Kam skirta šeimos vieta?

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Tai gan reta vieta, kur pakankomai vietos kad palikus masina ne rasi visus sonus aptrankytos kitu masinu durelem. Turiu nauja masina, tai po keliu menesiu jau keli ibrezimai ir duobutes.

Suprantama

Suprantama portretas
Butu toks ženklas prie poliklinikų , ligoninių. Prekybcentris nėra pirmi būtinumo vieta, kur reikia važiuoti su vaikais ir vežimėliais. Tada turėtų būti ženklai kad vietos skirtos pensininkams, juk jiems irgi sunku judėti, ne visi invalidumą turi .

S.S.S

S.S.S portretas
Nxnd, tai kas turi skirti tą baudą jeigu kelių eismo taisyklėse tokio ženklo nėra? Čia prekybos centrai susigalvojo šį ženklą, o kadangi nėra kelių eismo taisyklėse jis kaip ir negaliojantis. Tad kam vienodai šviečia tas ir stato, negalvodamas apie šeimas su vaikais, nes atsakomybės tai nėra.

Nxnd

Nxnd portretas
Atvaziavai be vaiko be vaiku kedutes turetu skirt bauda!

Komentarijus

Komentarijus portretas
Skirta tikriem lietuviam. Tiem kur myli krepšinį, dakarą. Bet sako jei bus karas nematau čia dėl ko kariauti "p!$iu" į anglus.

Romas

Romas portretas
Normalus žmogus niekad nepastatys savo sutomobilio tokioje vietoje, jeigu atvažiuoja be vaikų ar pagyvenusių žmonių. O kitiems, kurie sako, kad jis su žmona ar meiluže taip pat šeima, aiškinti nėra prasmės.

p'Ydarai \\\\\.../////

p'Ydarai  \\\\\...///// portretas
irgi turi prisipirkę vaikų.

Galerijos

Daugiau straipsnių