K. Donelaičio skvere ramstys liepas: penkias – teks nukirsti

Siaubas baubas

Siaubas baubas portretas
Mūsų valdžia bijo durnių, todėl geriau jau darys nesąmones, bet tik netvarkys viešųjų erdvių taip kaip reikėtų sutvarkyti. Bijokit bijokit, kol kelnes privarysit. Tik kokia jūs valdžia, jei visko bijot? Gėda!

..

.. portretas
Turbūt šakalienė į pensiją ruošiasi, kad susidomėjimą sveikais medžiais prarado.

pensininkė

pensininkė portretas
reikia atnaujinti parką nes dabar baisu tamsu medžiai iškrypę ir koks ten vaizdas

Diplomai

Diplomai portretas
Tai kaip čia dabar, anksčiau visi medžiai buvo pjautini, dabar tik keletas. Tai tiem specialistams, kurie buvo nustatę, kad būklė nepatenkinama ar nereiktų atimti diplomų?

O man

O man portretas
juokinga kai savanaudžiai runkeliai mato tik savo suklerusius automobilius o į bendrą visuomenės ar Tautos turtą tebežiūri kaip sovietiniais laikais - jei negalima pavokti tai kam iš viso reik?Čia-gi visų..,,valdiškas"..Apie Magylos protą liudija jo išmastymas kad pasodint jaunų medžių. Ar žinai obuolį kad JAUNAS MEDIS NEVALO ORO ?O dar tokiu susnu kaip pas mus kur neaišku koks čia medis(nei velnias - nei gegutė:D) visai neverta sodint. Dažniausia nustimpa ir tiek žinių

To Magyla

To Magyla portretas
Aišku , kad didesnę grėsmę kelia seni pakrypę medžiai. Kuo daugiau jų bus ,tuo daugiau grėsmės. Visa tai tiesiog juokjinga , kai del kelių sukrypusių persenusių medžių šitiek tuščių pezėjimu vietoj to , kad nupjautų ir pasodintų du naujus medžius.Durnelių kalbos ir onaras svarbesnis už grėsmes ir sveiką protą.

Magyla

Magyla portretas
O dabar - be mistikos. Racionaliai, pagal kaštų ir naudos teoriją. Kas kelia didesnę grėsmę - senas medis ar automobilis (ypač su jaunu vairuotoju)? O kas neša didesnę naudą visuomenei - didelis žaliuojantis medis ar tamstos privati bezdanti mašinėlė?

Magyla, mistikos magistras

Magyla, mistikos magistras portretas
Keistuoli, kurs prisiminei Volvo! Toks jo likimas! Gal medis išgelbėjo tau gyvybę, nes tam Volvo gal buvo skirta nudaužti tave perėjoje?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Oi, ponas Ežy, argi reikia išsrėbti visą puodą sriubos, kad suprastum jos skonį? Taip ir iš nedidelės imties - Donelaičio aikštės - galima spręsti apie visų didelių miesto medžio būklę. Beje, dėl gluosnių ir tuopų amžiaus. Kodėl taip norite sutrumpinti jų gyvenimą? Nuvažiuokite kada į Lankupius, ten prie Vilhelmo kanalo dar pamatysite eiles gluosnių, pasodintų kanalo kasimo laikais. Tiesa, jie jau senutėliai, bet kiek jiems metų? O baltosios tuopos Skulptūrų parke? Joms bus apie 200 metų, bet šitoms milžinėms tai tėra pats brandos amžius, nes gyvena jos 300-400 metų.O jūs rašote - 80.

Keista

Keista portretas
Vietoj to kad pagaliau nukirstų,paramstys dabar nu nu,lauksim prispaustų lavonų ant tako.

To Aišku

To Aišku portretas
Tai čia tavo toks pasiūlymas miestui, idiote? Papasakok tai Bijūnų gatvės gyventoji, kurio Volvo sutraiškė nuvirtęs medis.

Aišku

Aišku portretas
būtinai reik kirst, geriausia visas, o tada visur išasfaltuot - tokios visų briuselio pašalpinių svajonės.

Jo

Jo portretas
by tik kažkoks veiksmas vyktu o jau mes mokėsem kap ir ka i savo kišeniu isidėt

Anonimas

Anonimas portretas
Jaigu atliktumet prieziura kaip priklauso tai ir pjauti nereiketu. Bet kadangi kaip visada nieko nedaro kol nebuna per velu.

ezys

ezys portretas
>>>Nezabitauskai. Kaip jums mokykloje matematika sekesi? Speju, irodydavot, kad apskritimo kampu suma yra 180 laipsniu :) Is keliasdesimt medziu niekas nedaro isvadu apie kelis tukstancius, be to medziai skirtingi jei liepos gali gyventi kelis simtus metu (net iki 1000), tai jusu mylimi topoliai ir gluosniai, kuriuos dazniausiai ir pjauna dabar - apie 80.

Anonimas

Anonimas portretas
sakaliene sukasi ! DDD

Pavyduoliui

Pavyduoliui portretas
“Ogi” gi rašo kad pasodino eglutes, , nuo kada eglutė yra invazinė???, tik pavyduoliai gali rašyti tokius bjaurius komentarus

tam Ogiui

tam Ogiui portretas
vai vai kokia gerovę padarė runkelis iš h ujarines plikai savo sodybą.Dabar nebus nei vieno medžio nebent koki invazini nususėli pasisodins. Tai ir džiaukis savo plyna plike su tulpėm ir kitokiais želdinėlias. Dar gali viską ir išsiasfaltuot.

Ogi

Ogi portretas
Nusipirkau sodybą vos ne laukuose, bet buvo apaugę senais medžiais., 2 metus grėbiau lapus, valiau paukščių išmatas nuo priestato , susinervinau....nuėjau pas artimiausią kaimyną ir paklausiau gal nori malkos žiemai., tas ne tik nupjovė viską bet ir kiekvieną žiemą mus daržovėm aprūpina už kažkokius supuvėlius., pasodinau “storulėmis” eglutėmis, tulpėmis, ir krokais , ir vargo nebematau , ir Pritariu priimtam logiškam sprendimui dėl liepų

Negi

Negi portretas
Gi galima pasodinti jaunus, gražius medelius., nuo tų senų liepų vasarą tik paukščiai š.....a žmoniems ant galvų ir užstoja saulę., dėl keletos nukvakšusių pensininkų rėksmų , miestas turi atrodyti “tarybų lietuva”

povilas

povilas portretas
Dabar ne viduramžiai, kad kirsti, pjaukite.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Viena liepa iki 2 m. aukščio yra nepakitusi ir daugmaž sveika, tačiau medis pasviręs apie 40 laipsnių kampu. Klausimas: kiek turi nutūpti nepeštų varnų (kuosų) sveriančių po 1,5 kg, kad šis medis nuvirstų ir nebekeltų grėsmės? Medžiui 118,5 metų.

>Prisipažinkime..

>Prisipažinkime.. portretas
jo tada kažkas paskui net gedulingas žvakes ant kelmų degino. O valdžiagyviams px žmoniu nuomonė ir sutikimas.Jiems geros medienos reikia

KLP

KLP portretas
problemos pavojinga medi nukirsti nera, bet i jo vieta reikia sodinti kita medi ne jaunesni nei 10-15 metu amziaus.

Skvero

Skvero portretas
150 metų senumo medžiai taip ir buvo ,,prižiūrimi" kad būtų galima neužilgo juos nukirsti.Pasižiūrėkit kaip jie buvo genėjami:D)

Prisipazinkite biaurybes

Prisipazinkite biaurybes portretas
Dar del medziu - prie Pempininku stoteles augo du didziuliai medziai, kur jie dabar? Kieno paredmu buvo nudaigoti, keliu simtu metu amziaus? Prisipazinkite kurmiai......buvo sveiki druti, verke visas kvartalas....

Istorikas

Istorikas portretas
ar dar sveikas medkirtys, kuris prie zveju rumu, Taikos 83 kieme, grazuoli azuola nukankino ir visos televizijos pademonstravo, cia butu didesne reklama juk garbus paminklas šalia

Kaimyne

Kaimyne portretas
Apsvietima normalu irenkite! Tamsiais vakarais baisu pro skvera praeiti, skyle kazkokia, paminklas is vis tamsoj skendi. Eilini karta kazkam valdzioje medienos pritruko, vel iskirs 30geru medziu ir i ju vieta atsodins 5.

Anonimas

Anonimas portretas
Ataodintu turetu 10 lietuvisku liepu

Vytautas

Vytautas portretas
Reikia visus medžius nupjauti ir pastatyti 60 kryžių.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ką ir reikėjo įrodyti - dauguma šimtamečių miesto medžių yra sveiki. Malonu, kad pagaliau kreiptasi ne į medžių biznio, o į medžių mokslo žmones!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių