalsuosiu uz esama valdzia .....

alio , ponia Šlepetiene ,

alio , ponia Šlepetiene , portretas
darykite tyrimus visus metus , gal tada ir smarvės pietiniuose rajonuose bus mažiau :) Tikrai kelias savaites buvo aprimę , tik vieną savaitgalio rytą dvoktelėjo .....Mano galva , tokie pasisakymai - nepasiekia pietinių rajonų , gyventojus tik pykdo ...nes kvapai buvo ir buvo stiprūs .

Regina

Regina portretas
Ponia, Šlepetiene atvykit į pietinę dali nors vieną vakarą, gal tada bus aišku ar dvokia, ar ne? Absurdas,kur mes gyvename?

dvokutis

dvokutis portretas
jau koks geras mėnuo, jokios smarvės nesijautė - na, galvoju, susitvarkė. bet ne, pasirodo vyko tyrimas. Nu baigėsi tyrimas, tai toliau vėl gyvensime dvokutyje.

Anonimas

Anonimas portretas
Apsurdas grynas ir pasityčiojimas iš gyventojų... tai visas rajonas apsimetinėjo, kad smirda taip, kad net pykino? išties ir iki šių dienų ta smarvė tvyro, tik gal mažiau nes orai atšalo ir langai uždaryti... o iš esmės kaip smirdėjo taip ir smirda... Linkiu visiem tirėjam ir tiem kurie atsakingi už t ą smarvę, kad ir juos pasiektu, pajaustu kaip tai "malonu"

Geras

Geras portretas
Tai ,kad slepetiene tikrą šlepetė,ji jau kyšius pasiėmė susirinko taip kad..... O jai ant kaimo žmonių nusiskuto ,o kadangi miesto pasiekti neturėtų tai reiškia ,kad jūs visi debilai be uoslės su norais verslą sunaikinti ,nevarkit tiesiu taikymu į Briuselį matysite ,kaip atbėgs ir sakys ko jūs nesaket ,gi galima susitarti

Slykstines apgavikai

Slykstines apgavikai portretas
Su pistas sudinas miestas atsikrausciau nusipirkau buta mogiliove velniop parduosiu dar tokio apiileidusio miesto lietuvoj nerasi. Tokios slykscios smarves kaip gyvas niekur nerasi. Kas ten per zmogenai sedi valdzioj jie is kosmoso nukrite . Gaila kad nelikom prie vokieciu memelio tokio sudo vokietyjoj tikrai nebutu.

lk

lk portretas
net nežinojau, kad dauguma pietinės miesto dalies gyventojų kankina haliucinacijos- užuodžia kažkokius kvapus, kurių nei valdininkai nei tyrėjai neužuodža. Ką gi teks užsukti pas gydytoją, gal ir man tie kvapai tik vaidenasi (bet ant tiek realūs)

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kitas valdžios žingsnis bus bylos pietinės dalies gyventojams už garbingų įmonių apšmeižimą.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Jei vėl užuosite smarvę, žinokit, kad tai - tik įtarimai. Skųstis neverta, nes įtarimai nepasitvirtins.

Makas

Makas portretas
Kita karta nebuna kuo kvepuot, griauzia akis... Nepasitvirtino... Prisizaisit...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių