Jūra – vartai į laisvę

to -"RUSU TAUTU KALEJIME"

to -"RUSU TAUTU KALEJIME" portretas
-Be to buvo specialus KGB nurodymas ,daugiau kaip trecdalio neskirti lietuviu i igulas ,taip vadinamos troikos ,kuriose vienas budavo stukacius... Tai kad(tais sovietu laikais) lietuviaj ir buvo -pirmi stukacaj! Ir bego pas "savo"- "zompalita"(pompalita) !! O, tas-Pompalitas- irgi buvo - lietuvis su pravarde "Pinocetas" nes jis seki visus moriakus, kurie grizta .. nelabaj blajvi.. TAI TAIP ir BUVO "soveitu laikais'

RUSU TAUTU KALEJIME

RUSU TAUTU KALEJIME portretas
buvo is biudzeto buvo skiriami diziuliai pinigai pasienio kariuomenei ir vidaus kariuomenei ,neskaitant KGB ir GRU,kad nei pele neprasmuktu pro siena.Kiekviename laive buvo etatinis KGB darbuotojas komisaras -politrukas -zampolitas.Neskaitant kgb informatoriu ,kuriu skaicius buvo ivairus priklausomai nuo igulos nariu skaiciaus ir pas matrosus , ir pas motoristus, ir vadu tarpe, ir net pas virejus ir padavejus.O kiekviena laiva ir jo igula priziuredavo priskirtas is saugumo specialus karininkas.Nekalbant apie charakteristikas ir anketas ,kur buvo tevai karo metu ,ir kur yra gimines ,ar nebuvo Sibire.Ir jeigu buvo gimines isvezti i lagerius i jura vizos neduodavo.Be to buvo specialus KGB nurodymas ,daugiau kaip trecdalio neskirti lietuviu i igulas ,taip vadinamos troikos ,kuriose vienas budavo stukacius.Pompolitai rasydavo apie jureivius specialias charakteristikas viena tradicine ,kita i KGB ir t.t.Zodziu is rojaus ,kabutese pabegti buvo sunku ,bet imanoma.

...

... portretas
Kažkodėl niekada nenorėjau bėgti nei nuo savo šeimos, nei iš Lietuvos... Nors augau gan skurdžiai, visą gyvenimą dirbau, vaikus auginau, jokių didelių gėrybių niekada nemačiau. Matyt, kažkas negerai buvo jų šeimose, kad norėjo bėgti iš savo tėviškės, kad nevertino nei savo artimųjų, nei savo namų...

O šiaip

O šiaip portretas
normalios žmones niekur nebego,begdavo tik žiurkes. Lietuva jau savarakinška 30 metu, ir per ta laikotarpi pabego ne 36, o milijonas žmoniu. Štai kur šuo pakastas :)

Anonimas

Anonimas portretas
bearkliai muzykai :DDD stipriai, labai stipriai :DDD

Nu jo

Nu jo portretas
10 didvyriu pabego o del ju tukstančiai nebegalejo eiti i jura ar tureti normaliu pareigu. Apie ju šeimas iš viso patyliu. I taip Klaipeda buvo vaduota nes kažkoks SMETONA ja ATIDAVE. Kaimečiai gavo galimybe tapti jureiviais o be "ruso" kaip buvo ir liktu utelem apeje bearkliai mužykai.

>tam Vargšai Melagiui

>tam Vargšai Melagiui portretas
IŠ LT VIKIPEDIJOS: 1970 m. spalio 15 d. kartu su penkiolikmečiu sūnum Algirdu užgrobė Aeroflot lėktuvą An-24, skridusį maršrutu Batumis-Suchumis. Lėktuve skrido 46 keleiviai. Nupjautvamzdžiu šautuvu nušovė stiuardesę Nadeždą Kurčenko, sužeidė pilotą, šturmaną bei vieną keleivį ir privertė nutupdyti lėktuvą Turkijos mieste Trabzone.

Anonimas

Anonimas portretas
Jūra – vartai į laisvę. tai aliuzija į šias dienas. Jokios sienos neuždarytos. Į Lietuvą plaukia šimtai žmonių.

Antanas

Antanas portretas
Patriotizmas, paskutinė niekšų prieglauda. Samuelis Džonsonas.Patriotizmo, neegzistuoja iš esmės, yra žmonės kurie tuo naudojasi ir pinigai , pinigai, pinigai. Ir dar yra įdiotai, kurie vietoj smegenų turi dvi dėžutės vatos.

>tam Vargšai.

>tam Vargšai. portretas
Asilo kepure,nuo kada lektuvo užgrobimas su ginklu prilygsta didvyriškumu,o ne terorizmui? Pasidomek,kas jos laukia nors ir toje pačioje Amerikoje už tokius darbelius.

Jonas

Jonas portretas
Visais laikais ir visų kraštų žmonės palikdavo savo tėvynę.JAV taip pat vien iš pabėgėlių susikūrė - iš tų ,kurių laukė kalėjimas tėvynėje,dėl relyginių įsitikinimų,bėgusių nuo šeimos,bananų ieškančių,nuotykių ieškotojų ir tokių pat kaip dabar paliekančių savo gimtus kraštus.O seimūno krapštymasis istorijos mėšlyne - tai dar vienas politikavimo pavyzdys.Tegul geriau šis seimūnas pasidalina patirtimi kaip sugebėjo suvilioti jam į dukras tinkančią merginą.O gal ir jis atras savo laisvės vartus kada nors....

Irma

Irma portretas
Nesuprantu kokie jie didvyriai. bėgo iš tėvynės palikę artimuosius gal už skanesnę dešrą ir paskui vėl galvoję apie tėvynę artimuosius ar jie surado ten laimę vieni...

Justas

Justas portretas
Ar Lietuvoje yra normaliu dydvyriu ar tik tokie kuri tik bėga ir nužudo . Nėra apie ką rašyti ???

Pranas

Pranas portretas
Kodėl vaduotoją, rašote kabutėse, gal ne taip buvo?

Draąsuoliai

Draąsuoliai portretas
Labai geras straipsnis, neteko girdėti, kad tiek jaunų,jaunu! tėvynainių buvo drąsuolių, sugebėjusių sukurti planus pabėgti, daugiausia visi nuleistomis galvelėmis dundejo Sibirėn gyvuliniuose vagonuose, o ju seimos nariai- žalieji, kaip buvo vadinami dėl kurių kaltės seneliai buvo tremiami, tupėjo krūmuose. Neteko girdėti nei vieno traukinio , bent pabandymo išlaisvinti, ar bent mėginimo....o cia jaunuoliai, Pagarba.

ir

ir portretas
kiek dar pabegs

Antanui

Antanui portretas
Taip, žmonės šiais laikais emigruoja. O jeigu sienos būtų atidarytos tarybiniais laikais, kiek žmonių būtų išvažiavę į Vakarus?

tam Vargšai.

tam Vargšai. portretas
Stiuardesę Kurčenko buvo nušauta iš PM pistoleto, kurį turėjo tik lėktuvo vadas.Brazinkai buvo ginkluoti medžiokliniu nupjautvamzdžiu.Tai tiek žinių fufaikiniams.

Vargšai

Vargšai portretas
Jus apie ką ? Apie dydvyrius ?? Priminkite dar apie Brazinskio šeima sūnų ir tėvą kurie dėl “laisvės” nužudė Žmogų ir pabėgo !!!

Bailiai

Bailiai portretas
Didvyriai, tai jų šeimos nariai ir artimieji, kurie atlaikė visą naštą, bet nepalūžo ir nieko nebijojo.

ei ei, anton, justinovič

ei ei, anton, justinovič portretas
tai kas gi čia politiKOJA, gal jūs patys stribvaikiai? Jei pabėgo dabar pusantro milijono, tai kas gi jų ieško, kas gi juos nuteisė už akių, šituos bėglius?. Ar toliau sau seneliai- stribeliai pasakas sekate vieni kitiems? :)))

Justas

Justas portretas
Užsakytas politikotas straipsnis . Ne laiku ponai !!!! Bėga iš nepriklausomybę gavęs Lietuva , ir pabėgo apie 1, 5 mil . Lietuvos žmonių.

Kai

Kai portretas
Raso istorija kgb slaptintojai teisybes nėra.ju padakom seneliai ir darželinukai gal tiki

Antanas

Antanas portretas
Po nepriklausomybės atkūrimo iš Lietuvos pabėgo milijonas žmonių. Nuo ko jie bėga, nuo kokios neteisybės?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių