Kaip per Europos Parlamento rinkimus balsavo uostamiestis?

Grįžti į straipsnį

Nutylėjimai

Nutylėjimai portretas
Nesistebėkime, net ir Klaipėdos spauda palaiko sisitemines partijas, todėl LVŽS, už kurią ir mes balsavome- net neminima!. O "Kauno dienos" autorė Lieka akcentuoja tik į ES patekusio Petro Gražulio nemokėjimą kalbėti angliškai!. Lietuvos disidentas, buvęs politinis kalinys rusiška i"mokėsi" sovietmečio kalėjimuose. Dabar net juokas ima, dėl naujų ..."madų"- kai Žalimas, Tomaševskis nurodo mokantys... ukrainiečių kalbą? Pastaoriji- tokia buitinė, kad neatskirsi, ar baltarusių, ar tuteisiškių, ar ukrainiečių..

Straipsnio autorei

Straipsnio autorei portretas
Autorė kažkaip pamiršo, kad rinkimuose dalyvavo ir trečioje vietoje Klaipėdos mieste liko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga... Jie taip pat buvo gausiai palaikomi klaipėdiečių tiek pietinėje, tiek šiaurinėje miesto dalyje. Surinko vos 3 proc. mažiau nei socialdemokratai klaipėdiečių balsų. Vaistukų nuo atminties autorei reikėtų.

Pastaba

Pastaba portretas
Tie “dešinieji” yra kairieji, kaip ir socdemai, o žalieji yra arbūzai raudonu viduriu. Petras yra tikras dešinysis.

Antanas

Antanas portretas
Kad Gražulį išrinks neabejojau. Bet Klaipėdoje yra 1411 rinkėjų, kurie mano, kad Živilė Pinskuvienė geriausia kandidatė. Tikrai? Ji net debatuose nedalyvavo. Už ką jūs balsavot? Kokios jos pažiūros? Ar užtenka, kad šalia prezidento pastovėjo ir gražiai pasišypsojo ir į feisbukus apie savo gyvenimą foto kėlė?

Panašu EP liberalas Auštrevičius

Panašu EP liberalas Auštrevičius  portretas
pamiršo, kad jis EP atstovauja Lietuvoje politinės korupcijos byloje nuteista partiją Liberalų sąjūdis ? Turėtų būti gėda , deja ....liberalus cinizmas nežino kas yra gėda .

>Gera žinia

>Gera žinia portretas
Birute, čia tu, tai tada tikrai "gera žinia" dėl Petro :))

Gera zinia

Gera zinia portretas
Nors 1 gera zinia siuose EP rinkimuose - laimejo gerb. Petras Grazulis, musu Tautos paziba. Visi kiti "isrinktieji" tik kenke, kenkia ir toliau kenks Lietuvai, gal isskyrus Veryga ir Tomaszewski. Sisteminiai del to rekauja, net putos eina, pvz, austrevicius. O Tauta dziaugiasi ir kelia sampano taures. Pirmyn, ponas Grazuli, mes su Tavimi.

Ta pati, kuri ar ne 2 kartus spaudė ir nieko tokio :)

Ta pati, kuri ar ne 2 kartus spaudė ir nieko tokio :)  portretas
Sejonienė ketvirtadienį Seime žurnalistams pripažino padariusi klaidą užregistruodama kalbėti J. Šiugždinienę, tačiau pagrindo apkaltai sakė nematanti. „Tikrai neneigiu, kad Seimo statutą pažeidžiau, to tikrai nereikėtų daryti, rekomenduoju kitiems Seimo nariams tokių klaidų nekartoti, kaip aš padariau. Bet akivaizdu, kad toks pažeidimas nei apkaltos, nei Konstitucinio Teismo darbo papildomo (...) tikrai nevertas“, – teigė ji. _______P.S. o Gražulis vertas apkaltos ir pašalinimo iš seimo, nors jo " mygtuko spaudimo " niekas nematė ? Užteko " galimai " . Liberali seimo dauguma dabar inkščia dėl Gražulio išrinkimo į EP ? Taip jums ir reikia . Rinkėjai mato dvigubus standartus . Aš nesu Gražulio fanas, bet matyti ir tylėti ką daro liberus cinizmas seime , jau nebegaliu .

Ta pati :)

Ta pati :)  portretas
konservatorė ir " mygtuko spaudėja " , todėl " nieko tokio " :) Manau Gražulio išrinkimas į EP, tai atsakas į nuolatines ciniško liberalumo patyčias, seime . Še jums :) O dabar virkaukite :) Man patiko ir politinės korupcijos nuteistos partijos Liberalų sąjūdis viršūnėlių pareitingavimas, kuris % baigėsi vos vos 1 mandatu :) Valstiečiai balsų ir % gavo daugiau. Taigi, viskas gerai.

>Kaip

>Kaip portretas
ar čia ape ta Sėjoniene katra privačios medicinos torpeda seime yr?

Kaip čia pasakius dėl mygtuko paspaudimo

Kaip čia pasakius dėl mygtuko paspaudimo  portretas
Apie sėjonienių paspaudimus nieko negirdėjote ? :)

OB - pritariu

OB - pritariu portretas
Gūdžiuoju užkampiu per šiuos rinkimus pasirodė Veiviržėnai, Dovilai, Kvietiniai, į Briuselį atstovauti Lietuvą delegavę politinį analfabetą gražulį, - jis savo snargliais gal aplipins ir Europarlamento palanges bei pakartos tą, ką darė Seime - kiš nagus prie svetimų balsavimo mygtukų. Šlykštu. Bet pagirtinas uostamiestis - jį valdantiems valstiečiams, Kinijos fanams, mandato neįteikė. Pažanga.

Eik ...paskui tą laivą

Eik ...paskui tą laivą  portretas
žlugdomi projektai :) pasikeisk pampersą , dvokia.

karbauckinis

karbauckinis portretas
Klaipėda atsibunda po truputį.Mato,kad komunistinis ir kolxozinis valdymas prie ko nuves.Visi ankstesni projektai žlugdomi.Milijonai eina į balą.Dabar vystomi tik mero draugelių projektai...

>>> OB

>>> OB  portretas
Klaipėdoje buvę iniciatyvūs liberalieji paliko tiek visokių " brokuotų iniciatyvų " , kad nauji išrinkti dar vis " kabina " jų " iniciatyvas " . Seniai Klaipėdai reikėjo valdymo su " realiai mąstančiom " galvom , o ne kliedesių su eurų išsitaškymu be naudos klaipėdiečiams . LIberalių valdymo metu Klaipėda " traukėsi " ir dulkėjo, o miestiečiai išsikėlė į provinciją . Ai , ką čia ...

>>> OB

>>> OB  portretas
jei nežinote tada ir nereikėtų komentuoti kokios partijos ilgalaikis narys buvo meras Grubliauskas . Visa kita yra tik blia blia blia ....aš balsavau ne už Gražulį, bet jei jį išrinko , ne man komentuoti ir smerkti už jį balsavusius. Vata panašu tik jūsų galvoje .

>>OB

>>OB portretas
Nežinau, ką buvęs meras turi bendra su liberalais ar konservatoriais. Senas socbebras (jungtuvės su ponia iš Briuselio tą tik patvirtina). O dabartinis meras toks daugiau valdininkas nei iniciatorius. O Klaipėdai reikia proveržio, minties. Bet ES rinkimai ir Klaipėdos problemos nesusiję praktiškai. Tai ką tas Petras veiks Europos Parlamente dėl Europos ir Lietuvos tuo pačiu? Čia jau labai lakios fantazijos reikia. Juk jo visa programa - nekenčiu konservatorių ir konservatoriai jį puola. Ką tai turi bendra du politika - nežinau. Bet vatos prikimštai galvai sueina už gera.

> OB

> OB  portretas
Klaipėda ilgą laiką buvo valdoma liberalų ir konservatorių tarybų daugumos :) Merai - liberalai :) Tai jų dėka tapome provincija ? Kaip savikritiška :) Aš taip pat seniai taip galvoju ir net kritiškiau, liberaliaus cinizmo dėka supanašėjome su sovietsko priemesčiu . Pagaliau į Klaipėdos valdymą atėjo kiti , kurie bando grąžinti Klaipėdai didmiesčio vardą , patogų gyvenimą mieste , o ne užmiestyje - provincijoje .

OB

OB portretas
Kuo gilesnė provincija ir didesni beraščiai - tuo gražulis jiems didesnis šviesulys

Niekai.

Niekai. portretas
Stebėtoju visai niekur nebuvo tai savaime aišku kaip kas buvo suderinta. Tas pats Greičius yra toooks žuuuukas kad dar paieškot kito tokio reikia..Įvykdei žukas savo zadaniją?:D). P.S. Uostamiestyje jokių socdemų nėra. Galimai š Vilniaus pasipirko stawkes atvažiave

Bronislovas.

Bronislovas. portretas
as gyvenu klp senamiesty ir balsavau uz Grazuli,o ir mano gimine ir draugai balsavo uz ji.Petras yra tautos sviesulys jis ir tsrs laikais kovojo uz Lietuva ir dabar kovoja uz ja.o zmones prisieme paskolu bankuose ir pasistate dezutes balsuoja uz konservas ir pencininkai,dabar pencijonams uzdes turto mokesti ir apmokestins pencijas taip sako tvf.ot tada pencionieriai dziaugsites,o tiems nuosavu namu gyventojams uzdes ne tik nekilnojamo turto mokesti,bet ir apmokestins paskolas.vakar matet kaip isidirbinejo laisves partijos atstovas,sumuse senukus o paskui buciavosi su armonaite.matet kas jus pencininkai ir ne tik esat laisves partijai....

uz svaria Klaipeda

uz svaria Klaipeda portretas
Ar grazuolis ir puti nagleiki issives?

N

N portretas
Ar ir Mėmelis megsta konservatorius?neįtikėtina,kas labiau smaugia,tuos labiau mylime?jie sąraše buvo pirmieji,atejo užrašė ir taškas.Kiek metų sedes tas japonas?nutuks visai.Puiku,kad Gražulis papuolė,

Anonimas

Anonimas portretas
koncervams yra isakyta eiti balsuoti isakyta todel jie ir laimi o kiti nieko gero nesitiki ir neeina todel taip ir gaunasi nes seime sedi tokie kaip kubilius vos jau telpa i ekrana nusiedes kaip parsas

O kas nedaro gėdos

O kas nedaro gėdos  portretas
Lietuvai ? Konkrečiai prašau ? :)

Rinkejai pamišo

Rinkejai pamišo portretas
Ar zmonės perksito atiduodami balsa uz grazuli, ka jis gali padaryt tai nebent gėdos visai lietuvai

Bukagalvi,

Bukagalvi,  portretas
o tas, kuris pasiskolinęs bankui, yra protingas ir turtingas ? :) todėl ir balsuoja atitinkamai :)

nu jo

nu jo portretas
Nu jei biednas,tai reiskia durnas.O durniai ir balsuoja atitinkamai.

Galerijos

Daugiau straipsnių