Kelionė Dangės upe – pilna įspūdžių ir nuotykių

Grįžti į straipsnį

Sakyčiau

Sakyčiau portretas
Ne patinka kažkas,netinka tai ir nesinaudokit.Kam pilt,ar ĉia iš pavydo,kad ne jum,nepatenkintiem,atidavė šitą versliuką?

Irena

Irena portretas
O kaip su grynaisiais,visur ,,privaloma,,banko kortele,kaip visada,tikejausi ,nors kitam mieste,galima ką nors pamatyti be tu kortelių

reklama

reklama portretas
negi ner plaukianciu ?

Anonimas

Anonimas portretas
uz valdiskus pinigus padare ir atidave privatininkam ! VAGYS sau pasidare ! GEREJA ! TFU

Zirziančiai "Julijai"

Zirziančiai "Julijai" portretas
Julija, gal Jūs tikėjotės, kad miesto laivas plauks kaip filme , pro parkus , sodus, gėlynus, o nuo kranto mojuos mergaitės su vainikais ant galvų? Plaukimas upe askleidžia visai kitą Klaipėdos pramoninės ir gyvenamosios pusė vaizdą. Ir miesto upėjė visko yra... O teršalų nėra ir tai svarbiausia. Savivaldybei dėkui už laivą ir galimybę keliauti. Pernai plaukiau ir šiemt plauksiu su savo svečiais. "Nenubiednėsiu" net ir dėl pabrangusio bilieto. Dėl laivą plukdančio vairininko bendravimo turiu panašių pastabų: pernai ir mes pataikėme "ant" pikto, nemalonaus, nebendraujančio žmogaus, laivas t gedo... Bet viską atperka tas tikrai idomus maršrutas!. Plauksiu ir vėl!. Nes vaikystėje Dangėje Jono kalnelio būstinėje net ir paaugliams, mergaitėms nuomodavo irklines valtis( liemenių nebuvo). Ir plaukti, ir irkluoti mokėjome!. Nedidelius trūkums savivaldybė, tikiu, ištaisys.

Romanui

Romanui portretas
Čia labai panašiai kai žydas maldavo Dievo, kad išloštų loterijoje, bet bilieto nepirko. Gal pirmiausiai tekstą reikėtų paskaityti ? Ten yra atsakymai ir dėl vietų ir dėl gelbėjimosi rato.

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Brangus zaislas is Klaipėdos miesto zmoniu pinigu. Manau, rinka sureguliuos , nes pelno paslauga neduos, tai verslas arba zlugs arba keisis. Normalu.

Julija

Julija portretas
Graži reklama, bet faktai kiti.Šiandien plaukėme: vairuotojas piktas- jokios informacijos.Vaizdai- kaip iš apokaliptinio filmo, baigianti užželti upė, griūvantys sandėliai,gamyklų griuvėsiai.... Net veltui neverta plaukti, jei nenori košmarų sapnuoti

Romanas

Romanas portretas
Ar yra laive gelbejimosi liemenes , gelbejimosi ratai , jei yra , kiek ju yra ? Kiek keleiviu ima laivelis vienam reisui? Aciu.

liberalū sxema

liberalū sxema portretas
Pastatyt koki nieka už savivaldybės milijonus atiduot privatnykui už dyka o paskui varyt kad labai geras sumanymas :D:D Ar pėrmas kartas?

Pabrango ženkliai

Pabrango ženkliai portretas
Tyliai be argumentų kelionė lyginant su pernai, pabrango net tris kartus ! Pernai pensininkai keliavome pirmyn atgal už trejetą eurų. nebuvo taip. kad grįžtant tuo pačiu laivu vėl reiktų mokėti tą pačią sumą.. Ne kiekvianas laivavedys čia yra toks malonus ir svetingas, gaila, kad negalima atsiskaityti kontaktine kortele ar grynaisiais.

Galerijos

Daugiau straipsnių