Klaipėdos „Fortūnos“ startas – pergalingas

Klaipėdos „Fortūna“ naująjį Lietuvos moterų krepšinio lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale. Klaipėdietės namuose penktadienio vakare 17 taškų skirtumu įveikė Utenos krepšininkes.

Uostamiesčio atstovėms pirmajame kėlinyje teko „išsimaudyti“ po šaltu dušu. Pirmosios į priekį išsiveržė viešnios. Tačiau „Fortūnos“ krepšininkės joms leido atitrūkti daugiausia 5 taškų skirtumu ir nuolat alsavo į nugarą. Nepaisant to, pirmąjį kėlinį klaipėdietės pralaimėjo.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė – klaipėdietės perėmė iniciatyvą, per penkias minutes pačios įmetė 7 taškus, o varžovėms neleido nė karto pataikyti į krepšį, todėl persvėrė rezultatą savo naudai – 16:15.

Įgijusios pranašumą, jį „Fortūnos“ krepšininkės tik didino. Per 10 minučių jos pelnė 20 taškų, o Utenos krepšininkės – vos tris, todėl pasibaigus antrajam kėliniui švieslentėje švietė klaipėdietes ir jų sirgalius džiuginantys skaičiai – 29:18.

Po ilgosios pertraukos uostamiesčio krepšininkės tempo nemažino, todėl vienu metu nuo varžovių atitrūko ir 19 taškų skirtumu.

Po pirmųjų šio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos varžybų klaipėdietės pelnytai į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę – 63:46 (9:15; 20:3; 22:17; 12:11).

Rezultatyviausiai klaipėdiečių gretose žaidė Gabrielė Gutkauskaitė, pelniusi 20 taškų, Lina Aglinskaitė pridėjo 17, Simona Dobrovolskytė – 9, Roberta Mizgerytė – 8.

Šį sezoną į „Fortūnos“ vyriausiosios trenerės pareigas sugrįžo klubo vadovė Ramunė Kumpienė.

Ji dar prieš prasidedant čempionatui teigė, jog komandai keliamas tikslas – užimti kuo aukštesnę vietą. Praėjusį sezoną Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate „Fortūna“ pasipuošė bronzos medaliais.