Klaipėdiečiai nori atnaujintų kiemų ir parkų

Baikit

Baikit portretas
Ka reiskia nemokamai? ten gi stovejimas senai apmokestintas

Nesiliauju stebėtis

Nesiliauju stebėtis portretas
an kiek mūsų miesto valdžia netikus kad žodžiū trūksta.Lūseriai prakeikti

KAZYS

KAZYS portretas
447 automobilių stovėjimo vietos,po to apmokestinsim , tai džiaugsmo bus. Neniškis , Zulco dubleris , nieko naujo. Svarbu "pasitarėm su bendruomene. Makaronų meistrai.

Ne ne

Ne ne portretas
tegu geriau ateina į Vingi.Po aštuoniu vakaro.:D)

naglam

naglam portretas
tai ateik į Rumpiške ir pabandyk padaužyt..Pasižiūrėsi koks gryši namo

naglas

naglas portretas
runkeliai,pateikit nors vieną faktą apie mero pavogtus pinigus,o paskui lokit.Atsibobo jūsų kaimiška smarvė.Kai patys tokie,tai ir kitus vaginat.Teisingai sako RK.Snukius tokiems vatnikams išmalti tiktai.

L

L portretas
Medžius retinti ir tvarkyti galima, tačiau gal ne gegužės viduryje kai viskas žaliuoja, skleidžiasi medžių žiedai, paukščiai susukę savo lizdelius. Tai kas buvo daroma daugiau nei amoralu. Medžiai pjaunami vėlyvą rudenį arba labai anksti pavasarį kol gamta dar miega.

Gyventoja .

Gyventoja . portretas
Žardės parke Tvarko apleistą balą ,Bus graži poilsio zona, .BET prie Aukuro Gimnazijos ir Muzikos mokyklos -BAISU . Miškelis , medžius senus iškirto- gerai .Liko Šakos , šiukšlės . Dabar žolė sužailiavusi slepia . neaiškūs vanduo purvinas ..Jokio GROŽIO IR ŠVAROS.

ups

ups portretas
mums taip pat "pagražino" kiemą, du medelius mažiukus pasodino, kažin kiek tai kainavo? o kad neturim nė vieno tako nueiti iki šaligatvio, neįbridę į purvą, niekam nerūpi...Pypliams mažuliams įrengė balkoną žaisti, o didesnieji neturi jokio kiemo, mūsų kiemas-aiškštelė automobiliams ir kelias, viskas. Tai tie vaikai tame balkone vos visi sutelpa, kol didesni netyčia kokį mažulį numins, belakstydami....Kažkada 2008 metais buvome nauja statyba, o infrastruktūra nesutvarkyta iki šiol....

Anonimas

Anonimas portretas
Iškirtus visus normalius medžius, pasodins jaunus - apgailėtinas šluoteles, kurių po to net laistyti nepasivargins. Grožio iš tų stagarėlių - jokio, o ir šiaip medžių funkcijų jos neatlieka - nei orą valo, nei pavėsio suteikia.

Jūra

Jūra   portretas
Jau jūsų tas amžinas a spėjimas ir RK iš kantrybės veda. Eikit apsišluokit savo aplinką, gėlytę ar medelį pasodinkit, ko neabejotinai nesate darę, Jūsų meilę gamtai įrodysite tik puošdami savo aplinką, miestą. Nedaro-dūdorius blogas, daro- vėl blogai. Gal po karantino pas psichiatrus? A?

Grubliauskis plauna Es pinigus per medžiu kirtimus

Grubliauskis plauna Es pinigus per medžiu kirtimus portretas
Sušaika darbo sau pinigus. Lietuva išparduota. Liko medžiai .tai tuo kad išplauti ir pasisavinti ESpinigus naikina. Tokio skerdyko ir medžiu žudyko klaipėda dar nematė

(NE) GERB. R.K.,

(NE) GERB. R.K., portretas
pirmiausia , reikėtų žinoti ,kad žmonės snukių NETURI . Nei Jūs ,nei niekas kitas NEGALI įžeidinėti kitų žmonių ,kurie TURI TEISĘ taip pat pasakyti SAVO nuomonę . Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25 straipsnis tai garantuoja .Nuolatinis Jūsų įžeidinėjimas KITAIP galvojančių nei Jūs ,didelės garbės Jums nedaro !

To RK

To RK portretas
dudoriau čia tu?

To RK

To RK portretas
Nebijai atgal gauti? Uz zodzius uz izeidinejimus?

Siaip.

Siaip. portretas
Tegul tvarko takus, infrastruktūrą. Medziai turi buti nelieciami.

Aldona

Aldona portretas
Didžiausia problema, kad šitas melagis dudorius yra nepatikimas, tiek prisimelavęs, nesamonių prišnekėjęs, savo žmonai ir sau per jazz pinigų privogęs, kad tiesiog žmonės NEBETIKI!

RK.

RK. portretas
Man kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad miesto nekentėjams ir tvarkymo priešams reikia tiesiog duoti į snukį. Į naglą, kvailą snukį.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Savi valdos vietoj daugiaaukščių parkavimo aikįšelių ,laisvas žemes visuomenės turtą-išparceliuoja verslams ,ES autoteršalus sukiša į daugiabučių kiemus ,suniokojama gyvenamoji aplinka ,kuo daugiau asfalto ir trikelių-žmonėms ir jų vaikams..ES lėšų skubus įsi savinimas įvairiais būdais...

Ramute

Ramute portretas
Tik tegul tvarko. Kiek galima sovietinei sajungoj gyventi.

Paskutiniam

Paskutiniam portretas
Taip taip ypac invaziniai medziai puikiai auga..

to tvarkykit

to tvarkykit portretas
Iš kur toks nusimanantis esi apie Klaipėdos gruntą.Visur puikiausiai viskas auga,jeigu tik kas sodina

Tvarkykit

Tvarkykit portretas
bet saugokit ką galima. Ir pirmiausia medžius. Klaipėdos grunte ne kiekvienas gali išaugti ir bujoti.Atsiminkit.

Linas

Linas portretas
Tvarkykit, gražinkit miestą...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių