Klaipėdoje – statybų ir energetikos paroda

Uostamiestyje startavo tarptautinė statybų ir energetikos paroda. Į jos atidarymą sugužėjo svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio. Lankytojai aktyviai domėjosi, kokios naujovės karaliauja statybų, interjero ir energetikos rinkose.

Ketvirtadienį nuo pat ankstaus ryto Klaipėdos "Švyturio" arenoje zujo parodos dalyviai, ore tvyrojo jaudulys, vyko intensyvus pasiruošimas.

Didžiulėje arenoje kūrėsi produkciją statybų ir energetikos srityje pristatantys verslininkai, gamintojai, įmonių atstovai.

Pasibaigus paruošiamiesiems darbams, vyko iškilmingas tarptautinių parodų "Statyba 2019" ir "Energetika 2019" atidarymas.

Parodų dalyvius ir lankytojus sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

"Džiugu, jog šiemet išvysime daug naujovių. Viliuosi, jog paroda taps impulsu žmonėms, kurie nori kurti, statyti ir į energetikos naudojimą žvelgia atsakingai", – kalbėjo meras.

Bendrovės "Expo Vakarai" direktorius Saulius Savickis kreipėsi į  svečius ir dalyvius, linkėdamas parodoje išvysti inovacijų, kurias bus galima pritaikyti kasdieniame gyvenime.

"Džiugu, kad Klaipėda neužleidžia savo pozicijų ir išlieka perspektyviu statybų miestu. Kaip pernai teigė energetikos ministras, vykstant parodai, Klaipėdą galima drąsiai vadinti energetikos sostine. Kviečiame lankytis parodoje visas tris dienas, įgyti žinių ir užmegzti naudingus kontraktus", – linkėjo direktorius.

Sveikinimo žodį tarė ir į uostamiestį iš Švedijos atvykęs energetikos agentūrų projektų lyderis Tommy Lindstroemas.

Svečio teigimu, energetikos efektyvumas ir jo gerinimas yra ta sritis, kurioje dirbantys verslininkai taps ateities lyderiais.

Kiekvienas dirbantis energetikos sektoriuje bus laimėtojas.

"ES importuoja 50 proc. energijos. Už šią energiją kasdien atseikėja po 1 mlrd. eurų. Didžiausias ateities energijos šaltinis yra ne vėjo ir saulės energija, o energetikos efektyvumas. Kiekvienas dirbantis energetikos sektoriuje bus laimėtojas", – tikino T.Lindstroemas.

Pirmąją parodos dieną svečiai dalyvavo seminaruose ir mokymuose, kuriuose sužinojo apie švariųjų technologijų projektų vystymą, kaip efektyviai projektuoti ir statyti energijos beveik nenaudojančius pastatus bei apie kompozitines plonų perdangų konstrukcijas.

Nemokamai lankytis parodoje, dalyvauti seminaruose gyventojai kviečiami ir penktadienį bei šeštadienį.NAUJAUSI KOMENTARAI

vilius

vilius portretas
Tiesa sakant kas metai vis mazesne ir prastesne paroda.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių