Klaipėdietė plūsta ašaromis: iš Kauno parsivežti neįgalų COVID-19 sergantį sūnų – misija neįmanoma

Grįžti į straipsnį

fu

fu portretas
Gyvuliai ne gyvuliai, bet gal ribas žmonės irgi turi jausti su savo nerealiais noriais? Nu gal mano kraujas blogas, tai skambinu į savivaldybę ir reikalauju, kad man labai gero maisto atvežtų??? Arba aš manau, kad gyvenu labai mažam bute ir reikalauju savivaldybės - duokit man namą, nes nu juk aš blogom sąlygom gyvenu. Tarybiniai laikai senai baigės, žmogus turi savimi pats rūpintis, o ne absurdiškus reikalavimus tik kelti.

Zyle

Zyle portretas
Taip pas mus zmoniu mažėja gyvuliai supratingas ir.Slyksciuosi visais valdzios poelgiais,aplamai jie besmegeniai,zmones tik ir ziuri kad jiems gerai butu,bet kitu bedos nejaudina.

Ss

Ss portretas
Visi verksit jei dabartiniams banditams pavyks perimti klaipedos ligoninę

!

! portretas
Kokie baisūs komentarai!Nelaimingi,pilni neapykantos visiems ir viskam žmonės!Negyvenat pagal Dievo įsakymą:neteisk ir nebūsi teisiamas…

vairas

vairas portretas
uz 200 ewru ir šiandien atvešiu i Klaipeda

Ona

Ona portretas
Tai kaip jis studijuoti gali,jei be mamytės nesugeba telefonu sau pagalbos susiorganizuoti ?!? Juk suaugęs vyras,po velnių ! Yra GMP priepuolių metu,o maistą susiorganizuoti kad prie durų padėtų-ne problema tikrai . Tai ko trenktis į Klaipėdą,karantinas tik 10 dienų,nejuokinkit svieto ! Juk aplinkui ne taiga,o Kaunas-telefonu viską išsikviest gali. Dar ir draugai aplinkui gyvena. Išprotėjus mamytė,prie lovos gal stovės,kai vaiką su žmona darys:)

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tiek trydos, o reikejo tik nuvaziuoti ir parsivežti tą savo mamyčiuką.

Chi

Chi portretas
Kai bėda, jokios pagalbos nesulauksime, nes klerkai moka tik vaidinti dirbančius. Užuojautos nulis..

O juk

O juk portretas
Izoliavusis reikia bendrauti su šeimos gydytoju. Būtų ir nuraminus, ir būklę stebėjus, ir pan. Juk tik kontaktas buvo, nebūtinai gali korona susirgti.

zita

zita portretas
Neginu valdininkų, bet iš to, kas čia aprašyta - išvada viena: mamai reikia susivokti ir pasitikrinti nervus. Elgiatės neadekvačiai.

?

? portretas
O tai čia tas pats įvykis kur reportažas vakar buvo? Gi vaikinas tada pasakė, kad jam viskas gerai, izoliavos ir ok. Matyts namo nenorėjo :)

Taigi

Taigi portretas
Normalu būtų bendrauti kultūringai VISIEMS.

empatija

empatija portretas
pagal galiojancias taisykles pilietis izoliuotas. Jis neigalus, instancijos turi tai zinoti ir rupintis, taciau siuo atveju, panasu, kad instancijos ziuri i tai pro pirstus, kaip i statistine avele. Normalu butu neisiziedineti, kai taves reikalauja pakelti uzpakali, o perduoti informacija atsakingom tarnybom, kurios turetu mazu maziausiai suteikti psichologine pagalba, tiek mamai, tiek sunui. Juk tik tiek tereikia. Mamai ir sunui palinkeciau stiprybes, viskas bus gerai, naujoji atmaina nera sunki. VISKAS BUS GERAI...

?

? portretas
O tai kaip tada vaikinas studijuoja be mamytės? Vienas? Ir matyt jau suaugęs ir gyvenanti su epilepsija, nemoka tos ligos valdyt? Mama mama nedaryk gėdos savo vaikui prieš grupuokus ir visą Kauną bei Klaipėdą.

Kas daros

Kas daros portretas
Kiek bendraujam su savivaldybe, visada jų žmonės viską aiškiai paaiškina, tik klausitis reike, o neisterikuot ir beleko reikalaut. Pati motina pripažista, kad iškeikė iškoliojo darbuotojus. Kulturos lygis. Matos, kad tik reikalaut beleko įpratusi.

hm

hm portretas
O tai tam studentui 5 metukai, kad mamytės reikia? Ką ji padėtų suaugusiam vyrui, jei kontaktuoti negali? Kaune medikų nėra? Telefono jis neturi? Eilinė isterikuojanti supermamytė, tik kad vaikas jau nebe darželinukas...

Virginija

Virginija portretas
Tai ponia, zinoma gausiu bauda,ko gero i kalejima pasodins,juk toki nusikaltima padariau. Nieko isgyvensiu ir tai

Nesamonė

Nesamonė portretas
Nesupratau? Tai jei kontaktinis, tai izoliavos ir puiku. Kokios čia ašaros? Universitetas kaip ir turėjo pasirūpinti ir pasirūpino. Juk tam ir yra izoliacija, o ne lakstymas po visą Lietuva. O medikai dirba visoj Lietuvoj.

Tai ponia

Tai ponia portretas
Tai dabar gausit baudą iš vsc, kiek pažeidimų padarėt.

Nu

Nu portretas
Kodėl visi manot kad viskuo ir visais turi kažkas kitas pasirupinti??? Patys atsakingi esam ir tirim spręsti savo reikalus. O jei sega tai yra gydymo įstaigos, prie ko čia savivaldybė, ar ji gydo???

Virginija

Virginija portretas
Sunus jau namuose.Parsiveziau.Niekas niekam nerupi,nesuprantu kam tie gasdinimai? Negalima vykti viesuoju transportu? O jis juk nepazymetas.Nusizengiu istatymui? As juk prasiau 2 dienas pagalbos is savivaldybes. O man savivaldybes administracijos,,vedeja" galbut vedeja,ji neprisistate ,skambina is mobilaus nr, kad nebutu irasomas pokalbis, nes skambinant i paprasta nr pokalbis irasomas.

Xy

Xy portretas
Na nežinau, per tą laiką kol skambinejo, galėjo ir nuvažiuoti ir parsivežti sūnų. Ir man ne rūpėtų, kad pati uzsikresiu, galvočiau tIk apie savo vaiką

Reda

Reda  portretas
Tai motina kažkaip turėjo spręsti šią situaciją, pati ale negalinti, tai daugiau giminių neturi? Problema tik tame, kad sūnus išsigando ir turi epilepsijos priepuolį? Izoliuotis turi kur, tai prie ko čia savivaldybė?

nu

nu portretas
siaubas kas daros..

Taigi

Taigi portretas
Cia isskirtinis atvejis.O atsakymai tokie popieriniai, net nejauku . Kaip truksta empatiskumo , ne valdisko poziurio .

Anonimas

Anonimas portretas
Neįgaliesiems tai tragedija, nes niekam iš vadininkų nerūpi svetimos bėdos. Per tuos trisdešimt metų žmonės jau visai susvetimėjo ir nei nebando padėti vienas kitam. Nebent galva palinguos... Atėjome į ten, kur....

Klp

Klp portretas
Taip jau pas mus kai bėda žmogui iš valžiažmogių pagalbos nesulauks ,dangstosi nutarimais įstatymais instrukcijomis kaip robotai jokios atjautos .

4

4 portretas
Baisiausia liga kuri dabar ekzistoja pasaulyje, tai karantinas, po jos atsiranda tiek sveikatos problemų, kad tas COVID paprasta sloga

O tai tas studentas draugų , pažystamų ar kaimynų neturi ?

O tai tas studentas draugų , pažystamų ar kaimynų neturi ? portretas
Gi dabar jau kas antras studentas su mašina .

Galerijos

Daugiau straipsnių