Klaipėdiečiams išsiųsti metinės rinkliavos pranešimai

Anonimas

Anonimas portretas
Plėšikai tie KRATC. Aš viena turiu mokėti ir už buto Klaipėdos mieste šiukšles ir už sodo Klaipėdos mieste šiukšles. Žodžiu, du kartus už tą patį. Geras biznis.

Širšė

Širšė portretas
Ką, daryti su šunininkais? Nušika visas palanges ir pakampes, kas pasakys?

Mane irgi

Mane irgi portretas
stebina bukenos nuolat besipiktinantys kad ,,svetimi" meta savo šiukšles į jų namui ar teritorijai priskirtus konteinerius. TAIGI JŪS NEMOKATE NEI UŽ KIEKĮ NEI UŽ SVORĮ! An tiek asilai kad žodžių trūksta - net postringauja kad tokius žmones reikia gaudyti..filmavimo kameras sustatyti..:DDDD))). Svarbiausia MANO ir viskas? Visuotinė degradacija..

Ar nepridėjo

Ar nepridėjo portretas
mokestį mokėt ir už Klaipėdos rajono gyventojus? Kaip kad padarė su vandentiekio pravedimu už miesto gyventojų pinigus.

to gh

to gh portretas
turėjo sumažėti mokestis, aplink konteinerių nebevalo, stanbiagabaritinių šiukšlių nuo konteinerių nebeveža.

.

. portretas
Žliumbautojams, o ar geriau būtų jei tie kurie metą šiukšles į jiems nepriklausančius šiukšlių konteinerius metytu jas kur pakelyje? Vis tiek už savo konteinerį mokesite jūs ir niekur nuo to nedingsite nes taip sistema surėdyta. O jei kas ten kokią šiukšlę svetimas ir imes tai tik džiaugtis turėtumėte jog kur miške neišmeta. Ar labai nubedniesite nuo to?

TERESE

TERESE portretas
Mažojo Kaimelio sodu savininkai /ne sakau, kad visi/ išmeta šiukšliu maišus važiuodami iš sodu i Veterinarijos 2 ir 4 namo šiukšliu konteinerius. Mano langai i ta puse tai matau kaip po kelias mašinas sustoja ir per vakara visi konteineriai pilni su kaupu. Ir ka tu jems padarysi?

piktoji dvasia

piktoji dvasia portretas
Kiek gyvas Kratcas ,tiek mane metu varo i siuta .Mokescius apskaiciuoja(daugiabuciuose nuo m2,nors cia logika,net nekvepia,tai ayviras zmoniu reketas),o dar veiksmas be atsakymo;kodel jus norite ir nurodote moketi sakyk kovo 01 juk as treciu dar nepasinaidojau

....

.... portretas
Sveikintina.

Tai dabar

Tai dabar portretas
individualių namų turėtojai dar daugiau mėtys buitines ir ne tik atliekas pakeliui : į daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojams priskiriamus konteinerius ! Važiuodami į Senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centrą ir Konsultacinę polikliniką ,dažnas sustoja ir išmeta maišus su šiukšlėmis į pastatytus konteinerius !,,Šaunuoliai " tie ,kurie sumąstė tokią ,, reformą "!

gh

gh portretas
AR SUMAŽĖJO KRATC MOKESTIS? JUK JIE NEBEIŠVEŽA SOFŲ LOVŲ IR KT ŠIUKŠLIŲ ŠALIA KONTEINERIŲ
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių