Klaipėdiečiai Naujuosius sutiko audringai

Klaipėdiečiai sutiko 2020-uosius fejerverkų salvėmis ir petardų poškėjimais, kai kurios jų suteikė aplinkiniams ne džiaugsmą, o skausmą ir psichologinę traumą.

Didžiųjų fejerverkų pažiūrėti ir jaustis saugiai klaipėdiečiai renkasi į Teatro aikštę, kur pirotechnikos priemonių naudoti negalima. Šioje jaukioje aikštėje, kur šiemet veikia čiuožykla ir žiba didžioji miesto eglutė, rinkosi šeimos su vaikais ir žmonės nemėgstantys streso.

Kiti, kurie patys norėjo iššauti savo įsigytas petardas ir pasižiūrėti svetimų, plūdo į Atgimimo aikštę bei Dangės krantinę.

Čia buvo daug triukšmo, o po vidurnakčio pasigirdo ir policijos bei greitosios pagalbos sirenos. Šalia fejerverkus stebėjusios poros pokštelėjo petarda ir pataikė į brandaus amžiaus vyrą. Jam buvo apgadinti rūbai, jis kratė galvą, panašu, kad pirotechnikos įrenginys jį apkurtino, o gal ir padarė daugiau žalos.Greta buvusi moteris buvo sukrėsta įvykio, ji sunkiai tvardė emocijas, artimieji ją ramino. Medikai išsivežė nukentėjusiuosius.

Panašu, kad Naujametė naktis Klaipėdoje ne visiems atnešė laimę. Policininkai ir dar vienas greitosios medicinos pagalbos ekipažas išskubėjo į kitą vietą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pilypui

Pilypui portretas
taupyk, Pilypai, taupyk...Nes nebus ko telefoniniams sukčiams atiduot.

Pietinis rajonas

Pietinis rajonas portretas
O man patiko. Nelabai jau galiu eiti į lauką (o tuo labjau fejerverkus leisti) tai per 5-to a. langus viską galėjau matyti. Ir švente pasidžiaugti. Netgi galiu įvardinti kurios mūsų rajono dalys ,,davė garo" geriausia o kurios miegojo. Ačiū jums. Pagavau tikrą ir galingą Naujųjų Metų dvasią ir tikrai pajutau kad štai, Žemė per šias minutes jau vėl baigė vieną savo kelionės aplink Saulę ratą

Pilypas

Pilypas portretas
Bet pasaulyje niekas ir nesitaško fejerverkais iš kiekvieno kampo. Turi būti miesto fejerverkas vienas - ir taškas. O dabar tie pleškinimai iš visų girtų pakampių gadina pagrindinį vaizdą, neša baimę ir nelaimes. Kodėl meras negali uždrausti šito. Pleškinkite savo privačių namų kiemuose - prašom. O mieste turi būti tvarka. Pinigai skrenda į orą, o prieš kelias dienas verkšleno, kad maltos sriubos labai reikia. Veidmainių kraštas.
VISI KOMENTARAI 19

Galerijos

Daugiau straipsnių