Kelio ženklo istorijoje – pabaiga: paaiškėjo, kad buvo įrengtas neteisėtai

Grįžti į straipsnį

V ir Gis

V ir Gis portretas
Sumokėjus neteisėtai paskirtą baudą,jokie skundai nepriimami. Tokiu atveju, logiškai mąstant, kelio ženklas stovi vietoje!

Jonui ,

Jonui , portretas
Ar stovi ženklas apie privačią nuosavybę ? Ne ? Tada tiek žinių .

Jonui , pilnatis ? )

Jonui , pilnatis ? ) portretas
Klaiku ....supratimas 0 ? Vaiką veža ir paima iš darželio ! !!! Mašina stovi gal 10 min!

Jonas V.

Jonas V. portretas
p. Stanislovas kovoja dėl teisės statyti mašiną privačios nuosavybės kieme? Įdomu. O žurnalistei, prieš rašant, reikėtų bent jau pasidomėt, užmest akį į registro kadastrinius planus, kokioje žemėje "planuojama" automobilių stovėjimo vietos.

Šoferis

Šoferis portretas
paziurekit Klaipedieciai kas darosi gaveje ir kiemuose prie policijos komisariato, miesto pavyzdines vietos, didesnio bardako nepamatysit, gatveje automobiliai stovi bele kiek, šalia namu kiemuose automobilistu grumtynes, nejaugi automobilistu karo nesustabdys rinkimai

Klaipedetis

Klaipedetis portretas
*Agne* jug parašyti kad artimiausiu metu o tai reiškia kad 2 savaičių laikotarpiu bus patrauktas link darželio

Agnė

Agnė portretas
Ir toliau stovi su savo senu, raudonu furgonu ir fotkina! Policija turės ką “ veikti”. Žmonės, saugo žemę :D Rimtai?!!

Man iš vis neaiški

Man iš vis neaiški portretas
tokių skundikų - fotkintojų mąstysena . Kaip neaiški ir tų , kurie " nežinojo " apie neteisėtą ženklą ir skiriamas baudas . !!! Stanislavui pagarba .

...

... portretas
Labai įdomus policijos požiūris. Pagal juos išeina, kad kiekvienas gali prisistatyti bet kur, kokių tik nori ženklų, fotkinti jų nepaisančius, o policija nesusimąstydama baus "pažeidėjus". Gal pastatykime sustoti draudžiantį ženklą policijos aikštelėje, Kauno gatvėje, tegul baudžia patys save.

Klaipedetis

Klaipedetis portretas
Stanislavas tikrai yra mums pavyzdys, ir mano manimu mums reikėtų imti is jo pavyzdy ir daryti tvarka patiems o ne sėdėti ir kentėti kol kažkas kraunasi is mūsų turtus

Klausimas

Klausimas portretas
Kada bus nubausti kaltininkai?

O dabar gal reikėtų kompensuoti

O dabar gal reikėtų kompensuoti portretas
žmogui moralinę žalą ? Tiek laiko sugaišta , nervų , raštų prirašyta KOL KAŽKAS " atsakingas " iš klaipėdiečio sužinojo - ženklas neteisėtas ? ! Joooo....pareigūnai !

Romas

Romas portretas
" Bėda tik ta, kad šios vietos nuolat užimtos, o mašinose laikroduko, rodančio, kada vairuotojas šioje vietoje pastatė automobilį, niekas neturi." Nemažai tokių vietų turim. Kiek žinau, buvo priimtas nutarimas, kad tokiose vietuose turi būti "laikrodukas" su automobilio pastatymo nurodytu laiku. Nė kart nemačiau. Prie autobusų stoties tas pats. Ar ką patikti, ar siuntinį išsųsti. Šansų rasti laisvą vietą praktiškai nebūna. Pamėgintum taip kokioi Vokietijoi be laikrodžio pastatyti.

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Respect zmogui. O profilaktiskai reikia kas antra biurokrata susaudyti arba issiusti i UKR fronta, kad kiti zinotu, jog jie dirbti turi, o ne biudzeta isavinti...

Klp

Klp portretas
Klaipedoje tokiu vietu,kur draudziamas sustojimas ar stovejimas prasilenkia su sveiko proto riba-daugybe,bet valdininkams ,gaunantiems pinigus uz tvarka mieste,i tai nusispjaut.

klp

klp portretas
Šaunuolis Stanislavai!

tas pats

tas pats portretas
ir Kaune prie Adamkaus gimnazijos ir darzelio pastate zenklus kad stoveti draudziama tai visi vaiku tevai masinas stato prie namu savininku tvoru ir ten siukslina gerai kad 1 zmogus ivede tvarka
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių