Kauniečiai sutriuškino KU krepšininkus

Po skaudaus pralaimėjimo praėjusiame ture Šiaulių universiteto krepšininkams, Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) krepšininkai,  namuose rezultatu 117:75 (25:27, 35:8, 32:22, 25:18) sutriuškino Klaipėdos universiteto krepšininkus (KU).

Rungtynės prasidėjo KU spurtu ir skirtumas greitai padidėjo iki 7 taškų. Tačiau A.Milaknio K.Normanto dėka LKKA atgavo iniciatyvą ir po taiklių tritaškių metimų pralaimėjo pirmąjį kėlinį tik dviem taškais 27:25. Prasidėjus antrajam kėliniui G. Kurtinaičio ir A.Milaknio pastangomis skirtumas pamažu didėjo ir įpusėjus kėliniui rezultatas tapo  47:33.

Ir vėliau skirtumas tik augo LKKA naudai. Iki antrojo kėlinio likus beveik dviem minutėm LKKA išsiveržė į priekį rekordiniu 20 taškų skirtumu. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis LKKA dar labiau padidino skirtumą. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 60:35 LKKA naudai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu V.Sragauskio dvitaškiu, tačiau čia pat dviem taškais atsakė KU. Septyni  iš eilės V.Sragauskio taškai ir LKKA įgijo jau 31 taško skirtumą. Tačiau KU nepasidavė ir bandė mažinti atsilikimą. Po kelių rezultatyvių atakų skirtumas kiek sumažėjo, tačiau čia pat J. Žurna  buvo nubaustas nesportine pražanga, o  LKKA ir toliau didino skirtumą.

Įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas 82:47 LKKA naudai. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei du taškus su pražanga pelnė V.Chodosovskis, tačiau LKKA čia pat patikė tritaškį ir kėlinys baigiasi 92:57 LKKA naudai. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar dviem taikliais LKKA studentų taškais ir rodos, tai parodė, jog šios dienos rungtynėse ketvirtasis kėlinys tėra formalumas. LKKA krepšininkai ir toliau rinko taškus.

Trečiąją kėlinio minutę LKKA krepšininkai pelnė jau 100 -jį  tašką. Įpusėjus kėliniui LKKA skirtumas net 41 taškas. Per likusias 5 minutes LKKA studentai kiek atsipalaidavo ir keletą kartų suklydo, tačiau net ir tuomet KU puolimas strigo ir jie sunkiai rinko taškus. O LKKA ir toliau didino skirtumą V. Sragauskis pataikė dar du tritaškius iš eilės, V.Gudaitis pridėjo dvitaškį ir LKKA laimėjo rungtynes triuškinančiu skirtumu 117:75.

„Po rungtynių Šiauliuose su vyrais rimtai pasikalbėjom ir rezultatus gynyboje ir puolime puikiai matome. Žinoma, daug ramybės į komandą įnešė ir A.Milaknis. Be abejo ir KU atvyko nepilnos sudėties“ - po rungtynių kalbėjo vyriausiasis LKKA treneris E.Nickus.

Šiame straipsnyje: KULKKA