Karas uostamiesčio kiemuose nesibaigia

Krabas

Krabas portretas
Gyvenu naujos statybos daugiabutyje, kurio auto parkavimo vietos ne tik sužymėtos, bet ir priklauso nuosavybės teisėmis namo gyventojams. Ir ką? Nuolat chamai iš aplinkinių namų stato savo ratus į privat vietas. Namo gyventojai sugalvojo originalų būdą - užstato chamo automobilį ir palaiko užstatytą kurį laiką. Paprastai toks būdas suveikia.

Tika Gyventojams

Tika Gyventojams portretas
Isipirkit? O kur detalus planai? O jai kiemas su aikštele yra pravažiojamas ka abejose galose užsitverti?:) Nechamelinkit bukit savo vietoje kitap per dureles ir i padangas.

Tam R

Tam R portretas
Tai ko jūs čia smulkinatės-valykite už savo pinigus kokią didesnio prekybos centro aikštelę ir sakykite, kad ji dabar jūsų...ir "svetimas" mašinas ( pastatytas jūsų kieme) išsinešę vandens kibirus plaukite ir jos pataps jūsų nuosavybe...

Gyventojams

Gyventojams portretas
Prisiimkit atsakomybę - isiregistruokit sklypus, mokekit žemės mokestį ir tvarkykites savo kieme. O dabar daugiabučių gyventojai nori kad viskas jiems būtų pateikta ir vaikų žaidimo aikštelės ir parkavimo vietos ir dar takai nušluoti. Mokekit už tai.. kodėl žmonės gyvenantys nuosavuose namuose neturi tokių patogumų... Patys turi daryt. O čia vat valdžia įrenkit..

Tika

Tika portretas
vos ne visi čia kalba, kad moka už apšvietimą, moką už aikštelių valymą, tai kaip ir pilnumoje ją prižiūri, tai tada kokios problemos, nueinate ir iš savivaldybės išsiperkate ar nuomojatės tą aikštelę, užsideda užtvarą ir viskas, problemų kaip nebūta.

Klausykit, "kiemų saugotojai"

Klausykit, "kiemų saugotojai" portretas
Nors vienas parodykite žemės nuosavybės dokumentus, kad nors 1 metrą kiemo išsipirkote. Ir nemaišykite tvarkos palaikymo su kiemų nuosavybe. Ir nėra ko čia kariauti vieniem su kitais. O reikia eiti prie savivaldybės ir ten reikalauti. Juk jau kokia 20 metų tą problema yra, o savivaldybės lodariai tik kalba ir nieko realaus nedaro.

Mes

Mes portretas
Daugiaaukštės parkavimo aikštelės būtinos,nejau valdžiaižmogiams XXI a. tai kosmosas ..? niokojama gyvenamoji aplinka,žmonių-vaikų sveikata,priešgaisrinė,medicininė pagalba.negali privažiuoti..

Musu teise

Musu teise portretas
Pietineje Klaipedoje plotu aikstelems irengti uztenka pilnai. Belieka grieztai pareikalauti miesto valdzios tinkamai naudoti musu pinigus. Susibureme del smarves, susibursime ir del aiksteliu automobiliams. Uzteks ten miegot!

Tam R

Tam R portretas
Gerai , kad draugiškai VISI abiejų namų gyventojai valote aikštelės sniegą ) O mūsų bendrija samdo valytoją , kuri valo bei šluoja ir mašinų aikštelę , todėl ir rašau - mūsų namas apmoka kiemo priežiūrą , beje negirdėjau , kad bendrija neturėtų samdomo valytojo , kuris VALO NAMUI PASKIRTĄ TERITORIJĄ . Nuo namo gyventojų skaičiaus ir teritorijos dydžio priklauso suma , kurią apmokame . Sumos patvirtintos visuotiniame ar namo susirinkime . Kas dėl administrotorių tai kiek žinau mokėjimo lapeliuose taip pat būna įrašyta mokėjimo suma . Ribos yra ....

Teritorija

Teritorija portretas
Geriausiai skirsto plytos ir ylos:)- jai nera smegenu. Nusikasu sniega sau po langais o tu toks visas šustras op ir pasistatai savo bolida. Nu tada jau nepyk.

R

R portretas
Valo tik saligatvius. Kampo niekas nevalo. Aiksteles niekas nevalo. Sniega draugiskai kasame. Dar vienas krastas aiksteles remiasi i elektros transformatorine. Bijau kokia diena dar visi rasim lapelius is Ignitis , kad ju teritorijoje masinas palikom. Vat tiek daug reikalu TAM.

Tam R

Tam R portretas
o kaip padalino teritoriją , kurios priežiūrą namai - gyventojai apmoka ? )

R

R portretas
O laip atskirti jei du namai stovi kampu vienas salia kito. Tam kampe aikstele. Vienas namas priklauso valdoms , kitas bendrijai. Kurioj vietoj dabar ribas braizyt? Ar snukius dauzytis? Kurie kietesni , tam daugiau vietu? Kitaip tariant , nekelkit bangu lygioje vietoje. Vietos neispirktos , reiskia jos visu. Dar zenklu prisipieskit , kaip kazkoks senolis buvo prisipaises, o po to bauda gavo.O vietoje vairuotojo buciau kvietes policija , parases pareiskima del turto gadinimo. O policija tegul aiskinasi , bendrija ten ar senbuviai savo tvarka veda.

Jo

Jo portretas
Aikštele vieša kol neprisninga:) Kai reikia sniega valyti ji kažkodel tampa tik namo problema:) Ar ne taip?

O savivaldybės klerkai

O savivaldybės klerkai portretas
sugebėjo tik atliekų konteinerius ,, priskirti,, namams ir ruošiasi bausti tuos kam paskirtas , nors į konteinerį gali mesti ar dėti šalia kas nori ? ) ir nieko tokio )))) Mokėsi ir viskas , o jei gyventojai bando kažkaip kiemą , kurį prižiūri : šluoja , sniegą valo , žolę pjauna , prižiūri želdinius , apmoka lauko apšvietimą , jei lempos yra ant jų namo ir tas kiemas pasirodo turi būti visų ? Kur logika valdininkėliai ? Kodėl kiemą reikia ,,privatizuoti ,, , o gal reikia paprasčiausiai priskirti taip kaip namui priskyrėte atliekų konteinerį ?

Tam As

Tam As portretas
Aš rašau ne apie ,, kažkokias lempas ,, , o tas ,kurios kiekvieną mėnesį turi kainą eurais ir tą sumą apmoka mano namo gyventojai . Kas dėl svečių , tai nebūtų bėda , atvažiavo pabuvo išvažiavo , aš rašau apie tuos , kurie NUOLAT ,, rezervavo ,, vietas mūsų kieme ir jokio skirtumo kada jie grįžta į namus dieną , pavakare ar ryte - STATO TIK MŪSŲ kieme , o ne savo , net tada jei jų kieme vietų yra . Kodėl mes turime apmokėti tokių auto ,,apsaugą ,,? Todėl nesistebiu , kada žmonės imsi ne visai teisėtų veiksmų , parazitai visai tinkamas tokiems žodis .

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
NA ČIA JAU TURBŪT SAVIVALDYBĖS KLERKAS MANE KOMENTUOJA. AŠ KALBU NE APIE KVARTALŲ TVARKYMĄ, O APIE NAUJŲ NAMŲ STATYBĄ, KAI IR TAIP UŽKIŠTOSE NAMAIS IR MAŠINOMIS TERITORIJOSE PASTATOMAS NAMAS BE AR BEVEIK BE AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO. ŽIŪRĖK ŠIŲ METŲ BALANDŽIO 12 D. TARYBOS SPRENDIMĄ NR. T2-82. O GAL TARYBOS NARIAI PATYS NEŽINO, UŽ KĄ BALSAVO, NES LABAI NUSTEBAU PAMAČIUI, KAD IŠ 68 DALYVAVUSIŲ 67 BALSAVO UŽ

pastebejime

pastebejime portretas
nekirsink zmoniu ir nemeluok, puikiai zinai, kad tvarkant kvartalus aiksteliu smarkiai padaugeja... kad tik kelt bangas kur nereikia

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
O tuo tarpu Klaipėdos savivaldybės taryba šių metų balandį vieningai balsavo už sprendimą, leidžiantį dar labiau, lyginant su Aplinkos ministerijos taisyklėmis, sumažinti parkavimo vietų skaičių prie statomų namų

As

As portretas
Aikstele viesa ir neburbuliuokit elektros moketojai uz lempa kieme ar kazka.. Juk pas draugus kai nuvaziuojat ir gal '' kazkieno vieta'' uzimat uz kuria ''moka'' kazkas.. Yra kiemai kokie yra ir nieko nepakeisi.. Jei vieta neispirkta grynai jusu tai ten veikia principas kas pirmesnis tas gudresnis..

Aš taip pat pritariu namo gyventojams

Aš taip pat pritariu namo gyventojams portretas
Mūsų namas turi lauko šviestuvus , kurie apšviečia kieme laikomus automobilius , kodėl mes turime mokėti už apšvietimą , o auto stato aplinkinių namų gyventojai ? Taigi nereikia lia lia apie ,, visų pinigus ,, kiemų išlaikymui . Užkniso tokie gudručiai , moka vieni - stato kiti ir dar rėkia ,, mano kiemas ,, nes jo langai į mūsų kiemo pusę . Jis pasistato , o aš tokiam apšvietimą apmoku ? Na jau ne , važiuokite į savo kiemus už kuriuos jūs mokate . Aš kiemo priežiūrai samdau ir valytoją , todėl nesuprantu sąvokos ,, savivaldybė prižiūri ,, .

piktas

piktas portretas
teisingai piktina labai kai is svetimu kiemu pastato masinas isisvaizduoja kad dar komunizmas tebera

miestietė

miestietė portretas
Nėra ko pykti,kiekvienas namas turi savo kiemą,nėra ko lysti į kitų namų kiemus,ten taip pat žmonės turi mašinas.Už kiemo priežiūrą ir kiemo valymą moka tos bendrijos ar namo gyventojai,tai kodėl iš kažkur atsivilkęs gali mašiną palikti,o to namo gyventojai neturi kur statyti.

to Rūta

to Rūta portretas
Tai ne į namą mašiną sugrūda, o stato aikštelėje( beje namo gyventojai nėra jos išsipirkę) kuri įrengta ir remontuojama iš visų mokesčių mokėtojų pinigų.

pasipikrtinęs klaipėdietis

pasipikrtinęs klaipėdietis portretas
kol policijos vadovybė ir kiti ilgamečiai minkštų krėslų trynėjai nieko neorganizuos tol viskas tęsis ir niekas nesikeis, su vaikais nebesusitvarko, tuoj bobutės dar pridarys reikalų..

Buldozeris

Buldozeris portretas
Ne kiemuose reikia "kariauti", o eiti i Liepu gatve ir reikalauti aiksteliu kiemuose!

Rūta

Rūta portretas
Čia išeitų negyvena tam name ,niekuo neprisideda o vis dar mano kad viskas bendra ,tik mokesčiai ne jo ir pareigų neturi . Siaubas kaip užknisa tokie.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių