Klaipėdiečiai nežiba skiepijimosi aktyvumu

Aš portretas
Kiekvieno žmogaus asmenininis reikalas.Tuo labiau,kad pasiskiepiję vistiek gali užsikrėsti ir užkrėsti kitus.Mano reikalas,kaip aš jausiu ir atlaikysiu ligą,noriu,kad mano imunitetas pats kovotų.Nenoriu leistis š...,neištirto iki galo.Juk neaišku,kaip skiepas pasireikš po metų,dviejų.Mano kūnas-mano reikalas.

Jonas

Jonas portretas
Girdėjau kad pasiskiepinus toje vietoje magnetas kimba savaitę laiko,ar tai tiesa? Gal kas gali atsakyti?

Gyventoja

Gyventoja portretas
Nenori ir neina.Jei zmogus turi pasaliniu ligu tai ir neina.Kaip kunas sako taip ir daro.Patys vis rasydavot isiklausykit I savo kuna.Tai va ir isiklausom kad jis nenori

Keistuoliai

Keistuoliai portretas
Kaip žibutės pavasarį: Per toli važiuoti jiems... Kaukę dėvėti nepatogu jiems..Ranką skaudą MĖNESĮ laiko... Tik skūstis ir dejuoti, daugiau nieko nesugeba. APGAILĖTINA Nebijojau tos ligos, nebijojau ir skiepo. Nueini, šauni Džonsoną ir toliau prie svarbesnių reikalų.

Juk

Juk portretas
Tai kad skiepas nuo ligos neapsaugo, ir paskiepytas gali sirgti ir platinti ligą. Skiepas apsaugo, kaip teigia visi vadinamieji ekspertai, nuo mirties ir komplikacijų. Tai aš mirsiu nuo ligos, pats ir būsiu kaltas, kad nesiskiepijau. Nesuprantu ko jie čia visi panikuoja, pasiskiepija juk nemirs ir sirgs lengvai. Kiekvienas žino, kas jam geriau.

To nesvarbu

To nesvarbu portretas
O kiek mirusių neskiepytų ,kas nori tam ir vieta nesvarbi ,nėra jau Klaipėdoje tokie dideli atstumai .

Tiesiog išrinkta bloga vieta skiepijimo centrui

Tiesiog išrinkta bloga vieta skiepijimo centrui portretas
Žmonėms iš pietinės miesto dalies nepatogu važiuoti į jūsų LCC - per ilgai užtrunka kelionė, o jei žmogus dar važiuoja autobusu - tai dar ir su kauke tiek daug laiko reikia išbūti. Jei normaliai veiktų centras Taikos prospekte, gal ir tempai būtų greitesni. O dabar, manau, srautai dar labiau sumažės.

Pensnė

Pensnė portretas
Skiepijuosi visais įmanomais skiepais jau daugybę metų ir vis dar gyvas. Jei būčiau nesiskiepijęs, gal irgi nieko nebūtų buvę, tačiau ką gali žinoti, gal jau seniai būtų kaput. Tai va. Tik viena blogybė, kad kai kurie skiepai yra gana brangūs ir jokios nuolaidos pensininkams nebūna.

Loni

Loni portretas
Kategoriškai jokių nuodų - skiepų! Pamatysite kokios bus jų pasekmės po metų ar daugiau. Atsiranda vis nauji virusai ir nuo visų skiepytis??? Tai košmaras!!!

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Protingi, žmonės ir nesiskiepija.Kodėl nėra statistikos,kiek nuo skiepų jau mirusių?

A

A portretas
Tik persirgus turesit tikra imuniteta! Pasiskepijau per klaida zenica, pataikiau i "akcija" jau 21d. praejo, jokiu privilegiju, bet sveikata tikrai pablogejo, ranka iki siol biski skauda. Privercia visus daryti nesamones. :(

Nuomonei

Nuomonei portretas
O tai klausimas - kodėl tada tie jūsų sveikuoliai vis tiek sirgo covidu? Ir Kepenis sirgo, tai kur buvotas jo imunitetas? deja yra ligų, kur imunitetas nepadės...

marš

marš portretas
rudenį vėl visi verksim, nes bus sergamumas didelis ir vėl karantinas. Ar to norit? Marš vakcinuotis.

vot teip

vot teip portretas
Koks sutapimas - šalia Klaipėdos kuriasi net du krematoriumai)

4

4 portretas
Pasiskiepyčiau, tik dėl dokumento, bet dabartiniai skiepai ir naudos mažai suteikia prieš COVID ir pavojingi gyvybei, niekas juk nežino kam pasiseks, o kam ne

Nuomonė

Nuomonė portretas
„O rūpinantis savo sveikata dar reikia dovanų ir skatinimo? Labai gaila ir liūdna, jei žmonės nesupranta, kad skiepytis reikia dėl savo, artimųjų ir kolegų sveikatos. Dėl išvengiamų mirčių. Vėžį visi einame ir gydomės. COVID-19 taip pat yra liga, kuria galima labai sunkiai sirgti ir nuo jos mirti“, – apgailestavo Klaipėdos savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Rožė Perminienė. Kas rupinasi sveikata - palaiko savo imunitetą, pasitiki jam daugiau, nei politikams ir farma kompanijomis. Tai pat, puikiai supranta, kad siulomi skiepai - blogai sveikatai.

Va

Va portretas
Protingi nesiskiepija ir isgivens.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių