KKKC – naujas vadovas

ko cia

ko cia portretas
parinates? Parodu rumai ar kultūros centars kas tas toki yr Kliaipeduoj?Tranu maitinimuosi zonos?Nieko neveike ir nieko neveiks. Vėsi

Vėl Ninai,

Vėl Ninai, portretas
tai ir sakau kad jūs ponia visai gerai dirbanti vietinėje valdžioje/opozicijoje/ galėtumėt bent retkarčiais išspausdinti kokį vertą savo straipsnį.Pasirodo, kad už mūsų visų miestiečių pinigus netgi sudaryta sutartis su,,Klaipėdos" dienraščiu?!(Aš ir galvoju nuolat, kodėl jis toks ,,prėskas" ir neinformatyvus?Tik ..lia lia, iskyrus Pociaus str...)Gal galėtumėte pateikti tos sutarties sąlygas leidžiančias TIK MERUI IR VALDANTIESIEMS prieiti prie šios svarbios miestiečiams infosklaidos?

Mustaches

Mustaches portretas
Ui, koki ūsiai

Nina Puteikienė atsakau:

Nina Puteikienė atsakau: portretas
Jūs sumaišėte dvi įstaigas: Etnokultūros centrą ir Kultūrų komunikacijų centrą (Parodų rūmai). Ne sėdžiu, o dirbu opozicijoje. Kai dienraštis paklausia mano nuomonės, visada ja pasidalinu. Savivaldybė turi sudariusi viešinimo sutartį su dienraščiu ir spausdina tik valdančiųjų - mero ir pan. mintis :).

Ninai

Ninai portretas
Tas centras ir buvo toks - saviškių šilta vietelė. Ką gero tiek metų veikė senoji vadovė? Vietoje to kad ieškotų talentų, puoselėtų tautodailę ir menus..sėdėjo ir bez...o. Na buvo vienas-kitas renginėlis vertas dėmesio, na buvo ,,šokiai ant bruko" kurie gana geras dalykas.Bet daugiau nieko. Pati komunikacijų centro vadovė su visuomene nekomunikavo. Manau šitas bus ne ką geresnis..///O kodėl jūs p. NIna nerašot straipsnių į šį, dienraščio Klaipėda portalą? Taigi tiek įdomaus miestui galėtumėt parašyt, tek tikros info žinot, pačioje valdžioje sėdit..

Nina Puteikienė

Nina Puteikienė portretas
KKKC - ne renginių centras, o šiuolaikinio meno. Ką bendro su šiuolaikiniu menu turi šis socialinis darbuotojas - gili paslaptis. Na, nebent priklauso Dariaus vadovaujamai fotomenininkų sąjungai, kuri savo patalpose ne parodas rengia, o pilsto alų. Jeigu priklauso tai sąjungai, tai yra, matyt, draugai su Dariumi. Jeigu draugai su Dariumi, tai draugai ir su Egle. Ji ne tik vadovauja Kultūros skyriui, bet ir buvo atrankos komisijoje. Ir koks šaunuolis Liudas - kaip gerai pasirodė! Ir kas taip jį paruošė? Smalsu pasidarė. Nes ir valdymo išmanymu jis tikrai neblizgėjo. Dirbu savivaldybės Narkotikų kontrolės komisijoje, tai teko metus stebėti, kaip žmogus sėdi ant Priklausomybių ligoninės vadovo kėdės. Ramiai sėdi. Nors liko su juo dirbti tik 3 gydytojai, kurių amžiaus vidurkis apie 80. Dar įdomu, kad konkurse dalyvavo ir Klaipėdos dailininkų sąjungos pirmininkė, kuri ir parodas puikias rengia ir dėsto, ir netgi išsilavinimą turi! Bet ji nė iš tolo, matyt, neprilygo Liudui!

tas pats

tas pats portretas
kaip su Parodų rūmais ar Muzikiniu. Pasiruoškit madingoms šiukšlių parodoms ir bomžų kūrybos instaliacijoms

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Mūsų lėšomis išlaikomas Kultūrų komunikacijų centras Klaipėdoje yra būtinai reikalingas. Dabar laikas įsteigti dar ir Komunikacijų kultūros centrą. Nežinau, ką jis veiktų, tačiau jau turiu stiprų kandidatą į tokio centro direktoriaus postą. Tai - daugelio komentarų autorius (taigi, komunikacijų specialistas) ponas Nezabitauskas.

Klaipėdos kultūroje – keistenybės

Klaipėdos kultūroje – keistenybės portretas
Kas dar kandidatavo? Labai jau keistai atrodo šio žmogaus išrinkimas į pareigas, reikalaujančias profesionalaus meninio pasiruošimo.

klp

klp portretas
O kodėl išėjo iš Priklausomybės ligų centro ?

tam opa

tam opa portretas
Jau turim vieną ministrę-bukalaurę su tatuškėm. Daugiau nereikia, ačiū.

...

... portretas
tokie durneliai dabar mus ir valdo nes runkeliai nebalsavo balsavo tokie kaip opa

>opa

>opa portretas
Gaidžio vafli , žinai kas yra valstybinės įstaigos vadovas? Tai ne tos pareigos , kuriose gali rodyti savo išskirtinį stilių. Esi viešas asmuo , tad ir išvaizdą turi būti ne tokia kokiâ pats renkiesi , o pagal normas nustatytas etikos ir estetikos specialistų taikomų viešiems asmenims. Norėtum , kad prezidentas būtų su " nakolkę" ant veido? Bukagalvis , bl.... .

opa

opa portretas
komentatoriai tai visiškas kaimas. koks jums skirtumas su ūsais, be ūsų, su tatuiruote ar be. Matosi, kad nėra net išvažiavę toliau savo kaimo. Turbūt duoti jums valią, tai iki šiol tik arkliais jodinėtumėm ir skareles nešiotumėm.

...

... portretas
vien dėl ūsų su juo net nekalbėčiau

Sėkmės

Sėkmės portretas
Ar nulemė pretendento ŪSŲ grožis? Kažkaip apie kultūrą neteko girdėti. Bet su priklausomybėsmi ir kultūra siejasi gal...

R

R portretas
Gal su tokia išvaizda geriau cirke dirbtu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių