Klaipėdiečiai pasipiktinę: Taikos prospektas skendi šiukšlėse

Nutirpus sniegui vienoje pagrindinių miesto gatvių – krūvos šiukšlių. Pasirodo, neseniai  suremontuotas šaligatvis Taikos prospekte dar neatiduotas vertinti komisijai, tad už jo švarą ir tvarką kol kas atsako statybininkai. Jie savivaldybei pažadėjo apsikuopti iki pirmadienio.

Klaipėdiečius jau ne vieną mėnesį piktina, kad atnaujintame Taikos prospekto šaligatvių ruože neištuštinamos šiukšliadėžės.

Nutirpus sniegui visos tos atliekos iš naujų šiukšlių dėžių nuklojo ir šaligatvį.

Kol objektas neatiduotas vertinti, tvarka ir švara turi pasirūpinti rangovai.

„Viską žinau, tikrai baisu, bet statybininkai nejuda. Mes dėl to ir Viešosios tvarkos skyrių informavome, bet padaryti kol kas nieko negalime, nes objektas neperduotas mūsų priežiūrai. Tik Viešosios tvarkos skyrius gali juos priversti“, – teigė Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Milda Enciutė.

Šaligatvių atnaujinimas Taikos prospekte nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės buvo pradėtas pernai kovą. Oficialiai objektas turėtų būti atiduotas vertinti iki gegužės.

O kol tai nepadaryta, kyla nemažai buitinių problemų. Pavyzdžiui, dauguma naujų šiukšliadėžių užverstos šiukšlėmis, jos mėtosi ir ant šaligatvių.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Triukšmas dėl šios teritorijos buvo kilęs ir kai gausiai pasnigo, tada kurį laiką to šaligatvio niekas nenuvalė.

Klaipėdos savivaldybės Administracinės veiklos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis pažadėjo, kad šaligatvį statybininkai įsipareigojo sutvarkyti pirmadienį.

„Kai tai bus padaryta, visą šią teritoriją prižiūrės savivaldybės Miesto tvarkymo skyrius ir tokios netvarkos jau neturėtų būti“, – tikino M.Poimanskis.

1,2 km ilgio pėsčiųjų ir pusketvirto metro pločio dviračių takams Taikos pr. nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvių atnaujinti prireikė daugiau nei metų.

Darbininkai ne tik nutiesė naujus pėsčiųjų ir dviračių takus, sutvarkė želdynus, atnaujino apšvietimą, pastatė suolus bei šiukšliadėžes, bet ir įrengė automobilių aikšteles, kuriose galės sutilpti 170 mašinų.

Projekto vertė – 3,4 mln. eurų, iš kurių ES apmokės didžiąją dalį – apie 2,4 mln. eurų, apie 0,2 mln. eurų prisidės valstybė.

Maždaug 0,8 mln. eurų teks sumokėti iš Klaipėdos miesto biudžeto.NAUJAUSI KOMENTARAI

Veiksminga priemonė

Veiksminga priemonė portretas
Tai jeigu objektas nepriduotas aplink netik šiukšlės bet statybinis žvyras dar nepašalintas po trinkeliavimo, tai manyčiau užsakovas---- savivaldybė nesumokėtų visų pinigų rangovui už tokius darbus, o miesto tvarkymo skyrius galėtų padidarbuot, juk tai jiems priklausanti teritorija. O be to nereikia laukti gegužės mėn . O pakabinti pagaliau tas šiukšledėžes.,ir žinoma laiku jas patuštinti. Be to "Plungės Lagūna" turėtų nepamiršti ištaisyti savo broko, taip pat susirinktų plytgalius , akmenis ir tt nuo žaliūjų plotų!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedieciai pasipiktine? Taigi patys ir siukslina..

Kiestis

Kiestis portretas
Leidima kad rangovas nesitvarkytu davė A.Gaižutis. Jei kam reikia galiu atsiųsti patvirtinanti dokumentą.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių