Klaipėdoje – nauja bendruomenių asociacija

Grįžti į straipsnį

Klpd.

Klpd. portretas
Nieko, nieko..Išijudins, susiorganizuos rimčiau, gal Klaipėdos žmonėms ką gero padarys. Svarbiausia kad yra noras veikti o ne ,,stovėt po obelim"ar žiūrėt kaip į kišenes įsidėt. Linkiu vienybės ir išminties. Ir būti budriems - griovėjai irgi šalia..:D). Jeigu nenunyksit kol pasibaigs kovidas - prisidėsiu prie jūsų ir aš

OGI,

OGI, portretas
Ką nors spręsti apie asociaciją, šiuo metu gana sunku. Bet matant kai kuriuos pagal pavardes asmenis, manau kad nieko gero nebus. Pati veikla taip pat neaiški. O su Šneiderat teko susidurti. Tuščia vieta. Duok Dieve, kad būtų kitaip.

Magyla

Magyla portretas
Skaldyk ir valdyk! Nieko naujo, tiktai kvailių daugėja.

Visiškas nuprotėjimas

Visiškas nuprotėjimas portretas
kaip gal miestietis isijungti į bendruomenine veikla jeigu Klaipėdoj su bendruomeniu reikalais tokia košė? O seniūnaičia? O visuomenininkai? Pilna organizacijų o ką kas kaip veikia nesužinosi. Vieni vadovai viršininkai norintis vest mases? Kap susigaudyt kur žmonės nesavanaudžiai savanoriai o kur paprasčiausi pinigo vagiai katri prisidenge bendruomenėm per niekam nežinomos veiklas 'jama' sau pinigus? Kur tikrieji? Žiurėdams į šita straipsnio pristatoma inprovizaciją galiu pasakyt tik kad šiti tikrai ne tie

gedeminas

gedeminas portretas
Šaunuoliai, kad įkūrėte dar vieną bendruomenių asociaciją. Šį straipsnį užsakė tik tam, kad būtų organizuotas puolimas, tačiau iš lojančių komentarų matosi, kad nesiseka.

Sakyčiau

Sakyčiau portretas
Gerai kad bendruomenės vienijasi į naują asociaciją, daugiau narių, daugiau darbų nuveikti galės, .....gal ateity ir vieną susijungs. Belieka tik džiaugtis, nors kažkas atrodo, nelabai patenkintas.

tam Prezidento anūkas

tam Prezidento anūkas portretas
Matyt sanitarai pamiršo išmanųjį telefoną atimti iš tavęs.

Žinovė

Žinovė portretas
Baisiausia tai, kad "seni uosto vilkai" tokie kaip Shneiderat, nesirūpino rajono gyventojais, o dabar pabrukę uodegą bėga iš vites bendruomenės į naują bendruomene.... Niekas nesikeis, kol žmonės mąsto tik apie save :(

Ačiū Liudvikai

Ačiū Liudvikai portretas
Už atliktus darbus, kurie svarbus miestui.Gerai kad tokia associacija yra. Geras sprendimas.

Tai yra pageidavimas

Tai yra pageidavimas portretas
Miesto gyventojų. Liudvika Kuzmičiūtė tikrai atstovauja gyventojų interesus. Mes ja palaikom. Ačiū Liudviksi. Prisijungsime

Liudvika Kuzminčiūtė

Liudvika Kuzminčiūtė portretas
Man labai gaila, kad metami kaltinimai, kurie neturi jokio pagrindo. Su KLASCO aplamai neturiu jokių ryšių, tai visų pirma, o antra - mąstykite kodėl taip atsitiko. Organizacijos tikslus labai gražiai išdėstė pirmininkas, be jokio vaidmainiavimo.

Prezidento Anukas.

Prezidento Anukas. portretas
AS turiu buti sios asociacijos direktorius. Kitaip juos suzlugdysiu, istemsiu i dienos sviesa VISAS ju finansines aferas.

TTTT

TTTT portretas
Tai yra KLASCO atsakas į KBA ir KIDE veiklą, nukreiptą prieš neatsakingus verslus, nuodijančius miestą. Pavadinimą specialiai ir pasiėmė tokį pat, kad klaidinti žmones. Kuzminčiūtė ne veltui už KLASCO pinigus į Druskininkus kartu su Šneiderato aplinka pasilepint važiavo, dabar atidirba.

Ržavaja vilka

Ržavaja vilka portretas
Restorano padavėjas klebonas Untė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių