Klaipėdietei Monikai Liu ir jos mamai – V. Grubliausko padėka

Grįžti į straipsnį

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Žavioji Monika su savo daina buvo, yra ir liks eurovizijos 2022 Favoritė Nr.1!!! Respect!

T

T portretas
Šakalienei irgi fėjos už "nuoširdų darbą" ?

Nuomonei

Nuomonei portretas
apgailėtinas šliužas, ką ten šliužas - iki amebos netempi.

Graudu apgailėtina

Graudu apgailėtina portretas
Nebesityčiokit...nebeklaidinkit. Pamirš visi kaip moterys atrodo, nes eksponuojami neaišku kas kodėl ir kam taip apverktinai atbuvusiu stiliumi. Senų nepaklausių modelių propaganda.

Anonimas

Anonimas portretas
laukiam nesulaukiam kada baigsis šio kriuksio kadencija.

Didžiuojamės Monika

Didžiuojamės Monika portretas
Nuostabi, graži, maloni, švelni moteris. Ta ,,nuomonė" matyt apie save viską parašė, dėl to ir širsta.

ci

ci portretas
o ka ji kitos pakraipos

Visiems piktaburniams

Visiems piktaburniams portretas
Ko jūs rašot trumpom frazėm?Rašykit,kuom nepatenkinti,kas negerai.Bet,ne-jūs gi kritikai sušikti.Rašykitės į priėmimus,juk priima visus,bet jūs gi neinat,tik lojat.Pradėkit nuo savęs.

KLPD

KLPD portretas
O kas tamstai trukdė užimti Grubliausko kėdę?Reikėjo pretenduoti į tokias pareigas,bet jei trūksta kompetencijos ir mokslų,tai baik loti.

Nuomonei

Nuomonei portretas
Nuomonei Tik iškrypėliai rašo tokius komentarus.

Nuomonei

Nuomonei portretas
Nuomonei

> Nuomone

> Nuomone portretas
Zinai, tu tokia savo nuomone gali pasilikti sau arba reikst kartu su marsistais, ten paupio miskely... .nes protiniu sugebejimu mano NUOMONE, tamstele labai jau nepasizymi

Nuomonė

Nuomonė portretas
Norit atvirai? Nėra kuo girtis. Žiūrėkit. Ar tai moteriškos lyties tokia kampuotais pečiais, galvelė kretanti, bliūduku aprašyta...koks realus amžius? 79 ar 89 metai? Kiek metų šiam individui? Primena soliterį užfiksuotą dumble ir siurbiantį išmetamųjų kanalizacijos vamzdžio fauną. Rimtai. Žinokit, klaikiai prastai. Kodėl tyčiojamasi iš moterų kai tokias pristato kaip mot.lyties? Žiaunų plotis...duokit dramblį iš artimiausio cirko. Įgrūs ten dumbliną padą. Rimtai. Taip atrodo supraskit...varganai, slabnai, neįdomiai...išėjęs iš mados moters karikatūros variantas. To bliūduko ant galvos spalvas pakeičia į kokią nori...ir vis naujas pajuokos variantas ...liūdnai. Tiesiog nutriušusio šliužo išnara.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar neperankti švenčiat? Pigūs pr...

Lina

Lina portretas
Koks šaunus žmogus tas mūsų meras.Nesipuikuoja, nebijo prisipažinti,kad ir pats sieloje ir gyvenime - menininkas. Moka kartu ir pasidžiaugti ir paliūdėti. Pagarba kaip žmogui.

Klpd.

Klpd. portretas
Nu ką, gerai kad bent kartais viešai šiam portale pamatom merą .Ką jis daro. Kuo užsiima. Pagrinde ,,vestuvių generolo "veikla:D)... Norėtūsi pamatyt bent klausinėjantį pavaldinių kodėl mūsų mieste taip ar kitaip..Ypač miesto tvarkymo skyrių su Šikaliene ar turto valdymo su su Simokaičiu priešakyje.Ir įdėt videopokalbius į Klaipėdos savivaldybės paskyrą Youtub'ėje.Na jei nenori tokių reportažų, tai gal galima būt bent su savivaldybės įmonių ,,guzais" susitikt? Ir juos patarkuot gražiai ir viešai per patys žinot kokią? Kad ir nieks nepasikeis, ale-bet-tačiau visi pamatytų kad meras vistik dirba o gudručiai, kuriems gerai bet jie nori dar geriau:D) irgi turi savo poziciją.P.S. kad Klaipėda garsėja šauniom, talentingom mergom tai čia seniai žinoma, bet vėl pasikartosiu - gal saviv. paskyroje ši viena iš jų(Monika Liu) papasakotų kaip ,,lengva" su talentų ugdymu ir sąlygom kažkaip jiems ,,prasimušti" Klaipėdoj?Ir kiek tame reikale padeda Klaipėdos meras su visa savo dresiruota komanda?:D)

Memel

Memel portretas
Kas tas?sudo gabalas????????

fas fas

fas fas portretas
atrodo kaip ruonis pabeges is juru mozejaus

nu jo

nu jo portretas
Grubliauskas ant kitų laurų joja, piarinasi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių