Klaipėdiečiai piktinasi vairuotojų savivale

Hmm

Hmm portretas
Teisybės dėlei degalinėse tos geltonos juostos po KET nepapuola ir baudos negausi, BET visi vairuotojai žino, kad ant jų statyti negalima, jas paišė degalinė kad niekas nestatytų. Tiesiog yra chamų kuriems tai nemotais ir tiek.

žemaitukas

žemaitukas portretas
čia yra daug komentatorių, ale nėra vietos statyti mašiną, bet matau kiekvieną dieną, gryžus namo pietų apie 12.00, gatvės buna apytuštės, aikštelės namu taip pat, bet.... individai vis vien matau kaip važiuoja ant šaligatvio ir statosi mašinas prie pat iėjimo... nors vietos už penkių metrų pilna...? tai klausimas, ar statytis nėra kur ar visgi kiaulės akis žmonės isistatę, beje labai dažnai tai būna moteriškės.... idomu, ar jie galvoja, kad visi debilai ir lai jie ir statosi laikydamiesi taisyklių,.... bet tie su kiaulės akimis nedaeina, kad jei visi nustojam laikytis taisyklių.... ar begalės iš vis kur bepasistatyti mašinas, nes jei statom bele kaip, tai statom tada visi belekaip...

Kirvis

Kirvis portretas
Jai ką žinokite ir isidemekite,degalinėse tos geltonos juostos jokiuose kelių eismo taisyklėse neapipreztos,čia tiesiog degalinių vidaus politikos reikalas ir policija už tai nubausti negali ;) aišku tai nereiškia jog galima ten numesti mašina ;) kultūros trūkumas tiesiog :)

To KLP

To KLP portretas
Niekas neduoda teises pažeidineti taisykles.

Jau

Jau portretas
mažesnė blogybė prekybos centro aikštelėj statyt nei numesti automobilį bet kur... Nors ir rašo, kad negalima, bet kol kas niekas nebaudžia.. kaip niekam nerūpi ir tie chamai numetantys mašinas bet kur. Šiaip nei vienam mieste tiek nesu mačiusi mašinų ant šaligatvių...

KLP

KLP portretas
Tiesa dar tokia jei gryzai iki 17 val vieta rasi pasistatyti ir galesi jaustis teisingu pilieciu, bet jei grysi vakare kokia 22 val tai per visa rajona nei vienos vietos net ant zolyno nerasi, tada nera kito pasirinkimo kaip statyti kur papuola ir tiketis, kad kokia pakvesus boba neiskvies policijos.

KLP

KLP portretas
apmokestinti reikia antra automobili, miesto infrastruktura nepritaikyta siuolaikinems realijoms, suviesuoju transportu nakti nenuvaziuosi i darba. Automobiliu stovejimo vietu irgi nepakanka. Ziemos metu viesasis transportas pavojingas gyvybei del ten esanciu virusiniu ligu zidiniu.

Atejo laikas

Atejo laikas portretas
Pagalvoti del pilno miesto parkavimo apmokestinimo. 10€ i metus rezidentams bet garantuota parkavimo vieta. Verks nuominikai ir nelegalai:)

As

As portretas
Jomajo, kur statai mašiną? Ateisiu nufotkint.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Butinai reik fotkinti visai isnaglejo kur nori ten stato privazioja visokiu is vienkiamiu nors ir pats vairuoju bet visada randu vieta normaliai prisiparkuot. Ir policija turi labiau kontroliot.

Zmogus

Zmogus portretas
Tegul susivienija daugiau aiksteliu irengti automobiliams, o ne baudimams. Patys tikriausiai su autobusais vazineja ir nori susivienyti, kurie nesupranta vairuotoju, statymo vietu nebuvimo.

To jomajo

To jomajo portretas
Fotkins ir sius i e-policija. Pora kartu maksimuma sumokesi pradesi galvoti.

Neisivaizduoju

Neisivaizduoju portretas
Tarnybu darbas tik reagavimas i skundus o kur prevencija?:) Pro šali pravažioja galvas nusuke:) ir dar nori mieste tvarkos. NULIAI sisteminiai NULIAI Kol žmones jaus nebaudžiamuma tol ir bus išvažinetos vejos ir tepaloti šalygatviai.

Oksana

Oksana portretas
Laukininkų 33 kieme 15 metų tebestojit ,,Ziguliai"

Jomajo

Jomajo portretas
Stačiau ir statysiu kaip man palanku, nubaus tai nubaus, bet nubaus Ponai Pareigūnai, tikrai ne kažkokiem seniam mane fotkint ir aiškint mane teises :)

to jomajo

to jomajo portretas
tokiem snargliams kaip "jomajo" siuliciau dingti i afrika arba i kokia tolesni Russija, ten nera taisykliu...

Ieva

Ieva portretas
Dėl tokių kaip jomajo ir kiti viskas taip ir vyksta. Nes niekam niekas neberūpi. O man rūpi. Kodėl kažkas gali elgtis kiauliškai ir trukdyti kitiems. Yra tvarka, jos turi būti laikomasi. Jei visi pradėsim nesilaikyt tvarkos, kas bus? Aš nenoriu taip gyvent, todėl man rūpi, kad tvarkos būtų laikomasi.

Simonaitytes 28

Simonaitytes 28 portretas
Kada tos kibirus Audi raudona ir Audi balta isvez is kiemo,jau uzkniso,absoliuciai niekur nevaziuoja,o vietos uzima

Jomajo

Jomajo portretas
Aš nesuprantu ar jum trugdo? Mamyčių klubas daugumą gal paveikė verkti ant kiekvieno kampo. Nu ir kas, kad paliko ta Opelį taip pastatytą, numirė kas? Nemanau, kad labai kažkam sutrugdė. Įeiti galima drąsiai į circkle degalinę. Dauguma vyrų kaip mergaitės verkia. Suprantu būna ant vejų, piktavališkai numestų, nu bet c'mon verksniai, gal siųlyčiau susitvarkyti savo gyvenimus jei nebėr ką veikt, kad pažeidimus tokius fiksuoti ant kiekvieno kampo?

Anonimas

Anonimas portretas
Vairavimo kultūra ir KET laikymasis netiesiogiai parodo visuomenės lygį. Kuo labiau išsivysčiusi valstybė, tuo labiau yra sąmoningi jos piliečiai ir uoliau laikomasi taisyklių (ir ne vie KET). LT eismo kultūra yra pusiau laukinių lygyje.

vietinis

vietinis portretas
vinis į padanga, geriausi priemone:)) kita kart nuoras praeis..

Paulius

Paulius portretas
Ot pasakyčiau tokiam žaliam lapui koks tai ne mano reikalas

As

As portretas
Tad man juokingas vairuotojų pasiaiškinimas - JUK NĖRA KUR. Yra ir įmanoma pasistatyti toliau, jei tik nori. Bet ne, juk paprasčiau kiauliškai elgtis

As

As portretas
Idiotiškas mąstymas, kad jei nėra statyti, tai statau bet kaip. Fotkinau ir fotkinsiu ir viešinsiu visus idiotus, kurie numeta savo mašinas neleistinose vietose. Į darbą einu pėsčiomis tad prisižiūriu visokių kvailių - pasisato per patį šaligatvį, kad net nepraeisi niekaip - ne tik, kad pėsčias, ką kalbėti apie tėvus su vežimėliais. Bet tų mašinų vairuotojų smegenyse sisaliukas, nes kaip šitaip negalvot apie kitus. O prie darželio kas dedasi - ties įvažiavimų numeta savo mašinas kai vėl gi nepraeisi. Kartą nufotografavau vienos tokios numestą mašiną skersai šaligatvio, tai po kelių savaičių tą mačiusi kita mamelė (kuri savo mašiną numeta ant žolyno), pasigavo mane pakeliui su klausimu - kodėl aš fotografavau tą mašiną, atsakius, į prašymus praleisti nebuvo reaguojama ir jau kai pradėjo vadinti visaip, nueidama pastūmė, man paklausus ar normalu šitaip elgtis prie mažo vaiko, kokį pavyzdį jam rodo (juk į darželį važiavo), labai greit sėdo į mašiną...

...

... portretas
Jei būtų paprasta siųsti pažeidėjų nuotraukas be savo duomenų patvirtinimui, tada galima būtų šimtai tokių ir kitokių pažeidėjų sugaudyti...

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Buki žmonės esat kurie teigia, kad draudžiama statyti automobilį, KET nėra tokio kelio ženklinimo, praverskit taisykles, jeigu nežinot, o tada komentuokit...

Erika

Erika portretas
Nesąmonė , tik vienas kitas veža vaikus iš toliau ,visi kiti gyvena netoli darželių.Jeigu tėvai nesusipranta, kad jiems negalima statyti bet kur, tuo labiau ant šaligatvių-uždarykite vartus ir tegul stato kur nori.O mintis,kad eiti į darželį pėsčiomis-puiki . Nes tėvai ir taip nebeturi kada su vaiku normaliai pabendrauti. Bus proga tai padaryti.

ss

ss portretas
eilinis “runkeliu” mentalitetas : nupirkau metalo laužą ir statau kur man panorėjus - invalidu stovėjimo vietos , geltonos juostos ...

Vidai

Vidai portretas
jūs iš mėnulio nukritote. Atvesti vaikus turi galimybę tik keltas, kurie gyvena šalia. O tie kurie gyvena už 5-10 km. atstumu kitame miesto gale irgi pagal jus pėstute turi ateiti?

To skaitytoja

To skaitytoja portretas
Tu idiote

Vida

Vida portretas
Didžiulę problemą dėl vairuotojų -turi ir vaikų darželiai. Tėvai atveža vaikus į darželį mašinomis,nors galėtų ateiti su vaiku pasišnekučiuodami pėsčiomis, o po to pasistato mašinas ant pėsčiųjų takelių, taip trukdydami saugiai vaikščioti pėstiesiems, be to laužo šaligatvius ir nebegali į teritoriją įvažiuoti mašinos , vežančios produktus.Dėl tokio neatsakingo tėvelių elgesio -teks visai uždaryti darželio teritoriją .

o

o portretas
nuotraukoje matomas horizontalus ženklinimas nieko nereiškia. KET 1.27. Geltonos spalvos zigzagas žymi kelio vietą (pusę), kur per visą zigzago ilgį uždrausta stovėti. Čia zigzago nėra.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Prie geležinkelio stotie IKI parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelė pilnai užstatyta studentų automobiliais,nors parkavimo laikas ribotas.Tas pats vyksta ir prie kitų prekybos centrų.Kam tie riboto stovėjimo ženklai,jei negalima sukontroliuoti,kiek tas automobilis jau stovi.Nei pas vieną vairuotoja Lietuvoje nemačiau kartoninio parkavimo laikrodžio.

skaitytoja

skaitytoja portretas
man atrodo visi vairuojate visi statote kai nerandate vietos kitur pastatyti ir visi rašote kad vienas už kitą geresni o pradedantys vairuoti visi buvote nė vienas vairuotoju negimė ir nustokite piktintis prisiminkite patys save o kad aikštelių nėra kur tas mašinas dėti norint išspręsti problemas kiemuose reikėtų kas antrą namą nugriauti kad būtų vietos automobiliams antra išeitis parduokite automobilius ir važinėkite viešuoju transportu tada nebus gatvėse kamščių ir tušti kiemai o autobuse laužysite kaulus

Soferis

Soferis portretas
Klaipėdiečius vairuotojus piktina, kad per 30metu nepadaryta nei viena automobilių stovėjimo aiksteliu. Kai gatvėje nubraizo linijas ir pasiskelbti, kad "sukūrė" automobilių stovėjimo vietų, atrodo kvaila.

tonfa

tonfa portretas
bauda nuo 300 iki 900, tada gal gaidžiai supras

Tika

Tika portretas
nekviečia policijos todėl, kad greičiausiai tos geltonos linijos nupieštos savo iniciatyva ir nėra suderintos su policija. Nes labai daug tokių yra savavališkai prisipiešusių linijų. O jeigu kam neaišku kaip išlaiko teises, tai atsakau, kad laikydami teises visi laikosi visų kelių eismo taisyklių ir jas išlaiko, bet tik gavę pažymėjimą viskas keičiasi ir kiekvienas važiuoja kaip kas nori.

Irma

Irma portretas
lAbai skaudu, kai užimtos neįgaliųjų vietos. Tokie sukčiautojai chaamai prisiperka degalinėse neoficialių, be numerio, nuotraukos, neįgaliojo duomenų lipdukų ir elgiasi šlykščiai... Prašome pagalbos Viešosios tvarkos skyrių, policiją. Pati esu neįgali. Įsivaizduokite, ant priekinio stiklo turėjau vardinį lipduką, bet galinaime lange jo nebuvo, matyt atsiklijavo, tad Palangos oro uosto policija vis tiek nubaudė penkiais eurais. Nepykau, tikrai reikia tų dviejų lipdukų. Radau paskui nukritusi, bet baudos sumą pervedžiau. Bet kiek apsimetėlių parkuojasi ir dar įžūliai rodo, kad neva paprastas ženklas tinka.

Neptūnui

Neptūnui portretas
Tie geltoni kvadratai ne šiaip sau nupiešti. Jeigu ten kas palieka automobilį, tai užsipylęs kuro kolonėlėje išvažiuoti gali tik atbulas. O jeigu už kažkas už tavęs laukia eilės, tai išvažiuosi tik tuomet, kai toks "krūtas " vairuotojas nusipirks kavos ar cigarečių.

Klaipediečiui

Klaipediečiui portretas
Ne drauge mielas pirma pirmiausia yra teisetvarka. Nuo to prasideda sveika visuomene. O jai tau nusikakoti ant istatymu reiškia tau nusikakoti ir ant aplinkiniu. Tad mokesi baudas kol nesuprasi kad šalygatvis pestesems žolynai nelečiami o tu stovi kur leista. Prieš perkant auto pasidomek ar yra kur ja statyt. Perki buta pasidomek kaip su parkingu.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
SKUNDZIASI TIK TA ARBA TAS KURIS NETURI AUTOMOBILIO IR NETURI JOKIO SUPRATIMO GYVENIME KURGI VAKARE PASTATYT AUTO KIEME ARBA STAIGIAI PRISOKT PRIE DEGALINES KAVOS,CIGARIECIU IR VAZIUOT TOLIAU SU REIKALAIS.JUMS BL... PENSININKAMS ZIURIU NER KA VEIKT,EIKYT GERIAU I KOKI MITINGA PRIE VALDZIOS REIKALAUKYT KAD PENSIJA PAKELTU.

mimis

mimis portretas
Policijos nera, tegyvuoja anarchija!

Neptunas

Neptunas portretas
Apie daugiabučių nėra net ką kalbėti, savivaldybės organai kitaip juos nepavadinsi patys sukelia trukdžius įsirengti mašinoms statymo aikštelė. O dėl kolonėlės tai juokas ima laisvas statymo vietos pastoviai užimtos iš gyvenančių šalia. Operatorius mato žmogišką pusę žmogus užvažiavo kavos nusipirkti , o ne ilgam stovejimui. O čia deda foto kaip sakoma apsisikes neturintis ką veikti pusproris. Lai geriau gaudo ir fotkina savivaldybės organus darbo metu važinėjančių.

LABAI AKTUALI FOTO

LABAI AKTUALI FOTO portretas
Buduliai, visada statantys auto prie Statoil'o ant geltonai užbrauktos teritorijos turėtų PERLAIKYTI ESIMO TASIYKLIŲ EGZAMNEĄ. Jie nežino, kad GELTONA REIŠKIA NEGALIMA STOVĖTI. O Statoilo operatoriai tyli ir neiškviečia apsaugos ar policijos . ŠLYKŠTU.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • VRK: Palangos konservatoriai pažeidė įstatymą reklamuodamiesi ant įmonių automobilių
  VRK: Palangos konservatoriai pažeidė įstatymą reklamuodamiesi ant įmonių automobilių

  Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. ...

  1
 • Palangos bažnyčią atakavo bitės
  Palangos bažnyčią atakavo bitės

  Dievo ir ugniagesių pagalbos trečiadienį teko šauktis Palangos bažnyčios tikintiesiems. Šventosios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios pastogėje lizdą ėmė sukti bičių spiečius. ...

  8
 • Tendencinga informacija apie „Klasco” dvelkia užsakymais
  Tendencinga informacija apie „Klasco” dvelkia užsakymais

  Pastaruoju metu iš visuomenės informavimo priemonių sklindanti informacija apie AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos (KLASCO) krovos neva keliamą pavojų aplinkai grindžiama interpretacijomis, asmenine atskirų asmenų nuomone, o ne objektyviai...

  19
 • Pavyzdį rodo Klaipėdos rajono savivaldybė
  Pavyzdį rodo Klaipėdos rajono savivaldybė

  Gargždų ir Priekulės miestų teritorijose, kur jau pasibaigusi žemės reforma, pavyzdį rodo ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys pasakojo, kad, matydama neišnaudotus laisvos valstybinės ...

  1
 • Pajūryje – vasariška kaitra
  Pajūryje – vasariška kaitra

  Į Lietuvą vėl sugrįžta tropinė šiluma. Sinoptikai prognozuoja, kad jau greitai orai uostamiestyje įkais net iki 29 laipsnių. ...

  3
 • Dėl P. Cvirkos – aistros
  Dėl P. Cvirkos – aistros

  Klaipėdos rajone užvirė diskusija dėl rašytojo Petro Cvirkos gatvės pervadinimo. Gargždiškis Erlandas Paplauskis kelia klausimą, ar Lietuvos herojų panteone tikrai verta matyti su okupacine sovietų valdžia bendradarbiavusiųjų pavardes...

  41
 • Po kaimynų remonto skilo sienos?
  Po kaimynų remonto skilo sienos?

  Klaipėdietė Svetlana L. neslepia apmaudo, kad, anot jos, po viršuje, taip pat ir apačioje gyvenančių kaimynų butų remonto jos namuose ne tik nubyrėjo virtuvės plytelės, bet ir vonioje bei tualete skilo sienos. Kaimynai su moterimi nedaugžod...

  15
 • Klaipėdietiški Baltijos kelio atgarsiai
  Klaipėdietiški Baltijos kelio atgarsiai

  Minint Baltijos kelio 30-metį Klaipėdoje po atviru dangumi atidaryta fotografijų paroda, kurią penktadienį smalsiai apžiūrinėja ne tik patys klaipėdiečiai, bet ir užsienio turistai. ...

  2
 • Karo laivai bendrų mokymų metu jūroje paminėjo Baltijos kelio 30-metį
  Karo laivai bendrų mokymų metu jūroje paminėjo Baltijos kelio 30-metį

  Rugpjūčio 18-22 d. Baltijos jūroje Lietuvos teritoriniuose vandenyse ir išskirtinėje ekonominėje zonoje vyko kasmetinės Baltijos šalių karo laivų eskadros BALTRON pratybos SQUADEX 19/2 ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų Karo laivų flot...

  1
 • Statybininkų prospektu sunkvežimiai nevažiuos
  Statybininkų prospektu sunkvežimiai nevažiuos

  Pietinės miesto dalies gyventojai atsikvėps lengviau – nuo šiol Statybininkų prospektu tiek naktį, tiek dieną sunkiasvorio transporto eismas yra draudžiamas. ...

  44
Daugiau straipsnių