Klaipėdos darželyje – keisti žaidimai: užfiksavo, kaip būrelis berniukų smurtavo prieš mergaitę

Ėjau pro darželį

Ėjau pro darželį portretas
Už tvoros 4-5 metų bachuriukai sako ė prisišliejęs diedas,pradėjau, girdžiu iš paskos moterį sako nori į dantis....

Mama

Mama portretas
Siūloma filmuoti, darželius, mokymo įstaigas. Aš siūlau pafilmuokime šeimas, jų etiką, kultūrą.... Pradėkime nuo savęs...

Asta

Asta portretas
Dėl auklėtojų, mokytojų ar mokinių vis kyla klausimų dėl jų elgesio tam tikrose situacijose kurių neįmanoma pagrįsti, gal visgi reikėtų, kad viskas būtų filmuojama tiek pamokos mokyklose tiek darželiai su vaikučiais. Visi bus ramūs ir jaus atsakomybę už savo darbą ar už savo atžalas.

Tai mamai yra auklė ir tegul rūpinasi, nes uztai

Tai mamai yra auklė ir tegul rūpinasi, nes uztai portretas
Moka atlyginimą, nebūtina šokt kaimynui iš 5auksto per balkoną, kad išsaugotų vaikus, jaunimą. Tam yra mokytojai, budintys.

Mama

Mama portretas
Stebėtis, filmuoti ir piktintis gali o ateiti ar atvėrus langą šūktelti ir čia ir dabar sustabdyti smurtą per sunku. Geriau pafilmuosiu, pasidalinsiu, netikusią auklėtoją paviešinsiu. Koks jis atsakingas, susirūpinęs pilietis?

Anonimas

Anonimas portretas
Gal čia iš tos serijos, kai auklės sukursto vaikus paauklėti neklusnius bendraamžius. Pasaulis išėjo iš proto su elgesnos taisyklėmis. Tėvai vaikams jau beveik negali sakyti ne, o sovietinės auklės baisisi "žvėrimis", rėkia, tampo ir be atsakomybės.

Lina

Lina portretas
Užeikit laisvą dieną,kai baigsis karantinas,pabūkit komandoje ir viską suprasit,kad berniukai dažnai taip kepšteldami reikalauja mergaičių dėmesio.Suprasit kokius žaidimus žaidžia.Žinosit,kad mergaitė buvo ne prieš.Nes jei būtų tikrai skaudžiai palietę tai yra toks aparatas- balsas.Jo nebuvo,vadinasi tikrai patiko toks ,,dėmesys".Taškas.Ekspertams,kurie pamiršo kas yra vaikystė.

Anonimas

Anonimas portretas
Pe.di.ka.i su Sorosine Lietuvos media STUMIA Stambulo konvencija. Prastumti durniems lietuviams suda tinka visos priemones. Prastumia prezidentus, reikalingas kazkokias tai partijas del pe.d.i.kams reikalingu istatymu, tyciojasi is normaliu zmoniu. Normalus zmones tuoj nesios zvaigzdes ant nugaros kaip zydai prie vokieciu o paskui - konclageriai ir masines zudynes. Tuoj rasys kad lietuviai tvartukuose eda vaikus ir moteris.

Galvokit dar plačiau

Galvokit dar plačiau portretas
Iškrypėliai tėvai augina ir auklėja iškrypėlius vaikus.

Galvokit plačiau

Galvokit plačiau portretas
Čia visuotinė šeimų problema. Ar pateisinama, kai tėvai augina gyvuliukus - žvėris?

123

123 portretas
Matosi kad švitimo skyrius Nestukačiai kaip ir Durnatonis o pagal parašos tiuriagos paniankes reikia pulti stukačiu ir bausti

prasidejo

prasidejo portretas
jau taip vadinamas smurtas darzelyje turi padeti prastumti Stambulo konvencija matot net darzelyje jau skriaudzia mergaites o kai suaugs tai smurtas liesis laisvai reikia kovoti o jei mergaites su berniukais butu smurtave pries berniuka spekit ar pasirodytu toks durnas straipsnis apie smurta darzelyje kur mazi vaikai paprasciausiai nuskriaudzia vienas kita nieko nesuprasdami bet ne smurtauja apgalvotai

Kopustas.

Kopustas. portretas
Auganti Zmogzudziu bei Kaliniu Gauja, Uzdauzyt Beistolo Lasdom Situs Augancius Isgamas.

Mantui padėka!

Mantui padėka! portretas
Iš savo patirties:vaikui spardė klyną kitas vaikas daržely, auklėtoja tylėjo kol nepasiutau! Vaikui praskelta lūpa, neva mano vaikas kaltas nes su kitu vaiku žaidė! Neblogas žaidimas įspirt su batu į veidą! Ir visada tėvai kalti!!!! Supertėvais vadinami! Pedagogės, kokio velnio einat dirbt į darželius, į mokyklas jei jūs nekenčiat vaikų? Eikit į maximą ir skanuokit prekes!

Megos vaikai

Megos vaikai portretas
tereikia tilk mergaites aprengti berniukais, o berniukai patys apsirengs raskeviciumi. standbulo konvencyja.

Audronė

Audronė portretas
Vieną saulėtą pavasario dieną ėjau pro mokyklą.Išbėgo krūva berniukų ir ėmė mušti vieną vaiką.Liesas,susigūžęs į kamuoliuką,rankomis dengdamas veidą,gulėjo ir nesipriešino.Jų buvo penki.Ką čia pasipriešinsi?Neiškenčiau,įsikišau,neleidau skriausti,kaip pasirodo bendraklasio penktoko.O kiek suaugusių abejingai praeina pro šalį..?Nereikia leisti įsišaknyti patyčiom.Šaunuolis Mantas,kad įsikišo.Gal todėl ir pedagogai regavo?

Praeinant

Praeinant portretas
Kai negali negirdeti ka darzelinukai rekauja- tai irgi namuose ismoko? Ka rodo ir ko mokina mazamecius.

Ačiū

Ačiū portretas
Mantai.

Mantas

Mantas portretas
Mantui reikia pasigyditi

Anonimas

Anonimas portretas
Mantas yra is pedofili ir pediku gaujos. Pilnas kompas vaiku pornografijos.

Jooo

Jooo portretas
O kur pats įrašas?

Praeivis

Praeivis portretas
Mantai stiprybes Tau Klaipedoje tokiu mazai

Rugile

Rugile portretas
Nutare netyleti? Paemes telefona filmuoja svetimus vaikus? Man daugiau i kažkoki iškrypima tas Mantas linkes !

Pilietiškumas

Pilietiškumas portretas
Žmogus is balkono buvo neabejingas , šaunuolis ,tokiem reikėtų dėkoti.Pamates reagavo.Kas čia žino ,ar žaidė vaikai, ar tiesiog nematė auklėtoja kas dedasi.Tokiu daugiau žmonių būtų, nebūtų nusikaltimų.Nebutinai pamačius reikia daryti tvarką,nes gali jėgos būti nelygios.Bet policijai paskambinti ir pranešti ,jeigu matai kad užpuolė žmogų, ar taip koks nusikaltimas vyksta, mūsų visų pareiga.Paskambinti niekam nieko nesakius, net nežinos kas pranešė ir bijoti nereikia.

Sniegė

Sniegė portretas
Džiaugiuos kad yra tokių neabejingų žmonių .Laikai pasikeitė ir niekas neturi teisės skriausti vaikų.

Anonimas

Anonimas portretas
kiekvienam vaikui-po auklėtoją, į lauką eiti tik apvyniotam porolonu...

Chi

Chi portretas
Atliekant darželyje praktiką jau buvau įspėta apie filmuotojus, tiek iš balkonų, tiek iš praeivių gatvėje. Bepigu šiais skundikų laikais, paėmei telefoną ir pyškink. Geriau dirbti eikite, užuot visur tik negatyvą skleidę.

Šlovė!!!

Šlovė!!! portretas
Spaliukui-komentatoriui!!! Spaudžiu dešinę stipriai ir ilgai kratau... ))

Morgana

Morgana portretas
dziugu tai melagenuose paskendusios LIE VA TOS pasekmes, nuzudyta neegzistavusi teisybe

kas galėtų paneigti

kas galėtų paneigti portretas
Kad visa šita situacija inspiruota ir specialiai suvaidinta vieninteliam tikslui - prastumti Stambulo konvenciją ir naująją Matuko (maldeikių) bolševikinę revoliuciją?

mociute

mociute portretas
labai idomu, koks tai zaidimas, kai 6 berniukai stumdo 1 mergaite, cia is kokios epochos, ir jau jeigu aukletoja leido , tai kodel po pastabos draude zaisti , Darzelio tevai turetu viesai padekoti Mantui uz pilietiskuma.O vadovei, turbut, butu geriau, kad jis nusiustu medziaga policijiai ir tada isijungtu visos tarnybos, ir koks tai vaiku zaidimas, greiciausiai tai butu 6 pries 1

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nezinau, bet as jau juos pradeciau Dauzyt Beistbolke, ir taip ir taip jau ne zmones auga, o BUSIMI ZUDIKAI, KALINIAI.

Aš nežinau...

Aš nežinau... portretas
Gal reiktų po šiltnamį kiekvienam vaikui?.... parodykit man nors vieną vaiką, kuris nesimušė, neužsistatė guzo, ar nenusibalnojo kelių, neprasivardžiavo, nebandė atimti žaislo iš kito vaiko. Tai vadinama socializacija... ar norit, kad visi teletabiais būtų? Yra ir biolaukai, nes kaip kitaip paaiškinti kodėl būna, kad, va, vieno vaiko nemėgsta beveik visi gruoės vaikai. Atidžiau pažiūri, o gi, tas vaikas elgiasi taip įkyriai ar provokuojančiai, nedraugiškai, o paskui pats skundžiasi. Nėra vienodų vaikų, visi skirtingi ir visi suaugs, taip sudarys įvairialypę visuomenę. Mažiau pro padidinamą stiklą žiūrėkit į epizodinius dalykus.

Garliava

Garliava portretas
Su vaikais turi dirbti specialistai, o ne kokia boba is kaimo. Grupe stebeti turi bent 2 zmones.

Ona

Ona portretas
Oi kiek jūs nematote kas dedasi įstaigose. Viskas slepiama, o vaikai prigązdinti tylėti. Vadovai nebaudžiami už informacijos slėpimą.

Taip

Taip portretas
Vaikams reikia leisti viską daryt,tada išjų išauga tikri banditai

Tele

Tele portretas
Paliete vaika ....jau musa ....o ar nekyla klausimas ,kad daug savo veiksmu vaikai atsinesa is namu ty kokie tevai tokie vaikai ......nebukite tokie ........jau jautrus

Marija

Marija portretas
Kas per auklėtoja ir tie žaidimai,sunkiai suvokiama protui.

Aukletojom

Aukletojom portretas
Laikykites, superTeveliai atakuoja.

oho kokie čia visi protingi

oho kokie čia visi protingi portretas
kol jų vaiko neskriaudžia, o kai jų vaiką tokie žaidėjai ir "žaidimai" užkabina tada jau laikykis kokie pilietiški patampa ir ima šaukt kur buvo aplinkiniai... Šaunuolis Mantas, nes būtent iš tokių žaidėjų paskui ir išauga smurtautojai. Įsivaizduokit 10 berniukų prieš vieną mergaitę, kuri net bijo pripažint kad yra skriaudžiama. Mes vaikus leidžiam į darželius tam, kad jie saugūs būtų ir mes galėtume ramiai dirbti, o ne tam kad tuose darželiuose su kažkieno palaiminimu jiems būtų pravedamos išgyvenimo pamokos.

Fbr

Fbr portretas
Dauguma aukletoju ipac jaunu mėgsta darbo metų zaisti telefonų .ir dar mėgsta atidaryti langus kad vaikai apsirgtu..

pypenas

pypenas portretas
Matyt iš karto,kaip auga Laisvės partijos pamaina...........????????????

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau pasveikinkit koncervatorius su kovo 13d KGB DIENA linkiu uzslaptint savo darbuotojus 150metams

Teisingai ką mato namie ta daro ir darzelyje

Teisingai ką mato namie ta daro ir darzelyje portretas
Mokykloje, kieme. Auklėtoja, kad matytų, kas vyksta turi visą laiką būti su vaikais, o ne paleisti vienus ir eiti kavute gerti.

Pil.

Pil. portretas
Kokį pavyzdį mato namuose , taip elgėsi visur.Ne vaikas kaltas , reikėtų patikrinti šeima .

manau

manau portretas
kad tokiai "auklėtojai", kuri leidžia tokius "žaidimus", ne vieta nei darželyje, nei aplamai darbe su vaikais. Reikėtų šalinti ne tik auklėtoją, bet tai toleruojančią direktorę ir kuo greičiau. Kur žiūri savivaldybės institucijos? Kodėl neįdėjot filmuotos medžiagos? Ar norėtumėt kad su jūsų vaikais taip elgtųsi?

Matomai Mantas sedi per karantina balkone

Matomai Mantas sedi per karantina balkone portretas
ir samaukosi ziuredamas y zaidziancius vaikus , belaukdamas ,,stambulo konvencijos ,,, yteisinimo...

vau ....tai baisu , tai pazeistos moters teises ,

vau ....tai baisu , tai pazeistos moters teises , portretas
rasizmas .... diskriminacija pagal lyty , --sugaudyt visus tuos berniukus ir atiduot per ,,bernevernet,, pedofilams aukleti , tevams atimt tevu teises , ......matomai tas debildaunis Mantas ziurintis y vaikucius is balkono , niekados nebuvo vaikas , nezaide kiemuose , vaikisku zaidimu , ir aplamai nebuvo vaikas ... motka issiko tualete ,o uzaugo balkone y kaimynu vaikus zaidziancius beziuredamas....

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Nusibodo šitie krantininiai namie sėdintys tėvai. Pažįstama mokytoja pasakojo, kad jos nuotolinėse pamokose sėdi ne tik mokiniai, bet ir jų mamos, močiutės, kurios "inspektuoja" pamokas, po to savo pastebėjimus siunčia mokyklos administracijai. Tai, jų manymu, mokytoja per šaltai bendrauja vaikams tokiu sudėtingu laikotarpiu, tai kita mokytoja "aiškiai tingi dirbti", nes tempia laiką, klausinėdama , kaip sekasi.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Pilietiškas kvailys.

stambulas

stambulas portretas
as tai manau kad ten piktos mergaites uzpuole bejegi berniuka. Tiesiog tuo metu vaikai buvo ne savo lytyse ir tiek. Tai normalus siuolaikiskas zaidimas ,,iveik patina,,

Geras

Geras portretas
Mantai eik dirbti,o ne uz pasalpas sedek namuose,maziau matysi,ilgiau,ramiau gyvensi.

Melagis

Melagis portretas
Vajeeeeee, o gal ten dar ir visai ne mergaite buvo, o tas berniukas visai ir ne berniukas??? :DDD Tik Stambulo konvencija pades issiaiskinti... :DDD

Šakiai per jiezną

Šakiai per jiezną portretas
Pyndiec Mantai, tau reikia stambulo konvencijos. Renkis suknelę, ir eik kovot už darželio auklėtinės teises. O ta kur įvardinai lyg auklėtoją, irgi gali skūstis, iš ko nusprendei kad tai buvo tuo metu moteris? Po konvencijos ir Mantas galės būt Manto/Manta/Mantė/Monkė

Spaliukas

Spaliukas portretas
Nieko nuostabaus Demokratpirdarastinis auklejimas Kai su snargliu reik kalbet kaip su suaugusiu Kur tai matyta! Nezino kas ira dirzas ir kur randasi uzpakalis.... Musu karta tai gerai zinojo Okas nezinojo tai ir isaugo visokie iskkrypeliai su drizuotom vaivorikstinem veliavom ...

Kaunas

Kaunas portretas
Reikia stambulo mėšlą priimti.

TAI KAD

TAI KAD portretas
Tai busimieji PRINCAI KURIE MYLĖS KITUS PRINCUS.....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių