J. Neverovičius apie „Grigeo Klaipėda“ taršos skandalą: gamtai padaryta žala turi būti atlyginta

Anonimas

Anonimas portretas
Ir Makuna su Grubliausku prikabinkit. Neimanoma kad jie nezinojo apie toki teroro akta. Ir turetu atlyginti zala visiems Klaipedos gyventojams. Pavizdziui pastatyti mokykla. O Grubliauska nusalinti, pareiskus itarimus.

TV pagalba

TV pagalba portretas
Zodziai ir nuomones nevisada sutampa su teismo sprendimu. O zala atlyginama pagal teismo nutarti, ne pagal ministro nuomone....

Kęstas

Kęstas portretas
Mūsų verslininkai nesiskaito nei su gamta, nei su žmonėmis. „Atsakovai („Vlantana Norway“ ir generalinis direktorius Vladas Stončius jaunesnysis, red. pastaba) šiurkščiai piktnaudžiavo pažeidžiama ieškovų pozicija ir ilgą laiką sistemingai pažeidinėjo pagrindines darbuotojų teises. Iš viso to matyti plačiai paplitęs socialinis dempingas.“ Ieškovams atstovaujanti įmonė aprašo „aiškiai baime paremtą režimą“, kai darbuotojams buvo daromas spaudimas, jais buvo manipuliuojama. Vairuotojai tvirtina turėję prieš įdarbinimą pasirašyti prašymą atleisti iš darbo savo noru, bet be datos. Prašymai buvo parengti norvegų kalba – kalba, kurios nė vienas vairuotojas nemokėjo ar nesuprato. Jų nuomone, jiems taip pat buvo daromas spaudimas laužyti vairavimo ir poilsio laikotarpių taisykles. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

pritariu

pritariu portretas
ir papildau: didžiausią žalą padarė narkašiukų nukaliošintos .alytės, peraugusios iki beveik 2 metrų, iki 18 metų nudėvėtos iki metamo sąvartynan skuduro visų pro šalį praeinančių kareivių ties Jaunimo sodu, pigios ir niekieno nevertintos, tačiau vis viena gimdžiusios mankurtus net nuo atsilikusio vystymosi narkomanų, kurie 18 metų būdami tebuvo 11-12 metų fizinio ir psichinio išsivystymo vaiko lygio, prievartavusios nugirdytus pusčiukčias, veisusios nevykelius, kurių nepajėgė išlaikyti savo darbu, reketavusios visuomenę ir vaidinusios "mamas", o išties nusivadalojusias iki tiek, kad be patarnaujančių žmonių nesugebėdavo net snarglių nusivalyti ar nusituštinti tvarkingai išvietėje... Vilniuje tokios atmatos toleruojamos, išstato kibiro dydžio snukius susigumbavusius nuo prastos kokybės botokso, įsikandusios į kreivas žiaunas buketą plastmasinių nutriušusių jurginų, išstačiusios nudžiūvusias kojikes ir plokščius kaip aerodromas pasturgalius - taip, gamta ir ypač visuomene užterštos.

Medici

Medici portretas
Jei tai butu paraleline visata - imone butu uzdaryta. Visa valdyba ir atsakingas personalas ilgam sestu uz grotu. Kartu sestu Vandenu direktorius, Aplinkos apsaugos direktorius, Savivaldybes atsakingi asmenys, nes visi zinojo apie vandens nuodijima.Mariose tragiskai sumazejo zuvies, po maudyniu juroje vaikams prasidejo alergijos. Apnuodyta vandeni gere visas miestas. Jei isigilinti - tai labai rimtas nusikaltimas. Na bet tai ne paraleline visata- ane prokuratoriai?

Buras

Buras portretas
Toks nusikaltimas turetu buti prilyginamas teroristiniam aktui, letam Lietuvos gyventoju nuodijimui. Tai kokia cia zala ir kalte nustatyti, daug tarnybu turetu padirbeti. "Iesmininko" nubaudimu cia neatsipirksi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių