Klaipėdiečiai piktinasi vairuotojų savivale

Klaipėdiečius stebina uostamiesčio vairuotojų kultūra. Nepaisydami Kelių eismo taisyklių, nedrausmingi vairuotojai neretai palieka savo automobilius ne tik ant žaliosios vejos, šaligatvių, tačiau piktavališkai užima net kelias mašinų stovėjimo vietas.

Pažeidėjus į dienos šviesą ištraukti panorę klaipėdiečiai ragina susivienyti ir užkirsti kelią nedrausmingų vairuotojų savivalei.

"Praėjusią savaitę Herkaus Manto gatvėje įsikūrusioje degalinėje pastebėjau neseniai pažymėjimą gavusią vairuotoją, kuri pažeidžia Kelių eismo taisykles. Priėjau, mandagiai paklausiau, ar supranta, kad automobilį pastatė netinkamai ir už tai gali sulaukti baudos. Iš automobilio išlipusi jauna mergina tik numojo ranka ir nusijuokė. Buvo atsakyta, jog tai nėra mano reikalas. Nuo šiol, pamatęs jauną vairuotoją su automobilį puošiančiu vadinamuoju klevu, susimąstau, ar keliuose galiu jaustis saugus. Kaip tokie žmonės išlaiko vairavimo egzaminą?" – klausė pasipiktinęs klaipėdietis.

Panašų vaizdą gyventojai pastebėjo ir Minijos gatvėje esančio daugiabučio namo kieme.

"Mercedes" markės automobilį savininkas paliko stovėti ant šalia daugiabučio namo nutiesto tako ir žaliosios vejos.

Praėjusią savaitę skundų sulaukta ir iš Šilutės plente esančio daugiabučio namo gyventojų.

"Autotransportas rieda per žalią veją, kuri dėl nuolatinio važinėjimo jau išdarkyta, nebe žalia. Taip pat automobiliai paliekami ant pėsčiųjų takų, kartais važiuojama net ant šaligatvio bortelių", – piktinosi klaipėdietė.

Pasak Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjo Sauliaus Valiulio, pranešimų apie vairuotojų pažeidimus sulaukiama nuolat.

"Neretai žmonės atsiunčia nuotraukų, kuriose matomi pažeidimai. Vis dėlto nuotraukoms taikomi tam tikri reikalavimai. Pastebėję pažeidimų klaipėdiečiai raginami elektroniniu paštu informuoti skyriaus darbuotojus", – teigė S.Valiulis.

Už tokius pažeidimus vairuotojams gresia piniginės baudos nuo 30 iki 90 eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

siaip

siaip portretas
atsigaukit, degalinese taip pazymetos vietos kur galima trumpam palikt masina, jeigu reikia kavos ar i tulika. kai ju nebuvo state vos ne 5 masinos ir viena is ju butinai priesais duris. fotkej matom probelmu su regejimu turinti vairuotoja ir tiek

Hmm

Hmm portretas
Teisybės dėlei degalinėse tos geltonos juostos po KET nepapuola ir baudos negausi, BET visi vairuotojai žino, kad ant jų statyti negalima, jas paišė degalinė kad niekas nestatytų. Tiesiog yra chamų kuriems tai nemotais ir tiek.

žemaitukas

žemaitukas portretas
čia yra daug komentatorių, ale nėra vietos statyti mašiną, bet matau kiekvieną dieną, gryžus namo pietų apie 12.00, gatvės buna apytuštės, aikštelės namu taip pat, bet.... individai vis vien matau kaip važiuoja ant šaligatvio ir statosi mašinas prie pat iėjimo... nors vietos už penkių metrų pilna...? tai klausimas, ar statytis nėra kur ar visgi kiaulės akis žmonės isistatę, beje labai dažnai tai būna moteriškės.... idomu, ar jie galvoja, kad visi debilai ir lai jie ir statosi laikydamiesi taisyklių,.... bet tie su kiaulės akimis nedaeina, kad jei visi nustojam laikytis taisyklių.... ar begalės iš vis kur bepasistatyti mašinas, nes jei statom bele kaip, tai statom tada visi belekaip...
VISI KOMENTARAI 45
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių