Kandidatai į Klaipėdos miesto tarybą parodė turtus

to Ijj

 to Ijj portretas
kažkaip stribokiškai gutavoji......

Ylakis

Ylakis portretas
kas viešins vagis ir aferistus, jeigu Klaipėda valdoma telefonine teise

Cirkininkas

Cirkininkas portretas
Reikia viešinti, ypač grynuosius, kad Blindos pasekėjai greičiau susiorientuotų. O ubagų neprileisti net prie savivaldybės, nes jie taip ir taikosi prie lovio.

to Jjj

to Jjj portretas
kas tu cia per vatnikas??? eik issipagiriok nuo eilinio bojarysnko

varguolis

varguolis portretas
kam viešinti vagis ir skaudinti zmonių širdis, gobšuoliam niekada negana

Jjj

Jjj portretas
Štai kodėl ir grūdo tokius į Sibirą o dabar jie vadinamoji laisvėje bujoja ir niekina tautą štai iš karto ir galima nuteisti be teismo

deinis

deinis portretas
Gal nereikėtų viešai skelpti ,kad namuose turi jūvelyrinių ir kitokių brangenybių ,juk tai jaukas vagims ,apvoks bet aš balsuočiau už tą ,kuris įsteiktų protezavimo kabinietą,pasamdytų pora specialistu ir padėtų mums pencinykams ,kad padarytų autobuso /15/ sustojimą ,ne įvažą prie NORFOS Priestočio gatvėję ,sako ten kruopos pigesnės,taip pat nupiautųbstatų kampą autobusams įvažiuojant į GIRULIUSmnesten padaryta projektotojų klaida ,kaip buvo padaryta Šiaurės ir Kretingos gatvėse

Jurgen

Jurgen portretas
Pasulyje uosto vadovo uzdarbis 10000-20000/men. Turbut ir Klaipedoje panasiai.

Rapolas

Rapolas portretas
Is kur tokie pinigai pas Vaitku?!!! Ka "tarnybos" pasakys?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dabar Šimkus.Sąskaitoje turi 175 tūkstančius,neskaitant pensijos gali išleisti į mėnesį po tūkstantį.Kiek jis dar ruošiasi gyventi?Gal kol visai atšils žemės klimatas?Ar kaip?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Imkim,kad ir Vaitkų.Tik vagis-profesionalas per metus gali ,,uždirbti'' ketvirtį milijono eurų.O jeigu dar ir protingas pasiskaičiuos,kad mažiau uždirbant savivaldybėje bus ramesnis gyvenimas ir mažesnė tikimybė,kad būsi sugautas.

Medziotojas

Medziotojas portretas
svarbiausiai kas ir kaip sukaupe savo turtus ,reiketu atkreipti demesi i sovietiniu laiku veikeju stagnatorius ypac valdisku tarnybu direktorius ,kurie yra brezneviniu laiku medziotojai ,kaip ir AMB, ir tada vaizdelis tampa ryskesnis ,ir tas pagrindinis valstieciu kandidatas ir tokiame burelyje saudo sernus ,be to siandien per radija pranese kad negali pakomentuoti zurnalistinio tyrimo del uosto krantiniu.Pasirodo dideli pelnai gaunami gyventoju sveikatos saskaita ,kuo daugiau kroviniu tuo daugiau tarsos ,ir konkursai tai valdiskoje istaigoje kaip savoje ,be konkursu laimi tie kurie yra krantiniu savininkai ir t.t. Tai kyla klausimas kuo STT uzsima ,tik zurnalistai pajudino ta uosto bala ir dar tyrimas tesis ,gerai ,kad pries rinkimus.Zodziu rinkejai neziopsokit ,nes ta uosto tarnyba tai tas pat procesas kaip ir gelezinkeliai,MInistras Masiulis dar pranese nezinojo tokiu dalyku.Tikesimes ,kad jis isvilks tuos valstybines imones ,UOSTO, darbus LIetuvai i sviesa rinkejai-nesnauskit.

to zelemuncikas

to zelemuncikas portretas
toks yra reikalavimas pagal istatyma.Norint dalyvauti reikia pateikti turto, pajamu ir interesu deklaracijas. o tie kas dabar isrinkti i miesto taryba kiekvienais metais pateikia veiklos ataskaitas. Zr. savivaldybes tinklapyje.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tipo,runkeliai žiūrėkit ir pavydėkit,kiek daug šis ,,gigantas'',,užsidirbo''per vienus metus,ir gali net visą kadenciją jus mokyti,kaip tas daroma.

opa

opa portretas
Tegul parodo po tarnybos!

Klaipėda

Klaipėda portretas
Reikia skaičiuoti savus pinigus o nė svetimų...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Mazgajobai.Ne pinigines ar skolas prieš rinkimus reikia deklaruoti,o visuomenei nuveiktus darbus ir idėjas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių