Kadetų mokykloje – uniformos ir mokytojams?

To Marijus

To Marijus portretas
Tikiu, kad ne girdėjai, o pats atsiėmei savo pūzriką iš stovyklos, nes per sunku jam ten. Tokių ten ir nereikia. Tad nepergyvenk.... Geriau mažiau, bet vertų nei daugiau, bet ištižėlių.

jonas

jonas portretas
Yra Kaune kadetų mokykla, tai ten baisu, kas dedasi.

viktoras

viktoras portretas
idomu kodel stovyklos kontekste nera naujos mokyklos vadovu ir susisiekti neimanoma?idomu kas isvadovaus nauja mokykla i placiuosius vandenis?

Marčius

Marčius portretas
Nervintis dėl pinigų neverta - naujoji mokykla gavo lygiai du papildomus "minimumo" etatus. Gal dėl to nesusipratę neptariotai mokytojai ir nubėgo pas Laužikienę?

taigi

taigi portretas
Kelinta karta "kadetų mokykla" kuriama ir sužlugdoma, kiek pinigo nusėdo "patriotų" kišenėse?

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie dar kadetai valstybeje prie juros? Laivyna masonai nebaudziamai suede...

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip basi ugnegesiai ir policijos pareigūnai ir jiems pinigų uniformomis nėra, o čia..... Valdžia idiotu rinkinys.

Wanda Stephenson

Wanda Stephenson portretas
Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroDa ,,, >>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Ana

Ana portretas
Va kaip lengva, vaikų namų banditą greit išsiuntė lauk, kad įprastos mokyklos taip galėtų, nes tokie žvėrys kitaip nepavadinsi jų, įprastose mokyklose tyčiojasi iš vaikų, juos skriaudžia, terorizuoja, o mokyklą nieko padaryti negali.

Sekantis etapas

Sekantis etapas portretas
Purksim aniem laiva mokomaji ir apkosem ekspedicijas?

gal

gal portretas
Cia kazkas panasaus i jaunuosius RUSIJOS suvoroviecius ir nachimoviecius,ju ruosimo nuo vaikystes i kariskius sistema Bet ten totalitarine valstybe.O cia mazvaikius ruosiame,gal demokratijos triumfui ,ar kazkam kilniam ir dar LT nepatirtam.Net LTSR to nesigirdejo...Idomu ar senojoje Europoj daug tokiu mokyklu,kur jos yra,kokie pasiekimai,misija ir reiksme....Idomioji pedagogika ir etc... .ka msno pedagogikos mokslas ir specialistai... .

Lesley Newberry

Lesley Newberry portretas
Mano kaiMyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Anonimas

Anonimas portretas
Nuotraukoja ira bukas ir bukesnis?:-)

Geras

Geras portretas
Nusiperki antpečius, - ir tu jau komandoras.

Labai įdomu

Labai įdomu portretas
Raimondas Praleika, Arvydas Piepalius - kas jie tokie (pareigos, laipsniai juk karinę uniformą dėvi)? Kur mokėsi, ką baigė kokia jų patirtis?

Tie du diedukai nuotraukoje matosi fiziškai stiprūs. ?

Tie du diedukai nuotraukoje matosi fiziškai stiprūs. ? portretas
Pries alus , jie-",,Tie du diedukai nuotraukoje matosi fiziškai stiprūs" Ar kaip??:)))

Zao

Zao portretas
Šitie du, tikrai nėra KJP kariai, o dėvi skiriamuosius ženklus ir laipsnius, karo policija turėtų jų paprašyti kario pažymėjimo, o kadangi jie jų neturiu, nubausti už uniformos dėvėjimą. Atsargos kariai jei ir turi leidimą dėvėti uniformą, tai tik šventinę, bet tikrai ne lauko ir ne laivo. Dabar tik daro gėda uniformai.

Vytas

Vytas portretas
Tie du diedukai nuotraukoje matosi fiziškai stiprūs. Galės vaikams parodyti kaip atsilenkimus ir prisitraukimus daryti ir žygiuoti pasitempus. Jei rimtai tai, mao nuomone, ne nuo to galo pradedate. Mokinkite tokio amžiaus vaikus buriuoti, irkluoti, nardymo, šaudymo, pirmos pagalbos suteikimo, locijos, navigacijos, lyderystės pagrindų. Po to turėtų sekti inžinerija, telekomunikacijos mokslas, fizinis parengimas ir t.t.. Kaip gi jūs ruošiatės pritraukti vaikus ir jų tėvus tokiomis nuotraukomis ir šnekomis apie uniformas ir maršyravimą?!

nuomonė

nuomonė portretas
Kokias pareigas eina šie garbūs senjorai. Gal jie dirba Mokytojais.

bliamba

bliamba portretas
" rusu laikais" buvo-"voenrukai" ! Bet, tokiu senu,lietuviu, storapuzu.kaip dabar. -to. tykrai-NEBUVO!!! Kiek, prisytraukino gales padaryti tie ..du dedukai, kad vaikams jie butu ..pavyzdis??

Marijau, čia -ne pensionas

Marijau, čia -ne pensionas portretas
Marijau, pasidomėkit, (jei mokate angliškai), koks drasmės lygis yra taikomos JK Ispvičo Karališkoje mokykloje, kurią prieš daugiau kaip tris šimtus metų įsteigė tos šalies Karališkojios giminės atstovai, ją ir globoja. Tai dabartinio princo Endriu pareiga. Jei pavyks gauti informacijos- būsite nustebęs. Kokia drausmė taikoma Sankt Peterburgo, Sevastopolio , Odeso kadetų mokyklos net nesinori komentuoti...Kadetai nuo pensionų skiriasi.

Marijus

Marijus portretas
Girdejau, kad ne viena vaika is stovyklos atsieme. Matyt visgi perlenkta lazda buvo su vaiku muštravimu.Ar nebijot, kad ir nedidelio būrio būsimų kadetų liks dar mažiau?

"stukačiai" kniaukliai

"stukačiai" kniaukliai portretas
Nesuvokiu, kokie gali būti dėstytojai, jei jiems trukdo uniforma? Juk ne siuvėjų mokykloje dirba? Tokių darbuotojų mentalitetas ne ką geresnis už tą vaikinuką iš globos namų. Jis jau išsųstas atgal , o ko laukia tie su skundais savo kelią Kadetų mokykloje pradėję pedagogai? Pirmyn., juk laukia pagalbinės mokyklos.

bet idomu....

bet idomu.... portretas
Uz uniforma, mokes administracija ar tevai tu vaiku-kadetu??

Robertas

Robertas portretas
Jei administracija rodys iniciatyvą, tai ir noras atsiras uniformoms
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių